NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Telefon w Plusie, zasięg sieci
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2013r. 18:05  
Cytuj
Witajcie
Proszę o wypowiedzi osób, które mają telefon w Plusie
Macie normalny zasięg czy przerywa Wam rozmowy ?
Od dwóch dni co się dzieje i nie wiem czy to telefon czy sieć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2013r. 18:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2013r. 18:15  
Cytuj
jest taka chujnia ze ciezko to opisac slowami, jak jade autem mam praktycznie non stop obszar nieosiagalny, (co to za komunikat? pierwszy raz takie info dostaje). Przy wywolywaniu numeru tez cos sie jebie i kilka razy wbilem sie komus na linie, mnie połączyło z babcią kolege z wnuczka. Problem na 2 roznych telefonach i na 2 roznych kartach.

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1531
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Lip 2013r. 18:21  
Cytuj
Przenieście sobie numer do nju mobile. Mam od 2 miesięcy i nie narzekam. Zasięg się zdecydowanie poprawił po połączeniu sieci Orange i T Mobile w jedno. Jechałem z Rzeszowa do Lublina i na całej trasie super zasięg. No i rachunek nie przekroczy 29 zł za same rozmowy. Można gadać do bólu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 26 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2013r. 18:30  
Cytuj
To wina sieci.

Człowiek lekko znudzony, uwolniony od tych wszystkich zajęć i obowiązków, które na co dzień zaprzątają jego umysł, potrafi być kopalnią pomysłów; albo tylko kopalnią.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 5 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lip 2013r. 18:51  
Cytuj
to samo mam.. od paru dni traci mi zasięg ;//

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 20 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2013r. 19:17  
Cytuj
ja, mama i siostra od paru dni miałyśmy to samo. Dziś się dowiadywałyśmy w Plusie i mówili, że nadajniki remontowali i właśnie przerywało rozmowy, nie można sms wysłac, brak zasięgu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2013r. 19:19  
Cytuj
Nie da się rozmawiać, szczególnie jak 2 osoby w Plusie są.
Pytałem telefonicznie: remont nadajnika jest, Pani powiedziała "trzeba się męczyć". Niech mnie w rowek pocałują, polecą reklamacje i tyle. W ostateczności Rzecznik Praw Konsumenta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2013r. 19:21  
Cytuj
Bradzo Wam dziękuję za informacje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 4 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2013r. 12:21  
Cytuj
To co tam się dzieje to jakaś paranoja. Dziś przez cały dzień mam brak dostępu do sieci. Przykro mi, ale stracili klienta. Przechodzę do Play. Bo nawet jeśli reperują nadajnik to powinni o tym uprzedzić nas, osoby, które zatrudniają ich. Bo przecież my im płacimy ciężkie pieniądze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 23 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lip 2013r. 13:19  
Cytuj
czy ktyos w plusie pomyslal o tych ktorzych jedyna lacznoscia z pogotowiem i sluzbami jest ich zafajdana siec to sie moze tylko w naszym dziwnym kraja udac 3m sie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2013r. 13:46  
Cytuj
Witam.
Moja druga polówka ma tel. w plusie i od kilku dni jest tak że przerywa nam rozmowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2013r. 19:26  
Cytuj
U mnie trwa to już blisko tydzień! Na początku myślałam, że to wina telefonu, ale słyszę od innych osób, że mają to samo. Ani do mnie nie można się dodzwonić, ani ja do kogoś (jeżeli jest w tej samej sieci). A jeżeli już się dodzwonię to po 20-tu sekundach przerywa połączenie i dalej jest komunikat "Abonent jest czasowo niedostępny"- czyli tak jakby telefon był wyłączony lub nie było zasięgu. A wczoraj sprawdziłam i tel. osoby, do której dzwonię często miałam w ręku- zasięg na full, bateria również. I co? "Abonent jest czasowo niedostępny"!!!! Nie wiecie jak długo to może potrwać??? Strasznie jest to denerwujące, mając telefon, a nie mogąc się dodzwonić, nieraz w bardzo ważnej sprawie!

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 19 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2013r. 23:10  
Cytuj
U mnie to samo przerywa ja się rozmawia, sms przychodzą po paru godzinach tylko co działa to internet LTE bez przerw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 12 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2013r. 23:46  
Cytuj
Mam to samo!!! Człowieka juz szlag trafia-rozmawiam-przerywa albo wogole przez dłuższy czas zasięgu nie ma!!! Jezeli jest remont nadajnika powinni poinformować sms'em że taka sytuacja ma miejsce i beda utrudnienia- T-Mobile tak robi i zaczynam zalowac ze zmienilam siec...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2013r. 13:50  
Cytuj
Zastanawiałem się nad zmianą operatora z T-mobile na Plusa. Rzecz w tym że dokładnie z tych powodów o ktorych tutaj piszecie, czyli kiepski zasięg, chwilami zanikajacy ( mowa o terenie miasta, wewnątrz budynków) przerywanie, pogłosy, echa. O kruczkach w umowie, oszukanych promocjach to już nawet nie ma co mówić. Jakość połaczeń jest w zasadzie taka jak z 10 lat temu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd: Mów mi Elwis
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2013r. 16:42  
Cytuj
CYTAT
Zastanawiałem się nad zmianą operatora z T-mobile na Plusa. Rzecz w tym że dokładnie z tych powodów o ktorych tutaj piszecie, czyli kiepski zasięg, chwilami zanikajacy ( mowa o terenie miasta, wewnątrz budynków) przerywanie, pogłosy, echa. O kruczkach w umowie, oszukanych promocjach to już nawet nie ma co mówić. Jakość połaczeń jest w zasadzie taka jak z 10 lat temu


To się nie zastanawiaj... Zrób to.
Takie jaja z zasięgiem były pierwszy raz. I to nie była planowa konserwacja nadajnika, a awaria BTS.
Ja zgłosiłem 19-07-13 fakt braku sieci do BOK-u plusa. Wcześniej nic nie wiedzieli. Jeszcze w piątek załączyli nadajnik rezerwowy (niestety mniejszej mocy i przepustowości), a od soboty zaczął się remont.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 6 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2013r. 08:35  
Cytuj
PLUS, PLAY, ORANGE to sieci bez normalnego zasięgu a więc z bardzo małą ilością nadajników. Istnieją po to by zdzierać pieniądze od naiwnych. Prym wiedzie tu PLAY który bazuje na sieciach PLUS-a i ORANGE.Jednym słówem cienizna.T-MOBILE zdecydowanie najlepsza. Oszukują wszyscy no bo przecież jesteśmy krajem bardzo katolickim.
Rzecz w tym by nie dać się uszukać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »