NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Wycieraczki...jakie?,
Posty: 134
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2013r. 20:27  
Cytuj
Tak jak wtemacie jakie wycieraczki polecacie, obecnie mam boscha od jakiś 7 miesiecy i już skaczą i piszczą zabliłem za nie stówke i co i kicha wiec cchiałbym zmienić na inne, polecicie jakieśumiech?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2013r. 20:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 20 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2013r. 22:42  
Cytuj
Na początek to ja bym proponowałbym sprawdzić dysze spryskiwaczy czy są dobrze ustawione i dobrze spryskują szybę. Miałem taki problem w moim kropku. Ja osobiście używałem piór Valeo, a ostatnio Bosch'a, bo tylko z tych firm mogłem dostać pióra z odpowiednim mocowaniem do mojego kropka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 13 Maja 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2013r. 08:07  
Cytuj
Wycieraczki Boscha nie są już tak trwałe jak kiedyś. Cena jest astronomiczna a jakość nie idzie w parze. Dobrym wyborem jest zakup Valeo, tak jak napisał kolega wyżej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 4 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2013r. 09:05  
Cytuj
Nigdy więcej Bosha ani innego drogiego "firmowego" szajsu. Obecnie używam wycieraczek Bottari flex rain i są zupełnie w porządku (polecone w hurtowni moto). Gdy padną - bez żalu można wymienić na nowe. Cena ok. 25 zł za szt (600 mm oraz 450 mm). Aha - posiadają uchwyty do chyba wszystkich możliwych mocowań. jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 4 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2013r. 09:05  
Cytuj
Nigdy więcej Bosha ani innego drogiego "firmowego" szajsu. Obecnie używam wycieraczek Bottari flex rain i są zupełnie w porządku (polecone w hurtowni moto). Gdy padną - bez żalu można wymienić na nowe. Cena ok. 25 zł za szt (600 mm oraz 450 mm). Aha - posiadają uchwyty do chyba wszystkich możliwych mocowań. jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Cze 2013r. 18:29  
Cytuj
Potwierdzam opinie - bosch to wielki szajs i dziadostwo.
Ja ostatnio kupilem piora za 9 zł i sa lepsze od boscha - LEPSZE !! i 10 razy tansze. No ale z tymi "zamiennikami" tez trzeba trafic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 18 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2013r. 19:39  
Cytuj
Kup sobie ALCA,kosztuja mniej niz 10zl(zalezy od dlugosci)wytrzymuja tyle samo co bosch.Mowie o zwyklych przegubowych.Sa te plaskie.I nie kupuj ich w tesco tylko w sklepie motoryzacyjnym(sa tansze)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2013r. 20:24  
Cytuj
Ja też jeżdżę na ALCAch. Najtańsze, najlepsze pióra. Lepiej zmieniać częściej niż kupować drogie, a rzadko wymieniać. Te 2 razy do roku zmienić trzeba po zimie i na zimę. I po kieszeni nie bije.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 146
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Cze 2013r. 20:34  
Cytuj
Moj patent jest taki
Zawsz kupuje najtasze wycieraczki jak już słabo ścierają pzrekłdam je do drugiego auta (akurat pasują) I działaja idealnie. Dziś nie ma co ładować kasy w wycieracki za 50 zł. Bosh (1990) nie jest równy Bosh (2012). Wszystko zeszło na psy :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »