NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Dobry Endokrynolog,
Posty: 104
Dołączył: 30 Cze 2013r.
Skąd: RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2013r. 14:18  
Cytuj
Jakiego polecacie? Słyszałam, że Grażyna Mączka jest dobra, ale straszne są u niej kolejki (prywatnie) i to wyczekiwanie pod drzwiami. A może lepiej wybrać się do lek. Pieprznego ze St. Woli? Ktoś coś podpowie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2013r. 14:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 18 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2013r. 16:20  
Cytuj
ja osobiście chodze do Mączki do przychodni i jestem bardzo zadowolona. Dobrała mi odpowiednie tabletki i wszystko wróciło do normy;)

J_U_T_K_A
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2013r. 20:05  
Cytuj
Dr.Mączka jest bardzo dobra lecze się u niej dość długo na NFZ. na pierwsza wizyte co prawda trzeba czekać ale pozniej zapisuje co 2 miesiaca na tyle ile tabletki wystarcza. a co do Dr.Pieprznego też chodziłam lekarz bardzo miły i też dobrze dobrał leki ale jeśli chodzi o wizyty prywatne (a na takie chodziłam) to nie wiedział ile brać. Za jednym razem brał 60zł za miesiać brał już 90zł, w kolejnym miesiącu 70zł. także nie mogłam sobie pozwolić na takie sumy bo prócz płacenia za wizyte u doktora to jeszcze musiałąm robić badania prywatnie za 60-70zł . wieć jedna wizyta wychodziłą od 130zł w góre. Podsumowująć polecam panią Dr.Mączke , a Dr.Pieprznego tylko na NFZ.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 30 Cze 2013r.
Skąd: RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2013r. 20:49  
Cytuj
O dziękuję za szybkie odpowiedzi.

Ile czeka się na wizytę w przychodni do dr Mączki?
Ile kosztuje u niej wizyta prywatnie? Czy robi badania na miejscu? Robi usg?
Zależy mi na czasie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2013r. 21:59  
Cytuj
Jeśli chodzi o wizytę u Pani Dr.Mączki to na wizytę w przychodni czeka się długo. ostatnio jak sie chciałam zapisać to mi pielegniarka powiedziałą 3 wrzesnia a dzwonilam na początku czerwca. na usg trzeba isc do szpitala w nisku też trzeba czekać (oczywiscie wczesniej sie trzeba zapisać). prywatnie u pani doktor nie byłam.
a jeśli chodzi o szybką wizytę i usg to prywatnie u dr.Pieprznego. Robi usg na miejscu w gabinecie. Wizyta z usg u doktora kosztowała mnie 110zł jakieś 5 lat temu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 30 Cze 2013r.
Skąd: RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2013r. 16:49  
Cytuj
O drogi ten pan z Stalowej.
W jakie dni przyjmuje dr Mączka w Nisku w przychodni?
Słyszałam, że teraz zapisuje na grudzień :szok:
A skoro dobry lekarz to i kolejkigood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »