NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
Małe kotki w piwnicy-mogę komuś to zgłosić?,
Posty: 40
Dołączył: 6 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sie 2013r. 10:57  
Cytuj
Witam od jakiegoś czasu obok mojej piwnicy, zauważyłem kociece która się tam kreci kolo jednego nieużywanego boksu. W końcu wyczaiłem ze kreci się tam bo ma 3 młode, kocica jest bardzo przyjaźnie nastawiona, kotki jeszcze się mnie trochę boją ale wola je kiedy tam zaglądnę lub przynoszę im coś do jedzenia czy wodę. No i teraz mam takie pytanie, co mogę zrobić ? i jak im pomoc ? są u nas jakieś instytucje które zajmują się takimi zwierzakami ? Bo szkoda ich trochę, na razie są jeszcze malutkie i jeszcze karmi je matka, chociaż widzę ze już powoli je przestawia na zwykle jedzenie. Problem zacznie się jak podrosną bo nie dość ze kręcą się po piwnicy i w końcu ktoś możne je zacząć gonić a dwa jest ich 3 i będą potrzebowały sporo jedzenia. Staram się im tam coś zanosić ale to tez nie jest rozwiązanie problemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2013r. 10:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 140%
ff
Wysłany: 11 Sie 2013r. 12:02  
Cytuj
Moderowano przez: kamil
Nie na temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 26 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2013r. 12:59  
Cytuj
Moze sprobuj ich oswoic i zrobic zdjecia i dac na neta, Moze ktos zechce wziac na wychowanie kotka. A jak nie to moze popytaj wsrod znajomych czy ktos nie chce? Albo do schroniska zadzwonic tylko nie wiem czy to najlepszy pomysl, nie zawsze sa tam warunki..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 6 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sie 2013r. 21:24  
Cytuj
No to to wiadomo ze mogle zrobic, ale napisalem tu bo chcialem sie dowiedziec czy sa jakies instytucje co sie tym zjamuja... Znalec domy dla 3 kotow nie jet taka łatwa sprawa, jesli zostana tutaj wurosna i za rok-dwa beda juz 4 dorosle koty a ta kocica bedzie miec kolejne male... w tamtym roku tez miala dwa to jednego ktos zabral a drugi zdechl, wiec co roku ma male.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2013r. 21:32  
Cytuj
Z tego co mi wiadomo najblizsze miejsce gdzie moznaby zapytac o opieke dla kotki i jej malych to Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Przyjaciol Zwierzat.znajdziesz w google ,maja tez profil na facebooku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2013r. 22:11  
Cytuj
Jest w Stalowej nowo powstała fundacja zajmująca się kotkami w takiej sytuacji nazywa sie Kocia Wyspa! Znajdz ich na FB i zgłoś to one Ci pomogą! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 6 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sie 2013r. 09:23  
Cytuj
O i wlasnie o cos takiego mi chodzilo umiech juz napisalem do nich i zobaczymy co odpisza...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ema
ema
ema
Posty: 18
Dołączył: 9 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2013r. 20:22  
Cytuj
Brawo, fajnie że komuś sie chce pomagać bezbronnym zwierzakom! powodzeniaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 6 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Sie 2013r. 09:25  
Cytuj
A ktos wie jak sie z nimi skontaktowac ? znalazlem ich na FB ale nie widze telefonu ani adresu... napisalem do nich wiadomosc ale tez nie odpisali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 13 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2013r. 10:32  
Cytuj
To cytat z informacji na Facebooku: "Współpracujemy obecnie z Przychodnią Weterynaryjną "Beneventum" w Stalowej Woli, przy ul. Poniatowskiego 80" Tam możesz podejść. I przy okazji dołożyć coś do skarbonki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »