NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Z czego jest karczek w Mathiasie?, Mięso - karczek w Mathiasie
Posty: 42
Dołączył: 6 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2013r. 14:01  
Cytuj
W sobotę na hali w sklepie Mathiasu kupiłam karczek. Zawsze była to wieprzowina. Tym razem ani kotlety ani gałki gotowane z tego mięsa w rosole warzywnym nie miały smaku karczku. Po upieczeniu/ gotowaniu zarówno gałki, jak i kotlety były czerwone. Co to było?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2013r. 14:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 11 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2013r. 14:25  
Cytuj
Chemia i konserwanty!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 155
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lip 2013r. 14:42  
Cytuj
Jak to z czego? - ze swini oczywiscie , bo inny byc nie może.
Tylko ze swini wyprodukowanej w DWA MIESIĄCE(amerykancki wynalazek)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2013r. 15:17  
Cytuj
CYTAT
Jak to z czego? - ze swini oczywiscie , bo inny byc nie może.
Tylko ze swini wyprodukowanej w DWA MIESIĄCE(amerykancki wynalazek)

Z takiej swini, ktora jeszcze 2 tyg temu w piwnicy myszy lapala.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lip 2013r. 12:34  
Cytuj
Mathias ma najlepszy wyrób moim zdaniem... nie wiem skad to ciagłe narzekanie... skoro nie smakował proponuje iść do Biedronki tam bedzie na pewno smakować

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 11 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2013r. 12:50  
Cytuj
CYTAT
Mathias ma najlepszy wyrób moim zdaniem... nie wiem skad to ciagłe narzekanie... skoro nie smakował proponuje iść do Biedronki tam bedzie na pewno smakować

HAHAHA to mnie rozbawiłaś, zostaw wędlinę kupioną w Mathiasie na 2-3 dni gwarantuje że po tym czasie wędlina będzie śliska i śmierdząca.
No chyba że taką wędlinę lubisz, to okej smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2013r. 13:18  
Cytuj
czasem to i po dniu jest wstretna jezyk kiedys to moze i mieli dobre wyroby ale teraz jak dla mnie kaszanajezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 6 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2013r. 13:38  
Cytuj
Do Malwa11: Do tej pory karczek w Matthiasie był karczkiem mniej lub bardziej świeżym. Ale to co kupiłam w ostatnią sobotę po zmieleniu, usmażeniu czy ugotowaniu było niezjadalne. Czy tak już będzie, że mięso w Matthiasie będzie miało jakość Biedronki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2013r. 13:59  
Cytuj
Co Wy się tak przywaliliście do tej Biedronki. Kupisz coś za grosze to będzie gorszej jakości, kupisz droższe będie lepiej. Dla Biedronki wędliny robi Kania czy Krakus, wiele z nich jest bardzo dobrej jakości. Popatrzcie czasem na skład, w wielu wyrobach nie ma MOMU, a pełnowartościowe mięso, którego na próżno często szukać u popularnych producentów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 14 Lis 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2013r. 18:31  
Cytuj
Ta sieć upadła na psy taki syf jaki tam produkują to tego się jeść nie da chemia,chemia zapychacze itp. np. w parowkach jest tylko 36% mięsa a reszta to syf i odpady z różnych innych produkcji np. owoców cytrusowych poproście o etykietę i poczytajcie,jedyne dobre wędliny to mają z orzechowa sklep jest przy wejściu w tesco, no i od chłopa jak sam zrobi, przeraża to ze już świnia jest karmiona chemia do tego sieć tutaj opisywanych sklepów dodaje przy produkcji kolejnej dawki chemii i wypełniaczy na koniec odświeży starą śmierdząca szynkę i znowu na sprzedaż tym co tam kupują życzę smacznego, a w przyszłości będziecie wiedzieć przynajmniej skąd macie nowotwór

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Lip 2013r. 18:38  
Cytuj
CYTAT
W sobotę na hali w sklepie Mathiasu kupiłam karczek. Zawsze była to wieprzowina. Tym razem ani kotlety ani gałki gotowane z tego mięsa w rosole warzywnym nie miały smaku karczku. Po upieczeniu/ gotowaniu zarówno gałki, jak i kotlety były czerwone. Co to było?

Dlatego ma taki smak i wygląd,że przy produkcji tego mięsa,nie ucierpiało żadne zwierzę.potluczony
Teraz już wiesz.good
A tak na marginesie-Wędliny są takie,jak to,czym karmione śą zwierzęta z których się je robi.sciana
Tylko na gównie wyrosną pachnące stokrotki,ale nie smaczne mięso!neutralny

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2013r. 18:39  
Cytuj
Jak żona była w ciąży uwielbiała parówki z Mathiasu. Jeździłem po stalowej i w różnych kupowałem.
Do czasu aż parówki które były prosto z dostawy zawiozłem do domku. Parówka postała w 24 stopniach 3 godziny i zaczęła śmierdzieć.
Kiedyś te parówki były najlepsze i woziłem je w pociągu na śląsk do rodziny i jako 8 godzin wytrzymywały.
A teraz po 2 dobach w lodówce są śliskie. MAthias stoczył się na dno. O wędlinach nawet nie wspominam bo są po prostu tragiczne i psują się w tempie ekespresowym

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 6 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2013r. 06:10  
Cytuj
Wędliny kupuję bardzo rzadko. Do tej pory kupowałam mięso do chleba i na obiad. Ale teraz ten karczek z Matthiasu... PSS od dawna sprzedaje stare śmierdzące mięsa. To gdzie teraz kupić normalny karczek?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2013r. 06:46  
Cytuj
Anka5 - no PSS to jest w ogóle totalny syf, nie dość, że drożyzna to połowa starych rzeczy na półkach i obsługa często jak z poprzedniej epoki. Kiedyś jak poprosiłem panią o kiełbasę to mi powiedziała: Panie, tej to Pan nie bierz, stara i niedobra, o tej se Pan weź. Spieszyło mi się to wziąłem, w domu jak położyłem zakupy na stole to mi coś nie pasiło, ale jak wyjąłem to mało co się ze smrodu nie przewróciłem...

Jacek - co do parówek to fakt, kiedyś były lepsze w Matthiasie, ale i tak nie miały startu do niżańskich. W ogóle porównując wyroby tych dwóch marek to Matthias nie miał do Niska startu pod żadnym względem. Nisko to był absolutny top na skalę całego kraju... łza się w oku kręci, że skur...... to doprowadzili do upadłości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 11 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2013r. 07:13  
Cytuj
CYTAT
Wędliny kupuję bardzo rzadko. Do tej pory kupowałam mięso do chleba i na obiad. Ale teraz ten karczek z Matthiasu... PSS od dawna sprzedaje stare śmierdzące mięsa. To gdzie teraz kupić normalny karczek?

Normalny, hmmm chyba tylko od gospodarza który nie karmił świni chemią.
Ale bardzo przyzwoity kupisz w Orzechowie. Sklepy są w Rozwadowie, na Okulickiego(chyba) i w Tesco przy wejściu głównym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2013r. 07:22  
Cytuj
a jakie macie odczucia po miesnym w centrum? tam zdaje sie wlasna ubojnia i relatywnie w miare byc powinno :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3244
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2013r. 07:29  
Cytuj
Z czego jest karczek w Mathiasie?
- z twojej starej potluczony

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 29 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola/Gdańsk
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2013r. 10:29  
Cytuj
Oj Progres. To było naprawdę w temacie. Jesteś porąbany jak radio maryja. Weź się lepiej za motykę i widły, a nie za klawiaturę.

Maciej =========================================== Gdy nie mamy, co kochamy, to kochamy to, co mamy :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »