NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
okna z jakiej firmy, okna do domu
Posty: 112
Dołączył: 6 Sty 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2013r. 19:42  
Cytuj
Witam
Jaką firmę i producęta okien polecacie.
Okna do domu jednorodzinnego. Dziękuję za poważne opinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2013r. 19:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2013r. 20:25  
Cytuj
Nie polecę producenta, ale odradzę dziadostwo - Dobroplast, omijaj ich pseudo-okienne produkty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 20 Wrz 2011r.
Skąd: jbvcfgjbv
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2013r. 20:28  
Cytuj
Odradzam Sanpol partacze.

vggbjcn
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2013r. 22:00  
Cytuj
kamil - rozdzielmy dwie rzeczy, producenci, a wykonawcy.
Np Dobroplast to producent i można te okna kupić w wielu sklepach z oknami w STW, natomiast Sanpol to nie wiem czy tak jest producentem, na pewno jest sklep o tej nazwie pod wiaduktem, ale nie wiem czyje wyroby sprzedają.
Prawda jest taka, że nawet najlepsze okna jak zamontują partacze to będą problemy, a najgorsze okna chociaż magik by zainstalował to będzie kupa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 20 Wrz 2011r.
Skąd: jbvcfgjbv
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2013r. 22:31  
Cytuj
Ta firma to porażka jak można przyjść do kogoś na wymianę okien i pić piwo wołać worki na śmieci,odkurzacz przecież się za to płaci ta firma to kompletne dno!!!!

vggbjcn
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2013r. 10:01  
Cytuj
O matko, Kamil. Nakręciłeś się jak sprężyna w zabawce umiech
No ok, nie znam Sanpol-u, ale były już negatywne wpisy na ich temat więc pewnie coś jest na rzeczy.
Niemniej dalej cicho w tych Twoich wypowiedziach nt producenta okien... a to jest bardzo istotne, bo tak jak pisałem, ktoś ominie Sanpol (i pewnie bardzo dobrze) i pójdzie tam, gdzie są super monterzy, a kupi dziadowskie okna i w konsekwencji będzie miał dziadostwo nie okna.

To jest właśnie mój przykład, miałem fajną ekipę, chłopaki nie pili, posprzątali po sobie, robili w miarę dokładnie. Co z tego, jak okno balkonowe rano kiedy świeci na niego mocne słońce to się deformuje i ciężko je otworzyć oraz zamknąć, żadna regulacja nie pomoże, bo jak przesuniesz maks w jedną stronę żeby nic nie obcierało to rygle nie mają już za co łapać potluczony

W kolejnym oknie strajkują już okucia... potluczony

To wszystko w spaniałym dziadostwie marki "Dobroplast", okna mają pół roku... nie mogę się o reklamacje doprosić u nich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2013r. 10:07  
Cytuj
U kogo nie możesz doprosić się o reklamację? Przecież nie Dobroplast Ci sprzedał i zamontował te okna. Wymień tę świetną firmę która wcisnęła Ci ten badziew. Napisz oczywiście czym się kierowałeś kupując te a nie inne okna?

PS. Jakie okna dziś byś polecił?

PS. Napisz jakich wymiarów masz ten balkon. Wys x Szer.

PS. No i czy okna białe, czy w kolorze.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2013r. 10:17  
Cytuj
Andrzejek - to nie jest wina firmy, która montowała okna, jest ewidentna wada konstrukcyjna, materiałowa. Skoro Ci się okno deformuje pod wpływem promieni słonecznych i temperatury to co ma do tego montaż?
Okno balkonowe standardowe ok 2220x860 czy jakoś tak.

Nie wiem, które okna bym polecił. Na pewno bym odradził Dobroplasta każdemu, a kierowałem się ceną. To były jedne z najtańszych okien 6-komorowych w STW. Mniej więcej jak to co potrzebowałem kosztowało 3600zł, to za te dałem 3tys... Teraz wolałbym dopłacić potluczony

Co do firm, to te "wspaniałe" okna ma w ofercie kilka sprzedawców w Stalowej Woli. Ja akurat brałem w PEWEX-ie, który się zawinął parę m-cy temu, z tym, że w Dobroplascie to nawet ich zbytnio nie interesuje, kto sprzedawał. Wiedzą co wyprodukowali, tylko zwlekają z rozpatrzeniem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2013r. 10:29  
Cytuj
Czyli Cena Czyni Cuda umiech Świetna ekipa z Pewexu, tylko że już ich nie ma (Pewexu). Nawet telefony zlikwidowali żeby im ludzie dupy nie zawracali. Jeden ze wspólników dalej pracuje w branży ale ze swoimi "starymi" klientami nie chciał mieć kontaktu.

Dalej będziesz się upierał że Pewex był świetny, Ty dokonałeś najlepszego wyboru ale to Dobroplast jest zły.

Montaż i dobór okna ma ogromne znaczenie. Ja mam okna z Dobroplastu montowane przez Galę z Okulickiego i nie narzekam.

Powiedz mi jeszcze ten twój balkon ma przewiązkę? Czy jest taka pozioma belka dzieląca szybę na dwie części?

PS. Jaki kolor tych okien.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2013r. 10:59  
Cytuj
Andrzejek - niepotrzebnie kombinujesz i starasz mi się udowodnić, że to wina montażu umiech Nie jestem bity w ciemię i nie tylko ja te okna oglądałem pod względem wad. To te okna są pięknym przykładem rozszerzalności temperaturowej ciał...
Co do samego Dobroplastu to wystarczy poczytać opinie w sieci, żeby się odechciało kupować. Ja nie czytałem bo mi się spieszyło i to był błąd. Zakup tych okien to loteria, a o samej jakości okien świadczy choćby niechlujstwo z jakim są zrobione, na opak powsadzane uszczelki itp...
Poza tym taki przykład: okno możesz regulować przesuwając je w płaszczyźnie poziomej lewo-prawo. Po przesunięciu tak, żeby okno nie zawadzało o futrynę, na górze rygiel jeszcze łapie za wypustkę, dolny rygiel w ogóle nie łapie wtedy wypustki.

Okno balkonowe składa się z dwóch oddzielnych zespołów szybowych, są białe. Generalnie większość okien to profil Ovlo, balkonowe niby wygląda tak samo, ale chyba była na nim naklejka modelu avantgarde.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2013r. 13:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2013r. 14:16  
Cytuj
swietna i tania firma mieszczaca sie w Borowie 39 km od stalowej woli w strone aanopola ...http://oknazborowa.pl/ ja od nich mam i sa swietne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 17 Paź 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2013r. 18:43  
Cytuj
najlepsze były z PEWEXU !! vetrex i dobroplast

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2013r. 20:44  
Cytuj
Hahahahaha, dobroplast, hahahaha. potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2013r. 21:05  
Cytuj
irkuck, kumpel mial to samo, okna szajsowate jak szlak. Skrzydlo balkonowe bylo "zwichrowane". Ciezko bylo domknac, a przy duzych wiatrach normalnie zawiewalo bo uszczelka dobrze nie przylega.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 6 Sty 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2013r. 13:07  
Cytuj
a co sądzicie o o oknach z Solo czy ktoś je montował u siebie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2013r. 19:50  
Cytuj
kupowal ktos okna z firmy euro-okna z niska przy ul. sandomierskiej, jak z montazem, dziex za info

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 23 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2013r. 20:15  
Cytuj
Proponowac nie bedę ani czarowac ale odwiedz sobie firme jantar w charzewicach... pod warunkiem ze chcesz dobre drewniane okna..
Na plastiki to nie chce nawet patrzec.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2013r. 21:15  
Cytuj
polecam firme Amaro. Ceny dosc tanie ale co do jakosci okien nie wiem bo okna mam dopiero 2 mies. Ale znajomi ktorzy z tej firmy zamawiali nie narzekaja.

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2013r. 21:33  
Cytuj
CYTAT
kupowal ktos okna z firmy euro-okna z niska przy ul. sandomierskiej, jak z montazem, dziex za info


Euro, którego filia jest w Stalowej Woli też, ma w ofercie okna Dobroplastu, wiem, bo w zimie u nich byłem i proponowali takie. Ale podobno nie tylko tą firmę mają, ktoś już pisał, że poinformował ich, że nie chce Dobroplastu i się okazało, że mają też inne w ofercie.
Podsumowując, jeżeli tam będziesz pytał o okna to od razu mów, że syfu z Dobroplastu nie chcesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2013r. 08:16  
Cytuj
mazan85 - mam okna z EURO-OKNA z Niska, z racji tego że budowałem dom "przeleciałem" wszystkie możliwe firmy w okolicy i mają naprawdę fajną ofertę, tak że ze swojej strony mogę ich polecić, myślę że warto pojechać do nich i porozmawiać, mnie przekonali, od 3 lat okna sprawują się bez zarzutu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 4 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2013r. 13:16  
Cytuj
nie polecam pana, który obsługuje w imieniu ksm system koło apteki i planety, nuiemiły i gburowaty, widac ,że znudzony swoją pracą, nie potrafi zachęcię, cięzko mu wyjaśnić pewne rzeczy i odpowiadać na pytania, traktuje klientów jak natretów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Wrz 2013r. 15:47  
Cytuj
Mam pytanie jaka to jest "dobra" cena za okno z montażem umiech pytam o okno plastik tak średnio umiech myślę o wymianie 6 szt ( z parapetami) może w przyszłym roku i jeszcze nigdzie nie pytałem :/

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2013r. 17:20  
Cytuj
Banan - średnie to pojęcie względne. 1770x1430 to np 600zł to chyba dobra cena, bez montażu i parapetu, ale w sumie to ciężko tak gdybać. Odwiedzasz tyle ile się da firm w danym dniu, odrzucasz najdroższe i najtańsze, albo liczysz średnią ze wszystkich i będziesz mieć tak pi razy drzwi cenę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Wrz 2013r. 17:44  
Cytuj
umiech zgadza się ... siostra 2 lata temu za okno kuchenne +/- 200-220/150 z montażem płaciła 800 zł ciekawi mnie czy bardzo ceny się pozmieniały ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »