NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Pilot do bramy automatycznej.,
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2013r. 14:48  
Cytuj

Mam do was takie pytanie.
Czy ktos z was kupowal kiedys np na allegro pilot samokopiojacy do bramy? Albo czy ktos moze mi polecic jakas opcje do tego zeby w jakis sposob dorobic sobie 2 pilot do bramy. Tylko prosze nie piszcie mi, zeby dorobic sobie orygynal, bo moja dziewczyna mieszka na stancji w lublinie i z kazdym razem, nie bedzie bulic sie 100zl czy wiecej zeby dorobic pilot, ktory zreszta bedzie pasowal tylko do jednej bramy.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2013r. 14:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 11 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2013r. 17:34  
Cytuj
Zapytaj u gościa za budynkiem Rzemieślnika, on dorabia klucze może coś Ci poleci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 24 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2013r. 09:21  
Cytuj
Idąc na łatwiznę polecę Ci punkt dorabiania kluczy w budynku Kaufland-u, cena to koszt pilota (mój około 80zł) + 150zł za dostrojenie sygnału (robi się to na miejscu przy bramie). Jeśli interesuje Cię niższa cena to pilota oryginalnego wystarczy rozkręci i sprawdzić w środku jako to model dokładnie i na allegro dużo taniej zamówisz (mój to 15zł plus przesyłka). Jeśli będziesz zainteresowany to dam Ci namiar na znajomego co Ci dostroi ale to już na prv.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2013r. 09:46  
Cytuj
CYTAT
Idąc na łatwiznę polecę Ci punkt dorabiania kluczy w budynku Kaufland-u, cena to koszt pilota (mój około 80zł) + 150zł za dostrojenie sygnału (robi się to na miejscu przy bramie). Jeśli interesuje Cię niższa cena to pilota oryginalnego wystarczy rozkręci i sprawdzić w środku jako to model dokładnie i na allegro dużo taniej zamówisz (mój to 15zł plus przesyłka). Jeśli będziesz zainteresowany to dam Ci namiar na znajomego co Ci dostroi ale to już na prv.

Ale chodzi wlasnie o to zeby przy przeprowadzce na inna stancje nie placic znowu za dorobienie nowego pilota.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 31 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2013r. 10:08  
Cytuj
To się tak nie da. Do dobrego sterownika (np. Nice) będzie problem dorobić działający pilot uniwersalny. A jak potem ma pasować do innego - to już szanse na powodzenie spadają drastycznie.

Punktem wyjścia do rozważań, jest producent, model sterownika, do któego chcesz pilot dorobić.

Często jest tak, że pilot, który teoretycznie powinien działać - nie chce działać. Taki urok rzeczy "uniwersalnych". Są problemy z zaprogramowaniem ...

Zapomnij, że mając jeden pilot, będzie współpracować ze wszystkimi sterownikami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2013r. 10:53  
Cytuj

No wlasnie o to mi chodzilo. Czy te piloty samokopiujace beda dzialac. W takim razie dzieki za odpowedz.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 9 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2013r. 03:32  
Cytuj
tzn koduje sie sygnal nadanijnika w odbiorniku. chciałbyś miec pilota do wszystkich bram i pojechać na osiedle domków i jednym przyciskiem wszystkie posesje otworzyć?umiech jeden nadajnik (pilot) może być zaprogramowany do wielu odbiorników, z tym, że potrzebujesz zaingerować w napęd najczęściej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »