NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
Dysplazja stawów biodrowych u labradora, zdjęcia
Posty: 29
Dołączył: 16 Lut 2013r.
Skąd: okolice stalowej wol
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Cze 2013r. 20:37  
Cytuj
Witam czy ktoś robił zdjęcie stawów biodrowych u psa ? jaka cena jest za prześwietlenie stawów biodrowych. ?:zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2013r. 20:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2013r. 20:54  
Cytuj
tak dobrze nie pamiętam lecz za prześwietlenie stawów biodrowych, łokciowych z opisem od Siembiedy zapłaciłam 700zł u Pana Oręziaka. Prześwielenie wykonuje również lekarz z Ulanowa, namiarów niestety nie mam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 13 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2013r. 21:10  
Cytuj
Co ty piszesz? jakie 700 zł?? może 70 zł. Prześwietlenie stawów biodrowych kosztuje 100 zł, tyle przynajmniej kosztowało w 2012 r. u Oręziaka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2013r. 08:16  
Cytuj
W tym roku koło 100 złotych u oręziaka. Psa potem zabrałem do domu i doszedł do siebie a mamy święty spokój.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2013r. 09:27  
Cytuj
CYTAT
Witam czy ktoś robił zdjęcie stawów biodrowych u psa ? jaka cena jest za prześwietlenie stawów biodrowych. ?:zaklopotany


Wydaje mi się że było to ok 100 zł ale w tym najdroższe oczywiście usypianie. Tylko czy jest potrzeba sprawdzania?? Jeśli wyjdzie będziesz go operować czy oszczędzać psinę?? Bo jeśli nie to tylko pies się zestresuje a Ty wydasz kasę (ale zaspokoisz swoją ciekawość). Ja robiłam mojemu psu dopiero jak był dorosły bo miał właśnie bolące biodro i przy okazji wyszło. Decyzja należy do Ciebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 13 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2013r. 12:53  
Cytuj
jeżeli ktoś ma psa z rodowodem to jednak trzeba zrobić badanie i się upewnić czy nie ma dysplazji. Pies z dysplazją nie nadaje się na reproduktora, jak i nie osiągnie większych sukcesów na jakiejkolwiek wystawie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2013r. 15:18  
Cytuj
CYTAT
Co ty piszesz? jakie 700 zł?? może 70 zł. Prześwietlenie stawów biodrowych kosztuje 100 zł, tyle przynajmniej kosztowało w 2012 r. u Oręziaka.


Czytaj ze zrozumieniem!! Przeczytaj jeszcze raz jeśli nie rozumiesz a nie głupoty piszesz. Jeśli chcesz zrobić do rodowowdu to lepiej byś stawy łokciowe również zrobiła i tak psa trzeba uśpić (łokciowe tańsze). Potrzebny jest również opis lekarza, które ma odpowiednie uprawnienia - opisu w Stalowej nie zrobisz... Ja wysyłałam do dr Siembiedy do Wrocława i wynik otrzymałam po około 3 tygodniach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2013r. 15:19  
Cytuj
CYTAT
jeżeli ktoś ma psa z rodowodem to jednak trzeba zrobić badanie i się upewnić czy nie ma dysplazji. Pies z dysplazją nie nadaje się na reproduktora, jak i nie osiągnie większych sukcesów na jakiejkolwiek wystawie.


Jeśli o czymś nie masz zielonego pojęcia to się nie wypowiadaj...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 13 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2013r. 20:14  
Cytuj
no to proszę wytłumacz dokładnie, ja przekazałam informacje, jakie dostałam od weterynarza, więc on raczej ma pojęcie. A pytanie było o koszt badania- prześwietlenie stawów biodrowych, więc po co się rozpisujesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 16 Lut 2013r.
Skąd: okolice stalowej wol
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Cze 2013r. 20:49  
Cytuj
WITAM chce sie upewnic czy wszystko wporzadku ZE STAWAMI BIODROWYMI , a czym wczesniej to lepiej ......NIKOGO O NIC NIE WYPYTUJE BO MIALAM KIEDYS PSA Z DYSPLAZJA BIODROWA CIEZKIEGO TYPU CZYLI E....WIEC JEST DLA MNIE WAZNE ZEBY PIESEK BYL ZDROWY BO DRUGI RAZ PRZEZYWAC INFORMACJE ZLE TO BYM TEGO NIE ZNIOSLA ...i cierpienie psiaka .........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »