NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Serwis co chemy a co nie,
~~Stalowek
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 08:47  
Cytuj
Czesc mam pytanie wiem ze to moj 1 post noo ale mam pytanie. Moze zrobilibysmy taki serwis stalowej co bysmy chcieli w miescie a co nie gdzie zrobic nowy sklep biurowiec remont ulicy itp tak jak to maja inne wieksze miasta takie serwisy zalozone przez zwyklych ludzi takich jak my. Informacje takie dawalibysmy ze Stalowej woli naszego miasta jak i okolic. Co wy na to??

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 08:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 10:18  
Cytuj
Jak chcesz założyć stronę z listą pobożnych życzeń to lepiej utwórz taki temat na forum - będzie szybciej i prościej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Stalowek
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 10:35  
Cytuj
ja chce zrobic w ciekawej formie (mapki, zdjęcia, wizualki, opisy itp) i ustawić adres takiej strony prezydentowi/staroście jako startową, coby chłopaki mogli zapoznać się z wizjami mieszkańców. To nie zeby napisac co chce i gdzie tylko takie zeczy ktore najbardzie sie przydadzą mieszkańcom Nawet ten skatepark co tam chlopaki chca m.in. takie zeczy aby dodawac z jakas wizualka i mapka gdzie to czy cos innego bedze sie znajdowalo.

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 10:38  
Cytuj
Pomysłów jest wiele ale gorzej z realizacją. Brak funduszy umiech Są inne, ważniejsze wydatki niż zachcianki mieszkańców. Na chwile obecną, gdzie miasto walczy z kryzysem, nie sądzę aby mieli w głowie to, aby stworzyć jakieś atrakcje w mieście. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 10:41  
Cytuj
CYTAT
Czesc mam pytanie wiem ze to moj 1 post noo ale mam pytanie.


moze bys sie zarejestrował z tej okazji umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Stalowek
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 10:41  
Cytuj
To nawet te ktore beda jak by nam najbardzie potrzebne w miescie byly. To wiadomo ze fundyszy nie ma ale nic nie zaszkodzi sprobować

 
 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 10:45  
Cytuj
Juz jestem zarejestrowany umiech I jesli ktos chce sie przylaczyc do tego aby zrobic taki serwis to piszcie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 11:58  
Cytuj
I chcesz mi powiedzieć, że taki serwis z marzeniami będzie na bieżąco aktualizowany i nie padnie po max. 2 miesiącach? Zaproponuj invx dorobienie takiego działu tutaj, może za pół roku wyrobi się z tym jezyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 21 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 12:02  
Cytuj
otakich rzeczach mozna porozmawiac przy piwie szybciej latwiej wygodniej iprzyjemniejumiechgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 23 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 12:29  
Cytuj
Szczerze niby dobry pomysł a niby zły bo można napisać listę co byśmy chcieli i na tym by się to skończyło pewnie.

Bardziej by się przydała taka strona o Stalowej Woli i żeby do każdej inwestycji można było dodawać komentarze i zdjęcia z procesu budowy.
http://www.inwestycje.rzeszow.pl/

Chociaż mamy już swoją stronę i ukłony dla osób które się tam wypowiadają bo przyznam że parę osób ma ogromną wiedzę na temat budownictwa i architektury. Sam odwiedzam codziennie.

http://www.skysc(...)t=168263

A co do pomysłu to bym go bardziej udoskonalił w sensie nie co byśmy chcieli a może bardziej "co by wyremontował w Stalowej Woli" i wtedy można by było wklejać zdjęcia z różnych miejsc.

Przykład zdjęcie jakiś zdewastowany budyneczek pstryknąć parę zdjęć może ktoś zobaczy ze jego budynek jest taki go wyremontuje.

Albo dziurawa droga , zniszczony bardzo chodnik (wtedy robimy zdjęcia z 3-4 opisujemy przy jakim bloku mieści się ten chodnik itp)

Coś na styl programu na TVN TURBO leciał "ALE DZIURA"

Pierwszy budynek może być niedokończony na hali targowej który już od dawien dawna straszy mieszkańców i nikt się nim nie interesuje.

Sam jestem na razie na etapie kupowania aparatu cyfrowego ale jak byście mogli coś polecić może to nie temat do tego ale dopisując coś do pomysłu możecie dopisać i o aparacie.
Coś do 500zł cyfrówka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 13:05  
Cytuj
To co powiedziales Riku tez moze byc zeby dodawac jakies bloki dziury w drodze wyremonotwac jakas zeczy itp. i dodawac zdjecie komentarze itp i tez mozna by bylo dac co chcemy any w przyszlosci zaistnialo w naszym Pieknym Miescie. Mozna by tez dodawac njwazniejsze infomacje ze stalowej a nawet i podkarpacia umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 13:11  
Cytuj
Innymi słowy ogłaszasz się tutaj, że chciałbyś zrobić konkurencyjny portal. A zabawne jest to, że ani mod, ani admin jeszcze nie skasowali tego tematu smiech2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 13:18  
Cytuj
nie chce zrobic konkurencji poprostu dalem przyklad

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 23 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 13:30  
Cytuj
CYTAT
Innymi słowy ogłaszasz się tutaj, że chciałbyś zrobić konkurencyjny portal. A zabawne jest to, że ani mod, ani admin jeszcze nie skasowali tego tematu smiech2.


Konkurencyjny nie sądzę na Stalowe Miasto nie widziałem jescze żeby były wklejane przykładowo zdjęcia że chodnik jest w fatalnym stanie albo żeby zamiast całej hali od budynku rzemiosła aż po PKS włącznie zrobić wielkie centrum handlowe (chociaż nie realne w realizacji :( )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 13:41  
Cytuj
Ale jeśli mają się tam pojawiać informacje ze Stalowej i okolic to to by już była konkurencja umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 13:47  
Cytuj
oj ale takie najwanieje jak np straj teraz hucie itp a nie jakies ze w jazzrocku jest jakis koncert czy cos

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2009r. 08:07  
Cytuj
Jest ktoś chętny??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2009r. 08:07  
Cytuj
Jest ktoś chętny??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »