NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Mydlaria u Franciszka,
Posty: 26
Dołączył: 12 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2013r. 23:19  
Cytuj
Witam,
co sądzicie o Mydlarnii w Centrum przy ulicy Niezłomnych?
używaliście może już tych kosmetyków ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2013r. 23:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 16 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2013r. 07:51  
Cytuj
Super produkty, tylko moim zdaniem nie zawsze na naszą kieszeń. Ogólnie dobrze oceniam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2013r. 08:36  
Cytuj
Kupiłem kiedyś żonie dwa mydła na jakąś okazje mówiła że są ok. Do tanich nie należą ale za dobry produkt trzeba niestety zapłacić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 12 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2013r. 12:29  
Cytuj
ja właśnie byłam przedwczoraj i była taka miła Pani trochę mi naopowiadała , ale chyba tam celowo zatrudniają takie ładne i mile dziewczyny , ceny mnie triche wystraszyły dlatego pytam czy używacie tych kosmetyków, bo mnie prawie przekonała do kremów z mienerałami z Morza Martwego ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 8 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2013r. 20:06  
Cytuj
Witam,ja polecam kupiłam krem z olejkiem arganowym,też się bałam bo wszystkie mnie uczulają i był dosć drogi około 50zł ale jest super i pójdę tam po następny.polecam również od nich mydło z aleppo.good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 27 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2013r. 13:19  
Cytuj
Oczywiście, byłam i polecam, i cieszę się że taki sklepik w stalowej powstał, bo kosmetyki mają rewelacyjne.
Po kilku latach kupowania na różnych stronach internetowych eco produktów w tym także olejów, zastanawiałam się dlaczego w jednym sklepie ten sam olej ma tak zróżnicowane ceny. Olej z makadami naprzykład w mydlarni u franciszka kupiłam za 50 zł 50 ml i jest naprawde rewelacyjny, chociaż zapach może trochę odstraszac, ale jest tak intensywny ze mogę zaryzykowac stwierdzeniem iż do tej pory kupowałam jakies rozcienczacze tego oleju. Zakupiłam równiez masełko na wagę bo zakochałam się w zapachu , który na skórze utrzymuje się naprawde długo. ponadto zainteresowało mnie masełko, które posiada knot , zapala się i to co sie wytopi zlewa i smaruje ciało, niestety drogie bo cos koło 80 zł. ale Pani cos pokrętnie tłumaczyła gdy zapytałam czy stan moich popekanych naczynek sie nie pogorszy, po takim wcieraniu dosc ciepłego olejku......
Na takie masełka jednak trzeba uważać bo one nie nawilżają a jedynie tworzą warstwe która zapobiega nadmiernej utracie wilgoci ze skóry. Dlatego osobny balsam nawilżający jest niezbędny.... bede sie musiała własnie wybrac po jakis balsamik do franciszka.....good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 12 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2013r. 19:03  
Cytuj
też się skuszę na pare rzeczy po 10 ;p
wiem, że jest tam inny sklep bodajże Ekoazyl, ale jak weszłam do sklepu to nawet się mną nie zainteresowano ;(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Wrz 2013r. 19:33  
Cytuj
A ja pozdrawiam Panią, która się do mnie uśmiechała jak stałem obok chińczyka umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 12 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2013r. 18:51  
Cytuj
"obkupiłam" się w Mydlarnii i jestem mega zadowolona! Super obsługa i kosmetyki , zdecydowanie polecam!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ema
ema
ema
Posty: 18
Dołączył: 9 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2013r. 11:50  
Cytuj
poleciły mi koleżanki - poszłam, kupiłam i jestem zadowolona! Każdy powinien sam spróbować czy mu pasujeumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ema
ema
ema
Posty: 18
Dołączył: 9 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2013r. 12:08  
Cytuj
Mydlarnia u Franciszka zaprezentuje się bliżej na Mieście Kobiet Bądź Ekofitsmiech2 już 27 września.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 22 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2013r. 14:38  
Cytuj
jest zdecydowanie za drogo, w aptekach można kupic te same produkty w znacznie niższych cenach (np. olej arganowy w mydlarni kosztuje ok. 80 zł, w aptece 25 zł).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 12 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2013r. 16:42  
Cytuj
na 100% nie kupisz olejku arganowego z certyfikatem za 20 zł! U Franciszka mają chyba 100ml i 50ml , a to pewnie starcza na długo, ja mam olej jojoba 50ml co prawda nie od Frnciszka, ale używam go już z 3m-ce.

a co to za "miasto kobiet" gdzie bedzie sie Mydlaria prezentować?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 22 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2013r. 12:52  
Cytuj
Oczywiście że kupisz 100% olej arganowy (50 ml) z certyfikatem (znakiem gwarancji jakości i BIO), znanej i cenionej firmy Etja. O ironio, aby to udowodnic, weszłam własnie na ich stronę internetową (http://etja.pl/), gdzie okazało się, ze ceny są jeszcze niższe.
Produkty tej firmy są dostępne praktycznie w każdej aptece w stw. Kiedy powiedziałam farmaceutce przy zakupie tego oleju, że niewiele brakowało, a z braku wiedzy kupiłabym taki sam olej za 80 zł właśnie w mydlarni, zaczęła się ze mnie śmiac. Uświadomiła mi ona, że nawet nie zdawałam sobie sprawy, ile takich produktów, z szeroko rozumianej branży aromaterapii, jest dostępnych w aptekach, trzeba tylko, aby ta wiedza dotarła do naszej świadomości. Wkurza mnie, że ktoś narzuca bajońskie ceny, kiedy taki sam produkt, bez loga Santa Franceska, mogę kupic w każdej aptece.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2013r. 13:02  
Cytuj
CYTAT
Uświadomiła mi ona, że nawet nie zdawałam sobie sprawy, ile takich produktów, z szeroko rozumianej branży aromaterapii, jest dostępnych w aptekach, trzeba tylko, aby ta wiedza dotarła do naszej świadomości. Wkurza mnie, że ktoś narzuca bajońskie ceny, kiedy taki sam produkt, bez loga Santa Franceska, mogę kupic w każdej aptece.


Dzieje się tak nie tylko w tym temacie. Płacimy często dodatkowe pieniądze za opakowanie, logo producenta itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 21 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2013r. 21:50  
Cytuj
czasami coś co jest drogie, tak naprawdę jest tanie i warte tej ceny; niestety każdy sam musi się przekonać..., miałam olejek arganowy trzech różnych firm,cenowo tez różne, każdy miał napisane naturalny certyfikat, tłoczony na zimno.... ach super ekstra, tyle, że z zadnego nie byłam zadowolona, nie były takie jak z Maroka dostałam, dawno dawno w prezencie,ORYGINALNY! postanowiłam jeszcze się skusić na ten z mydlarni powiem Wam, że jestem w szoku.. to jest toumiech na 100-wę oryginał!pozdro

linek8
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 27 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2013r. 23:10  
Cytuj
Warto poczytać!
]Na rynku pojawiło się wiele produktów, których producenci reklamują je jako naturalne, ekologiczne, biologiczne. Ze względu na brak uregulowań prawnych dotyczących kosmetyków naturalnych, standardem stały się więc niezależne organizacje certyfikujące, które nakładają na producentów wiele warunków do spełnienia, aby mogli oni swe wyroby oferować jako ekologiczne, organiczne czy biologiczne.
Takich jednostek certyfikujących jest już na świecie wiele, lecz my zajmiemy się tylko tymi, których certyfikaty posiadają kosmetyki sprzedawane w Polsce:
» demeter
» ecocert
» cosmebio
» bdih - "kontrolierte naturkosmetik"
» Kosmetyki nie testowane na zwierzętach - Tierversuchsfreie Kosmetik » COSMOS standardy (Cosmetics Organic and Natural Standard)
I tak na marginesie Pierwsza polska firma, posiadająca certyfikat ECOCERT! - to AVA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 12 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2013r. 10:56  
Cytuj
Byłam wczoraj w Mydlarnii , a tam wszytskie produkty na przecenach od 5 do 20 % ! super, polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 14 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2013r. 21:00  
Cytuj
wie może ktoś jak nazywa się Pani , która sprzedaje w Mydlarni , dziś była w pracy , jak byłem w Centrum, śliczna kobieta, czarnulka, wstydziłem się podejść i zagadać sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »