NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Czarna Calibra RNI,
~~pizza-drajver
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 12:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
widzialem kiedys dwoch burakow w golfie 2 i 3 oczywiscie rst. moje pytanie dlaczego te buraki jezdza w czapkach z daszkiem biala lub czerwona o co to chodzi?zapytaniezapytanie czy to sa pracownicy ATSwykrzyknik

To jest wiocha, których prawdziwe RST się wstydzi. K...a, palanci których szczytem marzeń jest wieśniacki golf 2 czy 3, a na widok 4 czy 5 mają kisiel w majtkach. To buractwo które do niedawna jeszcze jezdzilo na blachach RNI czy RTA. A teraz zamieszkują okolice Ktowey Woli czy Obojni jakiej.


jest dokładnie tak jak pisze driver - Golfy 2 i 3 na blachach RST to wieśmaki RNI, które to przeniosły się do Miasta, po 6 latach tyrania za marne grosze w Stalszmycie pokupowały za 1000 zł Golfa i teraz "lansują" się po okolicy psując opinie prawdziwym kierowcom RST potluczony

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 12:25  
Cytuj

 
 
 
 
~~RNI
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 12:56  
Cytuj
Miasto Nisko żąda dostępu do Morza !!

 
 
 
 
~~Ja 38
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 13:18  
Cytuj
Wydaje mi śie że większość wypowiadających sie w tym temacie ma jakiś problem (z głową).Zastanówcie się co piszecie.....

 
 
 
 
~~koles
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 14:38  
Cytuj
a ja mysle ze wy wszyscy macie cos z glowami ,kazdy ma prawo jezdzic a jak widze wszyscy wam przeszkadzajaa dalbym sobie reke uciac ze wiele z was tez pochodzi z tych wioch jak to mowicie tylko sie do tego nie przyznaje .Zastanowcie sie troche nad tym bo to swiadczy o waszym szczeniactwie pomimo ze jak twierdzicie jezdzicie jakimis zajebistymi furami

 
 
 
 
~~kierowca RNI
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 16:34  
Cytuj
A pro po.Do tych wszystkich RST którzy uważają się za mistrzów kierownicy.Jadę dzisiaj z rana do domciu po nocnej zmianie i co widzę-kierowca z RST ze środkowego pasa skręca na obwodnicę Niska.Był to młody człowiek ale rozumku to mu bozia poskąpiła.

 
 
 
 
~~obserwator
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 16:39  
Cytuj
Do "twoja stara".Zadajesz tak głupie pytania a zapytam ja , gdzie byłeś jak przerabiano na lekcji geografii mapę fizyczną Polski?.Jesteś typowym pieniaczem, gówno wiesz , gówno widziałeś ale podskakujesz jak pchła na sznurku.Jak ci się po takiej odpowiedzi poprawił humor to możesz zamerdać ogonkiem.

 
 
 
 
~~rni2
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 16:45  
Cytuj
Potwierdza to teorę że mistrzowie z RST to są mistrzami u siebie,gdzie jeżdżą na pamięć. Gdy ich wysłać o innego miasta stają się postrachem ruchu drogowego potluczony.

 
 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 10:38  
Cytuj
CYTAT
Procent i cała reszta z RST, sami jeździcie maluchami a na zagraniczne mówicie złom.Mi się osobiście podoba.Z gustami się nie dyskutuje ale zawsze możecie się po napinać na kierowców z RNI.


akurat nie chodzilo mi ze RNI tylko ogolnie o Calibre skad by nie była, a jesli Tobie sie podoba to luzik a na temat kierowców RNI nie chce rozmawiacjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~RST
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 11:26  
Cytuj
CYTAT
na temat kierowców RNI nie chce rozmawiacjezyk


Nikt nie chce gadac na tematy przykre...

 
 
 
 
~~ssij
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 11:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
na temat kierowców RNI nie chce rozmawiacjezyk


Nikt nie chce gadac na tematy przykre...



przykre to sa wasze postygood

 
 
 
 
~~pojebuhh
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 11:58  
Cytuj
Kiedyś nie było tego problemu bo nie było niska a teraz jest i chuj! smiech2

 
 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 12 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 08:48  
Cytuj
Wcześnirj było Nisko, a później z Stalową Wolą stworzyli migranci z pobocznych wsi, którzy zjeżdżali się za pracą w HSW i to dopiero jest przekleństwo!mlotek

susza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd: Stahlwille
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 08:53  
Cytuj
CYTAT
Miasto Nisko żąda dostępu do Morza !!


To już Barcówka wam nie wystarczy?:szok:

Co to się porobiło...nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 17:17  
Cytuj
ty i twoi myszczowie z rst musicie sie po prostu leczyć mlotekhttp://www.stalowemiasto.pl/emotikony/pliki/mlotek.gif

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 17:18  
Cytuj
Obrazek
Veni vidi - Prostactwo,chamstwo,głupota i żenada.
No i tyle w tym temacie.cool

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2009r. 22:02  
Cytuj
sa kozaki z rst.. ale jakby ich wpuscic na warszawe to by nie wiedzial czy isc na piechote czy rower pozyczyc..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 25 Lip 2009r. 22:11  
Cytuj
RNI do lasu !good

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »