NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Akcesoria do modelowania masy cukrowej,
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2013r. 21:23  
Cytuj
Witam,
moje pytanie brzmi czy w Stalowej Woli kupię akcesoria do modelowania masy cukrowej? Np wałek, radełko itd? Wiem że są dostępne na allegro, ale interesuje mnie tylko sklep stacjonarny. Dziękuję za odpowiedzi na temat!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2013r. 21:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2013r. 21:55  
Cytuj
sama jestem ciekawa bo w stw nie widzialam nigdzie na allegro jest tego pelno

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2013r. 22:08  
Cytuj
Zgadza się Sosna, na allegro jest tego pełno, ale jakościowo szału nie ma. Plus wysyłka i wychodzi drogo, stąd moje pytanie o dostępność w Stalowej Woli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2013r. 23:33  
Cytuj
http://allegro.pl/szpatulki-do-modelowania-masy-cukrowej-lukru-8szt-i3332024693.html

za takie same (tylko koloru żółtego) zapłaciłam chyba 7złgoodSą w Chińskim Centrum na Niezłomnych. Ozdobny wałek z morskim motywem też widziałam.Szukajcie tam gdzie akcesoria kuchenne.
świetnie się z nimi pracuje. Można wyczarować cuda na kijuumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2013r. 14:33  
Cytuj
racja ja tam zakupilam wykrawaczki kwiatki liscie i inny szmelc. czekam az dorzuca cos nowego. dawniej kupowalam gazetke dekorCja ciast tam zawsze byl jakis dodatek ale nieraz dziadostwo takie ze szok. i cena ze ja pitole . teraz Zamiast allegro polecam ebay.co.uk mam tam konto i zamawiam czesto Prawie wszystko jest tam z hong kongu wiec trzebA czekac caly miesiac na przesylke ale jest w miare tanio

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Cze 2013r. 15:03  
Cytuj
A myslisz ze w stalowej jakosc bedzie lepsza ?

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2013r. 17:01  
Cytuj
z tych wykrawaczek naprawde jestem zadowolona chociaz czy ebay czy allegro czy gazety wszystko jest chinskie i takie same. prawdziwe profesjonalne akcesoria sa najlepsze ale kosztuja swoje Na moje potrzeby wystarczy to tanie

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2013r. 17:26  
Cytuj
Dzięki za odpowiedzi, jak tylko będę w Stalowej to poszukam w Chińskim.
Do Syrena, jakość wszędzie będzie ta sama, czyli bylejaka, dlatego kupując to na allegro przepłacam o koszty wysyłki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »