NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Meczety w Stalowej Woli,
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Maja 2013r. 21:16  
Cytuj
http://www.youtube.com/watch?v=v0RJYZ0_q8g

W każdym kraju są zadymy, bójki itd. Tyle,że u nas rzadko się zdarzało aby w takich sytuacjach kobieta dostawała baty . Pracując za granica byłem świadkiem jak Afgańczyk wypłacił liścia Polce i uznał to za normalne. Co kraj to obyczaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2013r. 21:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2013r. 13:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 9 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2013r. 22:58  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 4 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2013r. 06:45  
Cytuj
nie pozwólmy sie zjeść od środka, walczmy z kozoje.bcami mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Cze 2013r. 07:33  
Cytuj
Do polskiego psychiatry przychodzi Arab.
-Doktorze,mam depresję.
Lekarz-Niech pan weźmie foliowy worek,nasika do niego i zrobi kupę.Potem proszę tam wrzucić dwa kilogramy mięsa z kozy i zakopie to na miesiąc.Po odkopaniu należy wąchać zawartość trzy razy dziennie.Po 10 dniach inhalacji proszę przyjść na wizytę kontrolną.
Po kilku tygodniach Arab przychodzi.
Jest zadowolony,pełen sił do życia i pyta lekarza, co mu było.
-Tęsknota za ojczyzną-odpowiada psychiatra.potluczony

A ŚWIAT CYWILIZOWANY KOŃCZY SIĘ NA POŁUDNIU MORZA ŚRÓDZIEMNEGO!ok

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Cze 2013r. 07:56  
Cytuj
"A ŚWIAT CYWILIZOWANY KOŃCZY SIĘ NA POŁUDNIU MORZA ŚRÓDZIEMNEGO!"-jusek po takim kawale który zaserwowałeś wątpie żebyś należał do cywilizowanego świata

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Cze 2013r. 08:05  
Cytuj
CYTAT
\"A ŚWIAT CYWILIZOWANY KOŃCZY SIĘ NA POŁUDNIU MORZA ŚRÓDZIEMNEGO!\"-jusek po takim kawale który zaserwowałeś wątpie żebyś należał do cywilizowanego świata


A jednak nie podzielam Twoich wątpliwości.
Nie po to urodziłem się i mieszkam na północ od Morza Śródziemnego,abyś wątpił w to,kim jestem.ok
I skąd wiesz,ze to był kawał,a nie rzeczywisty przypadek?potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Cze 2013r. 08:41  
Cytuj
jusek,popieram Twój pogląd na to tałatajstwo.Szkoda że Polak tak samo nie broni wiary poza granicsmi swego państwa.Zamiast tego bezmyślnie łyka papke jaką zachód mu serwuje twierdząc że to jest cywilizacja.Tutaj kobieta pilnuje się,wielu rzeczy nie zrobi.Niech tylko jednak wysiądzie z autokaru na obcej ziemi a już zapomina się i jest posuwana przez jakiegoś brudasa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2013r. 14:35  
Cytuj
Zobaczcie co sie dzieje w Indiach,gdzie arabusy zagniezdzily się w rzadzie ze narzucają obywatelom wiare,styl zycia i budowanie meczetow gdzie popadnie,gdzie nazywa się obywateli złodziejami.
No to maja swoja demokracje,i już tego dziadostwa tak latwo się nie pozbeda.
My mamy rzadzace zydostwo a u nich na bezczelnego araby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2013r. 20:34  
Cytuj
mnie prawie przekonał..... potluczony

" TARGET="_blank">

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Cze 2013r. 19:27  
Cytuj
Kiedy przyjechali do nas ze swoich islamskich krajów,przyjęliśmy ich ,aby pomóc im w biedzie.
Kiedy nie chcieli przyjąć naszych wartości cywilizacyjnych,nie protestowaliśmy w imię zasad wolności.
Kiedy zaczęli narzucać nam swoją wiarę i kulturę,nie protestowaliśmy w imię demokracji.
Kiedy zaczną kamienować nasze kobiety za brak odpowiedniego stroju,a nas zabijać za odmowę przyjęcia islamu,będzie za późno na pozbycie się pasożytów.

http://inter(...)py,63260

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2013r. 07:24  
Cytuj
CYTAT
Kiedy przyjechali do nas ze swoich islamskich krajów,przyjęliśmy ich ,aby pomóc im w biedzie


Mysle, ze powinienes wrocic do podstawowki, choc wizyta u psychiatry tez by nie zaszkodzila.

Do ludzi normalnych: jest 1000 innnych, bardziej dotykajacych nas problemow niz wyimaginowani muzulmanie paranoika Juska (ktory nawet MNIE zalicza do muzulmanow... niech lepiej sie zajmie sprawdzaniem religii swojej starej).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Cze 2013r. 07:41  
Cytuj
Northern petrol.Właśnie że to jest problem i to niemały.Polecam książke Oriany Fallaci"Siła rozumu",bardzo sugestywnie to wszystko jest przedstawiony.Ty nie masz po prostu pojęcia o lewnych rzeczach najwidoczniej.W takim razie żryj dalej kebaby

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Cze 2013r. 19:13  
Cytuj
CYTAT


Mysle, ze powinienes wrocic do podstawowki, choc wizyta u psychiatry tez by nie zaszkodzila.

Do ludzi normalnych: jest 1000 innnych, bardziej dotykajacych nas problemow niz wyimaginowani muzulmanie paranoika Juska (ktory nawet MNIE zalicza do muzulmanow... niech lepiej sie zajmie sprawdzaniem religii swojej starej).

Northern
Wrócę,kiedy Ty podejmiesz naukę na poziomie podstawowym,czyli nigdy.potluczony
Jak widzę,dzielisz ludzi na normalnych i mnie.W takim razie Ty nie łapiesz się do żadnej z tych grup.
Nie jestem paranoikiem który wszędzie widzi islamistów.
Właśnie chodzi oto że ich jeszcze u nas nie ma i trzeba zrobić wszystko,aby się tu nie sprowadzili.
"Dzięki"poparciu takich jak Ty,chorych entuzjastów łączenia cywilizacji,islamska"kultura" zaleje nas swoją"miłością".zaklopotany
Zauważ,że np.różne wyznania chrześcijańskie nie mordują się w imię Jezusa.
A tamci debile "wysyłają"się wzajemnie,przy pomocy bomb,karabinów itp.na łono Mahometa.
Na tym polega ich wiara-zabijaj innych,a uzyskasz zbawienie i ileś tam dziwek po śmierci.sciana
Jest mi wszystko jakiego jesteś wyznania.To,że jesteś durniem też mi nie przeszkadza,ale bądź nim gdzie indziej a nie na tym Forum.Pa,pa...ok

http://demot(...)-gatunki

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Cze 2013r. 22:45  
Cytuj
Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Cze 2013r. 13:13  
Cytuj
11 września 2001 r.islam pokazał swoje prawdziwe oblicze.Od tego dnia,można powiedzieć że zaczęła sie ich święta wojna,chociaż tak na prawdę trwa cały czas.
11 września 1683 r.nasz król Jan III Sobieski,rozbił muzułmańską swołocz pod Wiedniem,w jednej z 10 najważniejszych bitew w historii świata.
Uratował cywilizowany świat.Pamiętajmy o tym,gdyż zamachy na WTC akurat w 11 września, nie były przypadkiem.

http://demot(...)-islamie

http://www.youtu(...)bedded#!

Warto obejrzeć wszystkie części:

http://www.youtu(...)d#at=280

Gdyby nie nasz postęp technologiczny i ich ropa naftowa,dalej byliby kozoyebami:

http://www.youtu(...)d#at=280

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2013r. 14:33  
Cytuj
Ciekawi mnie pewna osoba polityka z platformy obywatelskiej.
Mam tu na myśli Jochna Godsona pochodzącego z nigeri,jakiego jest wyznania,z kra DUZA większość czarnoskórych modli się do Allacha i rozpedza garstki katolikow maczetami,idacych do kosciolow.
Żeby nie było tak,ze po zostaniu prezydentem miasta,Lodz miała więcej meczetow jak kosciolow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Cze 2013r. 14:50  
Cytuj
HaGieWu(H..j Go Wie)jakiego aktualnie jest wyznania.

http://pl.wi(...)n_Godson

Na początku tego filmiku jest jemu"podobny".
A Korwin-Mikke nie jest taki głupi,jakim go opisują.

http://www.youtu(...)embedded

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Cze 2013r. 16:59  
Cytuj
CYTAT
Ciekawi mnie pewna osoba polityka z platformy obywatelskiej.
Mam tu na myśli Jochna Godsona pochodzącego z nigeri,jakiego jest wyznania,z kra DUZA większość czarnoskórych modli się do Allacha i rozpedza garstki katolikow maczetami,idacych do kosciolow.
Żeby nie było tak,ze po zostaniu prezydentem miasta,Lodz miała więcej meczetow jak kosciolow.


Godson nie jest muzułmaninem był duchownym Kościoła Bożego w Chrystusie. Poczytaj zanim coś głupiego napiszesz.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2013r. 20:52  
Cytuj
CYTAT
11 września 2001 r.islam pokazał swoje prawdziwe oblicze.Od tego dnia,można powiedzieć że zaczęła sie ich święta wojna,chociaż tak na prawdę trwa cały czas.


To jest wlasnie opinia prostego czlowieka, wyedukowanego na TV. Internete tez Ci niezle berecik zryl.

CYTAT

11 września 1683 r.nasz król Jan III Sobieski,rozbił muzułmańską swołocz pod Wiedniem,w jednej z 10 najważniejszych bitew w historii świata.


Widac, jakie masz zrozumienie historii... XVII wieczna Turcje nazywac swolocza, niezly prymityw z Ciebie chlopcze.

CYTAT

Uratował cywilizowany świat.


HA HA HA, to jest naprawde dobre! Nie uratowal cywilizowanego swiata, tylko uratowal Habsburgow, pozniejszych hegemonow Europy srodkowej, wielkich wrogow Polski i naszych zaborcow! Tak sie nam ten interes oplacil. Doucz sie ciemniaku!

CYTAT

Pamiętajmy o tym,gdyż zamachy na WTC akurat w 11 września, nie były przypadkiem.


Bez komentarza.

CYTAT

Gdyby nie nasz postęp technologiczny i ich ropa naftowa,dalej byliby kozoyebami


Kolejny cytat swiadczacy o twoim poziome wiedzy i kultury.
Arabowie uratowali ogromna czesc dobytku kultury antycznej, pisma uczonych greckich i rzymskich. Wniesli wielki wklad w matematyke i astronomie. Ale po co wiedziec takie rzeczy? Przeciez mozna budowac swoje zrozumienie swiata o glupawe obrazki z demotywatorow i oszolomskie filmiki z jutuba. Takie sa wlasnie zrodla wiedzy JUSKA.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2013r. 20:54  
Cytuj
CYTAT
Poczytaj zanim coś głupiego napiszesz.


He, he, Andrzejek, wymagasz niemozliwego umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2013r. 21:12  
Cytuj
A co to za wyznaie,Kosciol Bozy w Chrystusie?Kolejny z tych nowych jak np.z ameryki południowej Muerto?
Chcialem się dowiedzieć,tak tylu filozofow i zapytałem.Teraz wiem ze osoba ta jest upadlym pastorem,ktora wybrala wyznanie polityki.
Wiec nie pisz andrzejek ze ktoś głupio pyta,jak lekceważysz wszystkich w każdym temacie:szok:
To nie parada rownosci Biedronianeutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2013r. 21:15  
Cytuj
CYTAT
Northern petrol.Właśnie że to jest problem i to niemały.


Bzdura chlopie, to nie jest zaden problem a juz na pewno nie NASZ.
Tu masz kilka z naszych problemow:
- masowe bezrobocie
- emigracja mlodziezy i zblizajaca sie zapasc demograficzna
- upadek systemu edukacji i badan naukowych
- upadek przemyslu i mozliwosci produkcyjnych
- fatalny stan sluzby zdrowia
- armia w rozsypce
- niemozliwosc wyjasnienia najwiekszego skandalu ostatnich 60 lat czyli smierci prezydenta RP
- narastajacy WROGI nacjonalizm na naszej wschodniej granicy (UKR).

Jedyne co dziala dobrze to propaganda, ktora jakos te problemy zaslania, miedzy innymi muzulmanami.
A muzulmanie to i w Europie Zachodniej nie beda zadnym problemem bo symulacje demograficzne pokazuja ze ta ich slynna dzietnosc ma charakter podobny to krzywej logistycznej y(x) = 1/(1+e^(-x)), narysuj se w excelu albo wolframie to zobaczysz co jest grane.

CYTAT

Polecam książke Oriany Fallaci\"Siła rozumu\",bardzo sugestywnie to wszystko jest przedstawiony.


Fallaci faktycznie wiele rzeczy rozumiala, ale nie jest jakims prorokiem i w wielu sprawach sie mylila.

CYTAT
W takim razie żryj dalej kebaby

Takie teksty to se moze lepiej odpusc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 7 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2013r. 21:43  
Cytuj
CYTAT
Do ludzi normalnych: jest 1000 innnych, bardziej dotykajacych nas problemow niz wyimaginowani muzulmanie


To że nie widujemy jeszcze na naszych ulicach śniadego bydła w prześcieradłach zawdzięczamy tylko i wyłącznie marnym swiadczeniom socjalnym. Ale i to przestanie im wktótce przeszkadzać. Jedź do wschodniego londynu i powiedz nieliczym już tam anglikom, że islamiści w ich kraju to wimaginowany problem. I że przecierz jest 1000 innych ważniejszych spraw. Gdyby ci arabowie byli tacy mądrzy jak piszesz to nie pchali by się do Europy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Cze 2013r. 21:51  
Cytuj
CYTAT
A co to za wyznaie,Kosciol Bozy w Chrystusie?Kolejny z tych nowych jak np.z ameryki południowej Muerto?
Chcialem się dowiedzieć,tak tylu filozofow i zapytałem.Teraz wiem ze osoba ta jest upadlym pastorem,ktora wybrala wyznanie polityki.
Wiec nie pisz andrzejek ze ktoś głupio pyta,jak lekceważysz wszystkich w każdym temacie:szok:
To nie parada rownosci Biedronianeutralny


Patriota, piszesz moje imię z małej litery i zarzucasz mi lekceważenie innych? Kolejny raz udowadniasz że jesteś miernotą. Albo czegoś nie doczytasz albo nie wiesz co piszesz.
Po co o Biedroniu wspominasz? Jest Ci bliski?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »