NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Świadectwo Kwalifikacji Zawodowej - gdzie robić ?,
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2013r. 14:18  
Cytuj
Witam

Gdzie rozpocząć kurs ? Jakie są wasze opinie o poszczególnych ośrodkach, które przeprowadzają szkolenia ? Kto robił niech pisze, nie wstydzić się jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2013r. 14:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2013r. 14:29  
Cytuj
Czy chodzi Ci o kurs na przewóz rzeczy?

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2013r. 17:49  
Cytuj
Tak

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2013r. 19:09  
Cytuj
CYTAT
Witam

Gdzie rozpocząć kurs ? Jakie są wasze opinie o poszczególnych ośrodkach, które przeprowadzają szkolenia ? Kto robił niech pisze, nie wstydzić się jezyk

Ja rok temu robilem w Rotransie przez program Unijny za 150zl z lekarzem i psychotestami. salke maja w budowlance, zajecia w weekendy po 4-5h.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lip 2013r. 22:29  
Cytuj
Jeszcze nie napisałeś czy chodzi Ci o któtki kurs okresowy czy długi kwalifikację wstępną.

Ja robiłem w Rotransie kwalifikację ten długo kurs około 2 miesiące ale był sponsorwany z Unii koło 700 zł płaciłem tylko z badaniami i egzaminem.
Kolega teraz robi tylko w Nisku i płaci sam kasę - wykłady na komputerze przychodzi się kiedy chce, tylko skońćzyć trzeba żeby na egzamin zdążyć, warunki dość przyzwoite. Jazda nowym Manem TGL i wyjazd na symulator na koniec egzamin na miejscu do Niska przyjeżdża komisja z Rzeszowa, koszt to musisz dopytać albo na stronie poszukać.

A ten krótki kurs to same wykłady bez jazdy - dwa weekendy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2013r. 07:22  
Cytuj
Ja robiłem kwalifikację wstępną przyspieszona w 100% płatną ze swojej kasy w MOTOSie.
Odbywa sie to sprawnie i szybko a zamiast jakiś gier na kompie (symulator) miałem jazdę MANem TGL po płycie poślizgowej w Mławie. Egzamin w Rzeszowie.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lip 2013r. 09:52  
Cytuj
http://www.szkola-jazdy.pl/artykuly/single/id/1348

Tu jest artykuł o Mławie - płycie poślizgowej tam i jeździe tam - to tam gdzie "szkolą się " kursanci na kwalfikację.


Ja tam wolę symulator 6 stopniowy to zdecydowanie nie gra komputerowa - takie same ma m.in. niemiecka DEKRA i na takich szkoli kierowców zawodowych m.in. z optymalizacji zużycia paliwa. Koszt takiego urządzenia to ponad 2 mln zł

Tu masz symulator 6 stopniowy

http://www.youtube.com/watch?v=9-M8fkPuO1w

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2013r. 19:07  
Cytuj
A z tego e-learningu idzie się coś nauczyć w Rotransie, w Nisku ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 21 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lip 2013r. 10:59  
Cytuj
E-learning na kwalifikacjach dla kierowców to dobra metoda dla osób z dużą samodyscypliną. Można się nauczyć, ale trzeba chcieć, bo można klikać bezmyślnie aby szybko przeklikać a można ze zrozumieniem i zastanowieniem się nad przerabianym materiałem.

W takich małych miastach jak Stalowa Wola nie znajdziesz oferty kursów kwalifikacji w formie tradycyjnego kursu z wykładami, chyba że będziesz czekać rok aż się gdzieś grupa chętnych w jednym czasie uzbiera.

Jedynym rozsądnym wyjściem zostaje e-learning - tylko pamiętaj, że to taki e-learning, że trzeba w ośrodku na sali siedzieć a nie można klikać z domu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »