NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Jakiś pirat nadaje w okolicach 94 MHz,
~~dfzxf
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 13:00  
Cytuj
Co tak wszyscy psioczą na Prawdziwego? Popieracie łamanie prawa? To ja dziękuję za takich "rodaków". I niech mi tu nikt nie wyjeżdża z jakimś amplitunerem bo nie wie chyba o czym mowa. Transmitery sa urządzeniami o małej mocy i nie mogą zakłócać legalnych stacji. A skoro (przyjmijmy że tak jest) ktoś w ten sposób przesyła muzykę i słychać go dalej niż jego pokój/samochów to już jest piratem. I pomimo tego, że uzywa hmm homologowanego sprzętu. Taka osoba nie ma prawa nadawać w paśmie broadcoastingowym choćby sie zesrała. Dopóki nie wykupi częstotliwości może tylko słuchać. A wszyscy którzy ja tak popierają są jacyś dziwni. Ja się wam wpieprze do domu i tam troszkę pomieszkam, za nic nie będę płacił. Też będziesz zadowolony czy uznasz mnie za intruza? Pomyśl jeden z drugim zanim coś napiszesz.
Idąc waszym tokiem rozumowania - róbta co chceta. Niech tak każdy zacznie sobie nadawać. Pomyślcie jaki bajzel by był. Wtedy każdy by sobie uzurpował prawo do jakiejś częstotliwości. I wtedy by wyszło szydło z worka jacy to jesteście "tolerancyjni" dla łamania prawa.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 13:00  
Cytuj

 
 
 
 
~~oh yea
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 16:57  
Cytuj
CYTAT
po raz kolejny potwierdza się jak bardzo potrzebna jest w Stalowej i okolicy Wielka Akcja całkowitego odrzucenia spożywania alkoholu ! smiech2

Przecież jest jeden miesiąc w roku (sierpień?), w którym mamy się powstrzymywać od spożywania tegoż produktu ale większość ma to gdzieś, łącznie ze mną, co mi się z resztą bardzo nie podoba.

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »