NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Które darmowe konto bankowe?, Które darmowe konto bankowe wybrac?
Posty: 53
Dołączył: 12 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2013r. 16:44  
Cytuj
Które darmowe konto bankowe wybrac?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2013r. 16:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2013r. 16:52  
Cytuj
Alior Sync. Żadnych opłat i prowizji.I żadnych wymagań.Przynajmniej na razie....

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 18 Paź 2010r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2013r. 16:54  
Cytuj
Polecam Sync.pl, mam od początku działania tej oferty (to Alior tylko że oferta internetowa, niedostępna w oddziale banku). A co masz w pakiecie:

- oczywiście konto absolutnie za darmo, również karta debetowa jest za free, żadnych miesięcznych opłat
- darmowe wypłaty ze WSZYSTKICH bankomatów na całym świecie, nie tylko alioru ale wszystki bankomatów bez wyjątku
- żadnych wymogów co do miesięcznych wpłat na konto itp., po prostu możesz na nie nic nie wpłacać
- darmowe przelewy do wszystkich banków
- cashback 5% za zakupy w internecie, po prostu kupując np. coś na allegro bank po miesiącu zwróci ci na konto 5% wartości (co prawda ostatnio zrobili limit do 200zł rocznie ale dobre i to)
- konto założysz nie wychodząc z domu, przez internet

Podaj mi na pw adres email to ci wyślę link rekomendacyjny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 26 Marz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lip 2013r. 19:42  
Cytuj
masz wiadomosc na pw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 10:03  
Cytuj
ING - musisz tylko w ciągu miesiąca zapłacic kartą za łaczną sumę 200 zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
las
las
las
Posty: 120
Dołączył: 7 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 11:22  
Cytuj
Polecam Euro Bank w Białym Domu konto jest darmowe i zwrot za kartę jeżeli robisz nią zakupy za 300zł i 0.5% zwrotu od zakupu oraz 3 darmowe przelewy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 11:54  
Cytuj
a ja z koleji mam mbank i getinonline,
jesli wydajesz min 100zl (platnosc karta) to w mbanku masz konto calkowicie za free ale wybierac kase mozesz tylko w bankomatach euronet, zeby moc wybierac w kazdym bankomacie oplata 5zl/msc
natomiast w getinonline wszystko za free, nie musisz nic wplacac ani miec zadnych srodkow na koncie, karta za free i wybierasz z kazdego bankomatu. Dlatego jako podstawowy polecam getinonline

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 18 Paź 2010r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 20:50  
Cytuj
ING, wymóg płatności kartą wg. mnie dyskwalifikuje takie konto...bo opłata wyniesie wtedy 7zł za kartę jak nie użyjemy jej na te 200zł miesięcznie

Eurobank, sorry, ale wogule jakaś kichaumiech Oferta konta Classic to owszem konto za free...pod warunkiem że mamy wpływy co mies. na konto 1000 zł a jak nie to nas skroją na 11zł (jeśli dobrze sprawdziłem), 3 przelewy gratis to też się nie wysilili. Na plus ten cashback.

Mbank też niezaciekawie wg. mnie. przynajmniej jako konkurencja dla synca to blado ich oferta wygląda. Ja nie muszę płacić 5zł miesięcznie za możliwość wybierania kasy z dowolnego bankomatu....a to naprawdę mega wygodna sprawa

Getinonline (nie mylić z ofertą w placówce Getinu, getinonline to oferta internetowa, podobnie jak sync, aha i mówimy o ofercie na Konto Swobodne), no to jest ok, alternatywa dla sync, tyle że nie ma cashbacku i wypłaty za free z bankomatów w pl więc jak ktoś nie jeździ zagranicę to bez znaczenia. W każdym razie może być.

PS: nie dostałem nic na pw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2013r. 23:59  
Cytuj
w getin nawet sie nie pchaj 2-3 miechy free potem zmiana regulaminu i oplata za kartę i za rachunek kupsko straszne!!!mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 15 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2013r. 09:09  
Cytuj
nieprawda jestem od roku w getinonline i nie płacę nic
zero za bankomaty jak również za wszystkie przelewy.
Polecam założyć sobie konto przez internet-warto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2013r. 09:29  
Cytuj
CYTAT
ING, wymóg płatności kartą wg. mnie dyskwalifikuje takie konto...bo opłata wyniesie wtedy 7zł za kartę jak nie użyjemy jej na te 200zł miesięcznie



Niby co w tym jest dyskwalifikującego. Po to są karty, żeby nimi płacić. W 21 wieku mało kto posiadający taką kartę jej nie używa. Za parę lat to w ogóle gotówki nikt nie będzie miał, będą karty, a właściwie to telefonami będą ludzie płacić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 18 Paź 2010r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2013r. 10:19  
Cytuj
ja wiem że po to są karty żeby nimi płacić, sam płacę gdzie tylko się da w ten sposób, ale są ludzie którzy mimo wszystko wolą gotówkę, przykładowo nawet moi rodzice, karta służy wyłącznie do wybrania kasy z bankomatu i tyle, a transakcji w ciągu miesiąca kartą jest zero.

A ponieważ forumowicz pytał o DARMOWE konto bankowe tzn. że ING dla niektórych już taki darmowy by nie był.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2013r. 11:22  
Cytuj
Mam konto zarówno w ING jak i w Aliorze.W Aliorze nie ma żadnych wymagań w przeciwieństwie do ING, gdzie jak już wcześniej napisano trzeba zrobić zakupy kartą za min.200 zł.
Ja jednak osobiście wolę ING, ponieważ wersja mobilna jest dla mnie bardziej przystępna, a zrobienie zakupów
za 200 zł nie stanowi żadnego problemu.

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »