NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Instalacja Gazowa do Renault, Renault Laguna 18 16 V
Posty: 36
Dołączył: 13 Kwie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 22:24  
Cytuj
Witam chciał bym spytać popytać co proponujecie i kogo gdzie można załozyć instalacje gazowa do Renault Laguna 18 16 V Sport interesuje mnie dokladnie kogo polecacie gdzie i jakie koszta chodzi mi tu o to zeby zrobić to w konkretnym zakładnie i wiadomo w odpowiednich pieniadzach z góry dziekuje Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 22:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 23:08  
Cytuj

Ja bede sie trzymal rodzimych gazownikow. W mojej instalacje gazowa robilem u slowika i bylem zadowolony.
Aczkolwiek wiem, ze na tym forum beda Ci poleciac mielec, krakow albo bog wie gdzie. A jeden, juz nie pamietam kto, poleci Ci klucz dynamometryczny.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 3 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2013r. 14:02  
Cytuj
polecam słowika w rozwadowie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 16 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2013r. 07:38  
Cytuj
Bron boze slowik polecam pana mietka szewca z jamnicy byly pracownik slowika super fachowiec wszystko legalnie polecam no cenowo tez ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 22 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2013r. 21:24  
Cytuj
ja róznież polecam p.Szewca z Jamnicy, zakładałam gaz pół roku temu w Sceniku i wszystko gra zapłacilam 1900złumiech a u Słowika mi powiedział 2500 oczywiście za butle w kole umiech
spokojnie możesz zaprowadzać do Jamnicy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
kNm
kNm
Posty: 57
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Sie 2013r. 21:27  
Cytuj
Porównując oferty cenowe - trzeba przynajmniej(!) zaznaczyć z jakich podzespołów składa się instalacja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 22 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2013r. 13:47  
Cytuj
CYTAT
Porównując oferty cenowe - trzeba przynajmniej(!) zaznaczyć z jakich podzespołów składa się instalacja.


No więc tak ja to sie za bardzo nie znam ale jest to STAG4 jeżdże na nim pól roku i to nie mało bo co dzien do pracy i spowrotem mam około 70 km i chodzi bez zarzutów umiechnic sie złego nie dzieje umiech a jak dzwonilam do p.Słowika to w sumie też powiedzial mi tylko ze on zakłada stag4 - no i jeszcze jedno ja nie mówie że ten Pan zakłada zły gaz lub że lepszy czy gorszy, poprstu nie ukrywam - mi zależało na niskiej cenie więc wybralam Jamnice i nie załuje umiech
nic sie złego nie dzieje umiech
dodoam jescze ze jest to silnik 1.6 16V i spala 8.5l / 100km umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »