NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
husky, milosnicy rasy husky
Posty: 86
Dołączył: 1 Wrz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2013r. 22:27  
Cytuj
Witam szukam wlaścicieli huskych ze stalowej woli i okolic do wspólnych spotkań z naszymi pupilami i organizowania im zajęć oraz pomocy w ich szkoleniu good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2013r. 22:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2013r. 22:34  
Cytuj
Alaskan Malamuty też wchodzą w gre? smiech2

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 1 Wrz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2013r. 22:47  
Cytuj
pewnie że tak jeden moj pies to wlaśnie malamut a drugi husky

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Sie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2013r. 17:54  
Cytuj
Ja jestem chętna i wyszłam już dawno z tą propozycją na R**4, ale zostałam zjechana od góry do dołu. ;) Mam dwa husky, z którymi regularnie trenuję psie zaprzęgi, posłuszeństwo i jeżdżę na wystawy. Interesuję się kynologią, hodowlą psów rasowych (jestem członkiem ZKwP), psimi zaprzęgami i sportami kynologicznymi, pozytywnymi metodami szkolenia psów. ;) Ja ze swojej strony mogę zaproponować wspólne treningi pod Stalową Wolą, mogę pokazać co i jak. ;)Akurat trening zaprzęgowy wypada mi w ten weekend (trenuję w trybie 2 dni pracy 2 dni odpoczynku) to zapraszam. umiech Jak ktoś ma rower, jest odważny i jest chętny możemy się spotkać. umiech

www.darkillusionsiberians.blogspot.com - hodowla siberian husky ZKwP, sport psich zaprzęgów
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 1 Wrz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2013r. 19:56  
Cytuj
No to super o takich ludzi wlasnie mi chodzi,żeby pokazali jak z ta rasą sie postepuje.Osobiście chcialabym się nauczyć jak trenowac te psy, zobaczyć jak to wyglada

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 86
Dołączył: 1 Wrz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2013r. 20:47  
Cytuj
Właśnie nie doszly to moj maila monika.sidor_(at)_onet.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Sie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2013r. 16:25  
Cytuj
CYTAT
Alaskan Malamuty też wchodzą w gre? smiech2


StefanS51 to jak piszesz się? ;)

www.darkillusionsiberians.blogspot.com - hodowla siberian husky ZKwP, sport psich zaprzęgów
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 19 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2013r. 10:31  
Cytuj
Ja mam Labka i też chciałabym dołączyć umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Sie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2013r. 10:49  
Cytuj
lelifka świetnie. umiech Możemy jak chcesz umawiać się na wspólne spacery i ćwiczenie posłuszeństwa. umiech
Z maksiula1 wczoraj miałyśmy pierwsze spotkanie żeby się spotkać a dzisiaj jej psaki pierwszy raz "lizną" pracy w zaprzęgu. umiech

www.darkillusionsiberians.blogspot.com - hodowla siberian husky ZKwP, sport psich zaprzęgów
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 19 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2013r. 11:26  
Cytuj
Super bardzo się cieszę. Może zaplanujemy wspólny spacerek w przyszły wtorek?? Ja również jestem po kursach szkolenia psów w Krakowie i chętnie się podzielę swoją wiedzą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2013r. 12:58  
Cytuj
CYTAT
i ćwiczenie posłuszeństwa
z tego co wiem ta rasa psów cechuje bardzo dużą samowolnością- ciekawe jak to będzie u Was?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Sie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2013r. 19:56  
Cytuj
CYTAT
Super bardzo się cieszę. Może zaplanujemy wspólny spacerek w przyszły wtorek?? Ja również jestem po kursach szkolenia psów w Krakowie i chętnie się podzielę swoją wiedzą.


Nie ma problemu, tylko jeśli o mnie chodzi to po 18. umiech
lelifka a gdzie zazwyczaj spacerujesz?
Czekaj, czekaj... a Ty przypadkiem nie masz rodowodowej suczki labki do dogoterapii? Bo wiem, że w Stalowej jest hodowla ZKwP "Biszkoptowa Dolina", gdzie właśnie sunia jest dogoterapeutką.

CYTAT
CYTAT
i ćwiczenie posłuszeństwa
z tego co wiem ta rasa psów cechuje bardzo dużą samowolnością- ciekawe jak to będzie u Was?

Będzie dobrze. umiech Jutro nagram filmik to wrzucę i zobaczysz sobie. ;)

www.darkillusionsiberians.blogspot.com - hodowla siberian husky ZKwP, sport psich zaprzęgów
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 1 Wrz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2013r. 21:52  
Cytuj
SPITZ bylo super bardzo dziekuje polecam wszystkim zaiteresowanymgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 19 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2013r. 10:44  
Cytuj
Tak to ja umiech tylko z czasem mogę mieć problem bo dużo pracuję :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 19 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2013r. 10:48  
Cytuj
Chciałabym aby się nauczyła pracować w obecności innych psów. Ja za domem mam pola i tam właśnie chodzimy... czasem spacerujemy po obwodnicy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Sie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2013r. 19:51  
Cytuj
CYTAT
SPITZ bylo super bardzo dziekuje polecam wszystkim zaiteresowanymgood

Dziękuję i polecam się na przyszłość. umiech
PS Sprawdź maila. umiech

CYTAT
Chciałabym aby się nauczyła pracować w obecności innych psów. Ja za domem mam pola i tam właśnie chodzimy... czasem spacerujemy po obwodnicy

To bardzo dobrze się składa, bo ja chciałabym poćwiczyć to samo, bo przy sobie skupiają się na przewodniku bez problemu, ale przy innych psach dawno nie ćwiczyły, bo nie mieliśmy ku temu okazji. umiech

CYTAT
CYTAT
i ćwiczenie posłuszeństwa
z tego co wiem ta rasa psów cechuje bardzo dużą samowolnością- ciekawe jak to będzie u Was?


Dedek wrzucam filmiki z posłuszeństwa moich psów husky, zgodnie z obietnicą:

http://www.youtube.com/watch?v=_FdcHk_tR0E

http://www.youtube.com/watch?v=CM4wmxpbybo

http://www.youtube.com/watch?v=_vdqc4_9zeA

http://www.youtube.com/watch?v=OtYK_rtFmbw

Jak widać są pewne niedociągnięcia, ale bardziej skupiamy się na tym:

http://www.youtube.com/watch?v=qIBeD8VRbmw

www.darkillusionsiberians.blogspot.com - hodowla siberian husky ZKwP, sport psich zaprzęgów
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 25 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2013r. 11:01  
Cytuj
Jeśli można podepne się pod temat.

Chciał by się ktoś spotkać na spacerze z dwoma średniej wielkości (10 i 14 kg ) kundlicami?
Do zaprzęgu raczej nie bardzo bo malizny umiech Ale chętnie podpatrzyłabym coś o pozytywnym szkoleniu umiech Zależy mi także na socjalizacji z innymi psami bo nie ukrywam że poległam w tej kwestii i moje sunie boją się wiekszych obcych psów :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2013r. 16:24  
Cytuj
ok
Gdzie znajduje się ta droga z ostatniego filmu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Sie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2013r. 16:06  
Cytuj
CYTAT
ok
Gdzie znajduje się ta droga z ostatniego filmu?


Dedek to droga prowadząca przez las z Agatówki w stronę Jamnicy. A tam, gdzie psy stoją to ścieżka wzdłuż drogi na Tarnobrzeg.

CYTAT
Jeśli można podepne się pod temat.

Chciał by się ktoś spotkać na spacerze z dwoma średniej wielkości (10 i 14 kg ) kundlicami?
Do zaprzęgu raczej nie bardzo bo malizny umiech Ale chętnie podpatrzyłabym coś o pozytywnym szkoleniu umiech Zależy mi także na socjalizacji z innymi psami bo nie ukrywam że poległam w tej kwestii i moje sunie boją się wiekszych obcych psów :(


Ja (jak zwykle) jestem chętna. umiech Zazwyczaj spaceruję sama to przyda mi się towarzystwo. Jeśli Twoje psiaki nie przejawiają agresji na tle lękowym to nie widzę przeszkód we wspólnych spacerach. umiech Moje są łagodne i lubią inne psy, o ile tamte ich nie zaatakują.

PS do zaprzęgu nie, ale do dogtrekkingu jak najbardziej. umiech

www.darkillusionsiberians.blogspot.com - hodowla siberian husky ZKwP, sport psich zaprzęgów
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 25 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2013r. 20:37  
Cytuj
CYTAT
[cytat]

Ja (jak zwykle) jestem chętna. umiech Zazwyczaj spaceruję sama to przyda mi się towarzystwo. Jeśli Twoje psiaki nie przejawiają agresji na tle lękowym to nie widzę przeszkód we wspólnych spacerach. umiech Moje są łagodne i lubią inne psy, o ile tamte ich nie zaatakują.

PS do zaprzęgu nie, ale do dogtrekkingu jak najbardziej. umiech


Gdzie zazwyczaj spacerujesz?
Moje sunie jeszcze nigdy nie zaatakowały innego psa. Choć zdarzyło im się szczekać (podejrzewam że ze strachu) na obcego psa.
Ze znajomymi psami nie na problemu każdego mniej lub badziej lubią i akceptują.

Dogtrekking to jest bieg? marsz z psem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Sie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2013r. 09:13  
Cytuj
A spaceruję w różnych miejscach. ;) Często po obwodnicy na Sandomierz, na Piaskach, Rozwadowie, po lesie między Agatówką a Jamnicą. Czasem też po mieście. A Ty? umiech

Dogtrekking to marsz z psem, na dłuższe trasy. Na zawodach jest to marsz na czas i na orientację z kompasem i mapą.
A bieg z psem to canicross rozgrywany na zawodach psich zaprzęgów na odcinku nie dłuższym niż 5 km.

To jak Twoje sunie są grzeczne to powinny się polubić. umiech Moje lubią towarzystwo innych psów o ile tamte nie chcą ich zjeść. jezyk

www.darkillusionsiberians.blogspot.com - hodowla siberian husky ZKwP, sport psich zaprzęgów
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 25 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2013r. 09:38  
Cytuj
Ja spaceruje głownie po stalowowolskich błoniach. Z powodu braku samochodu po lesie rzadko ale zdarza się. Do obwodnicy mamy kawałek ale da sie do niej dojść błoniami wiec byłby długi spacerek umiech
Jak możesz to napisz mi na @ kiedy i w jakich godzinach można Cię tam spotkać to się umówimy. kasi.d @poczta.fm
Z psich sportów podoba mi się Agility niestety w naszej mieścinie i najbliżsej okolicy toru do tego sportu brak:(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Sie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2013r. 17:44  
Cytuj
CYTAT
Ja spaceruje głownie po stalowowolskich błoniach. Z powodu braku samochodu po lesie rzadko ale zdarza się. Do obwodnicy mamy kawałek ale da sie do niej dojść błoniami wiec byłby długi spacerek umiech
Jak możesz to napisz mi na @ kiedy i w jakich godzinach można Cię tam spotkać to się umówimy. kasi.d @poczta.fm
Z psich sportów podoba mi się Agility niestety w naszej mieścinie i najbliżsej okolicy toru do tego sportu brak:(


Ok już piszę. umiech

www.darkillusionsiberians.blogspot.com - hodowla siberian husky ZKwP, sport psich zaprzęgów
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 25 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2013r. 01:30  
Cytuj
gratuluje wam wytrwałości !! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »