NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
stag 4 plus, ustawienie mapy gazu
Posty: 2
Dołączył: 11 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2013r. 21:16  
Cytuj
witam czy jest ktoś w stalówce co zajmuję się ustawieniem instalacji gazowej stag .Konkretnie ustawienie mapy itp....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2013r. 21:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2013r. 21:35  
Cytuj
godula w Krakowie, polecany zakład w Mielcu, coś pod Łańcutem, tu bym nie ryzykował

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 28 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2013r. 21:43  
Cytuj
Pyta sie chlop o stalowke to podsuwasz mu Krakow i Mielecmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2013r. 21:46  
Cytuj
A co ma u nas?
Słowika który przedłuży legalizacje butli, lub jego mechanik pałuje pod górę na Traugutta auto by zobaczyć czy auto jedzie co słuchałem kilka lat?
Czy bochnackiego na agatówce? Jeszcze ktoś w stw robił na garażach, nie wiem czy aktualne.
A i jeszcze Fiat robi ichnie instalacje Landi.
Nie ma u nas nikogo komu dałbym auto bardziej zaawansowane niż poloneza do regulacji gazu. Wystarczy użyć wyszukiwarki i sporo użytkowników lpg z droższymi autami jeździ do krakowa do goduli.
Paliwo 200, a remont głowicy po wypalonych zaworach od 1000 w górę, jak masz auto zaawansowane technicznie i ci zrobią za ubogą mieszankę to całą oszczędność na lpg trafi na wiele lat.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 15 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2013r. 22:13  
Cytuj
taaaa u nas nie ma nic, nawet krów nie pasają a co dopiero cokolwiek zrobić przy aucie. oczywiście tylko kraków, mielec, lublin
Ja osobiści polecam Białystok - najlepiej od kopa do producenta AC walić.sciana
Co za auto, podaj konfigurację tego staga - z czym jeździ( reduktor, wtryski) i w czym tkwi problem. Sugeruję na PW - spokojnie porozmawiamy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2013r. 07:24  
Cytuj
W nisku jest dobry gościu a w zasadzie 2, poszukaj w google

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2013r. 10:50  
Cytuj
Z racji doświadczenia (zagazowałem już 3 auta i szykuje się 4-te) mogę Ci doradzić:
http://www.multiserwis.mielec.pl/
http://www.autotestserwis.pl/
http://www.godula.pl/?page=gaz_news
http://www.trans(...)wag.html

Tak jak Jacek napisał - nie ma co oszczędzać.

Obecnie mam STAGA 4 i koleś na Barcach w Nisku powiedział mi że nie ma co regulować na analizatorze bo regulację komputerem przeprowadza się dopiero jak mi jakiś błąd się na desce wyświetli - więcej mnie już nie zobaczy!!!mlotek

Moim zdaniem w okolicy STW nie ma dobrych gaziarzy.
Jak nie chcesz daleko sie wozić to jedź do tych pod Mielcem.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2013r. 11:06  
Cytuj
Powiem tak dziwne, może i nie było co regulować ? W każdym razie powiem tak nie zaszkodzi spróbować bliżej umiech a w nisku miałem taką sytuację (z gazem BRC) że gość powiedział że to naprawi w takiej i takiej cenie i będzie chodził jak żyletka a jeśli on nie da rady albo będą problemy to na swój koszt pojedzie do mielca gdzie mają więcej sprzętu a w nisku to filia (z tego tak zrozumiałem)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
kNm
kNm
Posty: 57
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sie 2013r. 11:12  
Cytuj
Na tym prowincjonalnym zaścianku nie potrafią dokręcić nawet koła ... to oczym my tu mówimy.

Uciekaj stąd póki masz nie zepsuty samochód.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2013r. 11:14  
Cytuj
Jeśli masz możliwość i samochód jest w miarę nowy to warto przejechać się do mielca czy lublina, fakt że w stw to nawet cinquecento dobrze nie ustawią....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 22 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2013r. 11:24  
Cytuj
u badylarzy w Sandomierzu jest ktoś od STAG-a ale nie wiem co za gość, ja jeżdżę do Busko-zdroju i jestem zadowolony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2013r. 14:33  
Cytuj
CYTAT
Na tym prowincjonalnym zaścianku nie potrafią dokręcić nawet koła ... to oczym my tu mówimy.

Uciekaj stąd póki masz nie zepsuty samochód.

byłem w twojej rzeszowskiej metropolii w autoryzowanym serwisie brc, niestety nie dali rady, zmusiła mnie do tego gwarancja, ale polewkę miałem niezłą jak musiałem panom pokazywać co mają robić, zawiodłem się na tak wielkim mieście jak rzeszów , a w zaścianku się udało, powiem więcej jest tu nawet gość który ma Staga w "małym palcu" ale nikt nikomu nie broni bujać się po kraju szukając szczęścia i doktora od gazu :-)


ps.jak ty nie potrafisz zrobić relacji z imprezy to gdzie mamy uciekać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 12:35  
Cytuj
Bochancki na Agatówce Ci staga ustawi, Slowika nie polecam, ani tych w Nisku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »