NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Meczety w Stalowej Woli,
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 11:44  
Cytuj
CYTAT


Nie wstyd Ci takich gadzinowek cytowac?
Moze ja cos z Volkischer Beobachter zapodam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 11:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 11:48  
Cytuj
Nie jest mi wstyd.
Niby z jakiego powodu?
Zapytam tylko-Czy podają tam kłamstwa,czy tez Ciebie jako muzułmanina,boli czytanie prawdy?co
Tu nie musisz się wstydzić swojej wiary.
Na tym świecie nic i nikt nie jest doskonały.Islam też.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 12:08  
Cytuj
CYTAT
Nie jest mi wstyd.
Niby z jakiego powodu?
Zapytam tylko-Czy podają tam kłamstwa,czy tez Ciebie jako muzułmanina,boli czytanie prawdy?co
Tu nie musisz się wstydzić swojej wiary.
Na tym świecie nic i nikt nie jest doskonały.Islam też.


Sorry kolego ponioslo mnie. Moj blad.
Rozumiem Twoj punkt widzenia, ale apeluje, nie dawaj sie poniesc propagandzie, ktora szczuje narody i jednostki na siebie. Nie jestem tez muzulmaninem, naleze do tych ktorzy religii za bardzo osobiscie nie potrzebuja. Ale wiem ze wielu potrzebuje.

Nie moge uczestniczyc dalej w dyskusji (wyjazd) wiec do nastepnego razu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 21 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 16:46  
Cytuj
northern_petrol coś tam pisałeś o asymilowaniu się. Oni nigdy sie nie zasymilują z europejczykami bo im w głowach pomieszał koran jedynie czego chcą to nas czyli europejczyków wytępić i wiem co mówię bo byłem ostatnio w Angli i widziałem na własne oczy co tam sie dzieje. Anglicy się ich boją i plują sobie teraz w twarz, że ich wpuścili do siebie. Oni mogą napluć na Ciebie, ubliżać, a ty nie masz prawa się nawet bronić bo jak coś to wyzywają od rasistów. Ja dziękuję za taką tolerancje i mam głęboko w du... cała tą poprawność polityczną. Oni są jak nie proszeni goście co wbijają na impreze wyjadają wszystko wypiją cały browar i jeszcze bedą narzekać, że impreza jest do niczego bo nie ma ich ulubionych przysmaków i zabaw. Jak nic z tym nie zrobimy to za 20 30 lat tak samo będzie w Polsce dlatego jak trzeba będzie to siłą należy ich wygonić z europy to nie oni stworzyli kulture europejską i nie mają prawa jej zmieniać ani naszego stylu życia jak chcą tu żyć to niech szanują nas i naszą cywylizacje niech wiedzą, że są gośćmi, a nie gospodarzami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 18:21  
Cytuj
W tym roku Kanada jako kraj ktory co roku przyjmowal sporo uchodzcow zmniejszyl w tym roku liczbe przyjmowania ich 10 krotnie.
Kraj ten spowodu duzej liczb uchodzcow(przewaznie z afryki) tracili miliardy na pomocy tym ludzia co nigdy sie niewracalo. Od panstwa dostawali mieszkania ,zapomogii ,szkoly jezykowe ale zamiast szukac pracy zakladali gangi narkotykowe , ktore teraz walcza ze soba i czesto ginna niewinni ludzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 9 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 18:28  
Cytuj
Po ostatnich dość głośnych i brutalnych wydarzeniach z Londynu warto po raz kolejny wspomnieć o tym, że islam wcale nie jest religią pokoju jak to usilnie próbują nam wmówić muzułmanie. Przykładów dlaczego tak jest nie trzeba daleko szukać, wystarczy wspomnieć o ostatnich wydarzeniach z Londynu gdzie 2 islamistów zamordowało bestialsko żołnierza na ulicy, odcinając mu przy tym głowę. Po tym wszystkim jeden ze sprawców podszedł do przechodnia, który nagrywał całą sytuację i zaczął udzielać mu czegoś na zasadzie wywiadu. Dość trudno niestety znaleźć oryginalną wersję filmu, większość już została ‚zmanipulowana’ a to wyciszono dźwięk i wrzucono komentarz żałosnego dziennikarzyny gdy morderca mówi wprost, że to nie koniec a dziennikarz kończy mówić dopiero wtedy gdy murzynek ‚wyraża skruchę’ albo pokazano tylko wycięte fragmenty. Toż to istna manipulacja informacjami, nie wiem czy zachodnie media boją się islamu, czy może ktoś trzyma nad nimi łapę. Szwecja, Wielka Brytania, Niemcy i cała reszta krajów, które usilnie promują tolerancję i akceptację wobec islamu mają z nim ogromny problem. Kiedyś mówiło się, że problemem są Polacy, Ruscy i Rumuni zjeżdżający masowo do pracy, bo tania siła robocza, bo miejscowi mają problem ze znalezieniem zajęcia dla siebie a tu ch..j. Nikt nie wspominał o tym, że po cichu przejmowane są kolejne dzielnice miast, buduje się kolejne meczety i mniejszość staje się większością chcącą wytępić rdzennych niewierzących mieszkańców.

Wina nie leży tylko po stronie samych mieszkańców poszczególnych krajów, winna jest Unia Europejska. Zjednoczenie Europy, wymieszanie kulturowe, promowanie tolerancji i akceptacji wobec wszystkiego bo przecież człowiek współczesny musi być otwarty na wszystko. Szkoda, że ludzie pracujący usilnie nad praniem europejskich mózgów nie uważali na historii, Rzymianie próbowali, Napoleon chciał, Hitler też i nikomu, powtarzam nikomu nie udało się zjednoczyć starego kontynentu. Nie da się tego zrobić, zbyt wiele nas różni byśmy mogli się bezpiecznie ‚wymieszać’. Stąd napływ islamistów daje taki a nie inny efekt, ich religia wręcz nakazuje używać przemocy wobec innowierców.

Sura 8:12
'' Twój Pan objawił aniołom: „Oto Ja jestem z wami! Umocnijcie więc tych, którzy wierzą! Ja wrzucę strach w serca niewiernych. Bijcie ich więc po karkach! Bijcie ich po wszystkich palcach! ''


Ja nie widzę tutaj nigdzie pokojowego nastawienia zauważam jednak wręcz nawoływania do używania przemocy.

Sura 5:51
'' O wy, którzy wierzycie! Nie bierzcie sobie za przyjaciół żydów i chrześcijan; oni są przyjaciółmi jedni dla drugich. A kto z was bierze ich sobie za przyjaciół, to sam jest spośród nich. Zaprawdę, Bóg nie prowadzi drogą prostą ludu niesprawiedliwych!''

Kolejny dowód na to, że islam jest kompletnie nietolerancyjny, uważa inne religie za zło, odnoszę wrażenie, że przekład radykalnego islamisty byłby taki iż chrześcijaninowi nie można podać nawet ręki. No i jeszcze jeden fragment.

Sura 4:89
'' Oni by chcieli, abyście byli niewiernymi, tak jak oni są niewiernymi, abyście więc byli równi. Przeto nie bierzcie sobie opiekunów spośród nich, dopóki oni nie wywędrują razem na drodze Boga. A jeśli się odwrócą, to chwytajcie i zabijajcie ich, gdziekolwiek ich znajdziecie! I nie bierzcie sobie spośród nich ani opiekuna, ani pomocnika!
''

Tego cytatu nawet chyba nie trzeba wyjaśniać. Więc jakim cudem można twierdzić, że islam to religia pokoju? To co, nagła zaćma na niektóre fragmenty Koranu? W tym miejscu chciałbym wam dać adres strony,( http://koran.apologetyka.com/ ) na której można sobie wyszukiwać fragmenty świętej księgi muzułmanów w języku polskim, gdyby był ktoś ciekawski.

Kiedyś ludzie bali się Attyli, innym razem Stalina, Hitlera, Bin Ladena teraz przyszedł czas na strach ze strony Islamu. Wszystko na wskutek tego, że Koran jest nie tylko świętą księgą ale i prawem, które należy przestrzegać, część wyznawców tej wiary ślepo podąża drogą, która jest tam wskazana, nie zauważając jednej bardzo ważnej rzeczy, wszystkie księgi religijne zostały zapisane setki lat temu i część informacji w nich zawartych nie jest ponad czasowa, jest wręcz nieadekwatna do otaczającej nas rzeczywistości. Jednostki te sieją terror pośród współczesnych hipisów, którzy wierzą w miłość, wzajemny szacunek panujący na świecie. Niestety ich światopogląd niknie w chmurze pyłu i wcześniejszym zasłyszeniu słów ‚Allahu Akbar!”, z reguły po tym ktoś umiera, słychać strzały, wybuch bądź wrzaski.

Nie chcę powiedzieć, że wszyscy muzułmanie są źli, na pewno znajdą się normalni, pewnie jest ich więcej niż tych, którzy wywołują całe zamieszanie ale to właśnie ta mniejsza część sieje strach, śmierć i tworzy taki a nie inny obraz tej religii. Skutkiem tego jest coraz większa pewność siebie wyznawców Allaha, coraz większa ilość ludzi, którzy w imię Boga są gotowi zabić obcych sobie i niewinnych ludzi przy okazji popełniając samobójstwo. Jeśli Europa ma zamiar tolerować takie występki to ja proponuję napisać do papieża list z prośbą o wznowienie działalności świętej inkwizycji, no bo co? Katolikowi już nie przystoi?

Islam dąży do dominacji nad światem, nie podejmuje rozmów, nie szuka dialogu, sięga po środki ostateczne jakimi są śmierć i terror. Religia pokoju nie może być pełna krwi i nienawiści, to jest nielogiczne.

źródło powiedzialem.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 21:09  
Cytuj
CYTAT
northern_petrol
W wielu z was ta podstepna propaganda zasiala juz nieufnosc i nienawisc wobec muzulmanow; marzy sie wam wojenka, ogien i miecz. Poki mozecie, leccie do kosciolow i modlcie sie o rozum, i sprowadzenie z tej drogi szalenstwa. Ci, ktorzy juz swoj rozum maja, nauczcie sie go uzywac a zobaczycie ze muzulmanie sa takimi samymi ludzmi jak my.

BTW te informacje o islamie w Japonii to ZWYKLE KLAMSTWO.


Gdzieś przeczytałam, że nie możesz sobie znaleźć oryginalnej strony z Japonią w tle:
http://3rm.info/32953-islam.html
i polskie tłumaczenie na stronie :
http://narodowcy.net/dlaczego-w-japonii-nie-maja-problemow-z-muzulmanami/2013/04/02/

Nie jest to kłamstwo i to nie propaganda powoduje, że ludzie zaczynają się bać muzułmanów.
Tylko oni sami, postrzeganie przez nich innych ludzi powodują takie podejście.
Jeszcze dobrze nie powiesz zdania a już krzyczą o rasizmie, dyskryminacji.
Wystarczy, że się na nich popatrzysz nie tak jak oni by chcieli.
Wiem co mówię, bo się z czymś takim zetknęłam osobiście.
Wiem, że urzędy, szkoły i tym podobne instytucje chcą i muszą zachować poprawność polityczną kosztem dyskryminacji katolika.
Czy to są ludzie o wyznaniu muzułmańskim czy czarnym kolorze skóry - dobrze wiedzą jak wykorzystać hasło rasizm.

A nasi politycy na to pozwalają.
Bo u nas Konstytucja zabrania rasizmu z jakiegokolwiek powodu - ale są równi i równiejsi.
I wszystko to w imię poprawności politycznej.

Ja mówię temu NIE.
Jako obywatel tego kraju też chcę mieć prawo do tego aby być tym "równiejszym" bez zmiany wyznania czy koloru skóry .

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2013r. 09:46  
Cytuj
CYTAT
W tym roku Kanada jako kraj ktory co roku przyjmowal sporo uchodzcow zmniejszyl w tym roku liczbe przyjmowania ich 10 krotnie.


Nie podajesz źródła więc skąd mam wiedzieć czy to prawda?
Jeśli to prawda, jakie są powody zmniejszenia przyjmowania liczby imigrantów?

CYTAT
Od panstwa dostawali mieszkania ,zapomogii ,szkoly jezykowe ale zamiast szukac pracy zakladali gangi narkotykowe , ktore teraz walcza ze soba i czesto ginna niewinni ludzie.


A podałbyś jeszcze jakiś link do tych statystyk. Nie ma źródła, nie wierzymy plotkom, proste.
A tak przy okazji, gangi narkotykowe, przestępczość i okradanie systemów opieki społecznej nie jest domeną czarnych i muzułmanów, bo robią to TEŻ POLACY (i inni też!). Nie myśl, że jesteśmy tacy święci!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2013r. 09:47  
Cytuj
Obrazek

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2013r. 10:09  
Cytuj

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2013r. 10:14  
Cytuj
CYTAT
Przykładów dlaczego tak jest nie trzeba daleko szukać, wystarczy wspomnieć o ostatnich wydarzeniach z Londynu gdzie 2 islamistów zamordowało bestialsko żołnierza na ulicy, odcinając mu przy tym głowę.


No i co kurwa z tego. Irlandczycy przez lata wysadzali bomby w Londynie, zabijali CYWILI, SWOICH BRACI W WIERZE CHRZEŚCIJAŃSKIEJ, LUDZI MÓWIĄCYCH TYM SAMYM JĘZYKIEM! I co, jakoś nikt nie chce ich zagazować. A wiesz dlaczego? Bo terroryści to był pewnie 0.0001% populacji Irlandczyków i to wszyscy wiedzą!

CYTAT
Kiedyś mówiło się, że problemem są Polacy, Ruscy i Rumuni zjeżdżający masowo do pracy, bo tania siła robocza, bo miejscowi mają problem ze znalezieniem zajęcia dla siebie a tu ch..j.


Tutaj masz rację bo ludzie ze wschodniej europy nie rzucali by się tak w oczy i zasymilowali szybciej.

CYTAT

Nikt nie wspominał o tym, że po cichu przejmowane są kolejne dzielnice miast, buduje się kolejne meczety i mniejszość staje się większością chcącą wytępić rdzennych niewierzących mieszkańców.


Eee... gdzie tam chcą wytępić. Bogaci brytole wyprowadzają się na suburbię, a mniej zamożni siedzą w centrach miast w betonowych gettach. Nasi rodacy w UK też mieszkają między Pakis i innymi kolorowymi.

CYTAT

Nie da się tego zrobić, zbyt wiele nas różni byśmy mogli się bezpiecznie ‚wymieszać’.


Albo będzie zjednoczenie albo będzie wojna i bieda. Wiesz, gdzie była by dziś Polska bez Unii? Wyglądalibyśmy jak Republika Naddniestrzańska. Pewnie jesteś za młody i nie pamiętasz jak wyglądała polska przed A.D.2004. Moja ulica Okulickiego wyglądała jakby się ktoś na nią wysrał. Cała Polska to był jeden wielki KIBEL. Gdybyśmy nie wieszli do Unii, dziś jedynym zajęciem naszych rodaków byłoby pasanie kóz i gęsi, i to tych bogatszych, bo reszta by z głodu zdechła.

A co do sur; w Starym Testamencie nie ma nawoływania do zarzynania niewiernych?

CYTAT

Nie chcę powiedzieć, że wszyscy muzułmanie są źli, na pewno znajdą się normalni, pewnie jest ich więcej niż tych, którzy wywołują całe zamieszanie ale to właśnie ta mniejsza część sieje strach, śmierć i tworzy taki a nie inny obraz tej religii.


Oczywiście, że tak jest ale propaganda chce wykorzystać ten ułamek procenta do wywołania chaosu i podziałów w społeczeństwach Europy Zachodniej.

CYTAT

Islam dąży do dominacji nad światem, nie podejmuje rozmów, nie szuka dialogu, sięga po środki ostateczne jakimi są śmierć i terror. Religia pokoju nie może być pełna krwi i nienawiści, to jest nielogiczne.


Każda zorganizowana religia to zło, ale niestety konieczne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2013r. 10:22  
Cytuj
CYTAT

Gdzieś przeczytałam, że nie możesz sobie znaleźć oryginalnej strony z Japonią w tle:
http://3rm.info/32953-islam.html
i polskie tłumaczenie na stronie :
http://narodowcy.net/dlaczego-w-japonii-nie-maja-problemow-z-muzulmanami/2013/04/02/


CYTAT

Nie jest to kłamstwo i to nie propaganda powoduje, że ludzie zaczynają się bać muzułmanów.


Ja się nikogo nie boję. Zacytuję wielkiego Amerykanina, prezydenta Franklina Delano Roosevelta: Jedyną rzeczą, której powinniśmy się bać jest sam strach. (źródło, mowa inauguracyjna http://en.wi(...)oosevelt)
Prawdziwym zagrożeniem jest propaganda siejąca strach i nienawiść.

CYTAT

Wystarczy, że się na nich popatrzysz nie tak jak oni by chcieli.
Wiem co mówię, bo się z czymś takim zetknęłam osobiście.


Napisz coś więcej, gdzie, kiedy i co się zdarzyło.

CYTAT

Wiem, że urzędy, szkoły i tym podobne instytucje chcą i muszą zachować poprawność polityczną kosztem dyskryminacji katolika.


Napisz co i kiedy Ci się przytrafiło, że poczułaś się dyskryminowana jako katoliczka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Maja 2013r. 10:35  
Cytuj
Dania: muzułmanie przejęli władze, choinki nie będzie


źródło:http://www.wprost.pl/ar/356454/Dania-muzulmanie-przejeli-wladze-choinki-nie-bedzie/


Demokracja. Najpierw Duńczycy poprawni politycznie pozwolili na przyjazd muzułmanów. Ta "mniejszość" wybrała do rady swoich przedstawicieli, a ci wprowadzili swoje zasady.
To nas czeka?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Maja 2013r. 10:46  
Cytuj
CYTAT


Wiesz, gdzie była by dziś Polska bez Unii? Wyglądalibyśmy jak Republika Naddniestrzańska. Pewnie jesteś za młody i nie pamiętasz jak wyglądała polska przed A.D.2004. Moja ulica Okulickiego wyglądała jakby się ktoś na nią wysrał. Cała Polska to był jeden wielki KIBEL. Gdybyśmy nie wieszli do Unii, dziś jedynym zajęciem naszych rodaków byłoby pasanie kóz i gęsi, i to tych bogatszych, bo reszta by z głodu zdechła.



Bazujesz na niewiedzy. Mamy lepsze ziemie niż nasi zachodni sąsiedzi - bo zamiast super, hiper chemii lądował na niej zwykły obornik. Ziemie zachodnich sąsiadów są już wyeksploatowane więc gdy by każde państwo zamknęło się same w sobie to nam głód by nie zagroził.

Gdy byśmy nie weszli do UE a Rząd robił by wszystko na korzyść Państwa i jego obywateli to pasanie kóz i gęsi mogło by być jako atrakcja na gospodarstwach agro.

Są plusy i minusy tej UE jeżeli dostrzegasz tylko jedną stronę medalu to wykazujesz w ten sposób brak wiedzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Maja 2013r. 14:28  
Cytuj
islamism jest gorszy niz faszyzm i boleszewizm razem wziete... to sekta w piekla rodem oparta na klamstwie falszerstwie gwaltach przemocy i patologii nachalna ordynarna narzucajaca sie prymitywna sekta oszalalych z nienawisci do innowiercow wykolejencow... nie dziwie sie Japonczykom ze nie chca tego lajna u siebie i gonia ta bandycka sekte gdzie piperz rosnie ... oni sa niereformowalni zaczadzeni nienawiscia patologia i agresja werbalna i fizyczna do innych czego dowod mamy w kazdym zachodnioeuropejskim kraju dzien po dniu godzina po godzinie ta cholota daje dowod swojego prymitywizmu i braku samokrytyki do tego mnozy sie to na potege i nawet w trzecim pokoleniu imigrantow potrafia nosic swoje parszywe arabskie imiona i poddawani sie praniu mozgow to jedna wielka ciemnota podporzadkowana wsojemu guru specjalnie trzymana w tepocie i od malego pojona agresja do innych.... potworne zagrozenie .. w Europie ja bym ich natychmiast zdelegalizowal a kto chce zostac chrystianizacja..... dziekuje...strzalka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 5 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Maja 2013r. 16:33  
Cytuj
EUROPA BEZ ISLAMU!!
NIGDY NIE POZWOLE BY W MOIM KRAJU CHODZIŁY TE KOZOJEBCY !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Maja 2013r. 17:09  
Cytuj
northern_petrol - bylem w paru krajach i wiem co mowie. Ty pewnie nigdy niebyles poza Polska i tylko sluchasz mediow .

http://www.mojaw(...)czenstwa

http://www.mojaw(...)igrantow


poczytaj sobie z tej stronki - popularna w Anglii polski portal.

A tu zobacz sobie stronke http://www.immig(...)ada.org/

Chodzi tu glownie o ludzi z typowych krajow islamskich. Ludzie Ci szukaja tylko luk w prawie by nierobic a dostawac zapomogii .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Maja 2013r. 17:21  
Cytuj
northern_petrol- przypomnij sobie niedawna sytuacje w Dani jak w jednym miasteczku chrzescijanie chcielii zorganizowac na ulicach swieto B.N .,a zasiadajaca w wiekszosci muzumanska rada miasta powiedziala ,ze niema pieniedzy na to , a kilka tyg. pozniej zorganizowali za ponad 10razy drozsza impreze .

northern_petrol - jednym z filarow koranow wyraznie mowi o walce z niewiernymi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Maja 2013r. 19:33  
Cytuj
CYTAT


Sorry kolego ponioslo mnie. Moj blad.
Rozumiem Twoj punkt widzenia, ale apeluje, nie dawaj sie poniesc propagandzie, ktora szczuje narody i jednostki na siebie. Nie jestem tez muzulmaninem, naleze do tych ktorzy religii za bardzo osobiscie nie potrzebuja. Ale wiem ze wielu potrzebuje.

Nie moge uczestniczyc dalej w dyskusji (wyjazd) wiec do nastepnego razu.

@nothern_petrol
Nie przepraszaj,że Cie poniosło.
Faktycznie Twój błąd,bo tym samym ujawniłeś kim jesteś.
Nie ufam ludziom którzy w miarę dyskusji zaczynają wpadać w trans.
Brak Ci było siły argumentu,więc sięgnąłeś po argument siły.
Twoje wypowiedzi nie mają nic wspólnego z obroną prawa i demokracji.
Narzucasz innym swój pogląd,jednocześnie tupiesz nogą kiedy ktoś się z Tobą nie zgadza.
Pół biedy jeśli postępujesz tak,aby nie przyznać się do błędu.
Gorzej jeśli takie są Twoje poglądy.Domyślam się więc,że jesteś obrońcą Islamu.Potencjalnym "dżihadystą".
Zastanów się nad opiniami innych.Jak widzisz jesteś sam w swym zacietrzewieniu.
Mnie nawet gdyby dawali pieniądze,nie upierałbym się w "opłaconych poglądach".Tak twardy upór wskazuje raczej na względy religijne.
Zaczynasz nawracać innowierców?
Usprawiedliwiasz braci w wierze z Londynu?chytry

Jest takie stare porzekadło-Jeśli ktoś ci powie,że jesteś głupi-możesz go zignorować.
Jeśli powie ci to dwie osoby-to też może nie być prawdą.
Jeśli mówi ci to wiele osób,idź do lekarza,bo z pewnością jesteś głupcem.

O takich jak Ty wszystko zwykle się zaczyna.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1997
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2013r. 20:55  
Cytuj
CYTAT
Oczywiście się zgadzam tylko powiedz w jaki sposób chciałbyś zakazać budowy kościoła, na jakiej podstawie prawnej?
I tu jest problem. Można złożyć petycję przeciwko budowie meczetu, rada lub architekt może nie wydać zgody, ale oni wtedy pójdą do sądu. Niestety nasze władze trzęsą portkami przed unijnymi biurokratami i pozwalają imigrantom panoszyć się na naszej ziemi. Jeśli nic nie zmienimy, chrześcijaństwo w Europie nie przetrwa.

CYTAT
Nie badzcie naiwni. Dajecie sie manipulowac wielkim koncernom i elitom rzadowym - to im wlasnie zalezy na tym, zeby zasiac strach i nienawisc do bliznich w zwyklych ludziach. Wtedy bardzo latwo jest malutkimi manipulowac. Czy ktos z was zna maksyme "Divide et Impera"? Wiecie jak stara jest strategia?
Masz rację, ale w kontekście Smoleńska, krzyża pod Pałacem Prezydenckim i sztucznie wywołanych afer. Fanatycy PO szczują na wyborców PiS i na odwrót, aby podzielić Polaków do granic możliwości. Napływ muzułmanów do Europy jest faktem i ma niewiele wspólnego z rozgrywkami politycznymi. Wizja społeczeństwa wielokulturowego to utopia niemożliwa do zrealizowania tak samo jak komunizm.

CYTAT
Prawdziwym zagrozeniem sa rzadne wladzy korporacje, ktore probuja zrobic z nas wszystkich niewolnikow
Dlaczego nie protestujesz, kiedy wyprzedają nasz kraj zagranicznym koncernom?

CYTAT
W wielu z was ta podstepna propaganda zasiala juz nieufnosc i nienawisc wobec muzulmanow; marzy sie wam wojenka, ogien i miecz. Poki mozecie, leccie do kosciolow i modlcie sie o rozum, i sprowadzenie z tej drogi szalenstwa.
Niedługo będziemy lecieć do kościołów i modlić się o koniec ognia i miecza na polskich ulicach. Kiedy muzułmanie opanują Europę, nie będzie odwrotu. Socjologia. Kiedy spotkacie prostego człowieka wyznającego islam, będzie wam opowiadał o pokoju, miłości, czyli podobnie jak chrześcijanin. Dawno temu w programie Ziarno TVP poszła w odwiedziny do muzułmańskiej rodziny. Kobieta rzekła: "Kto zabija, nie może być muzułmaninem". Jak to wygląda w praktyce? Przyjeżdżają do nas po socjal. Radykałowie dokonują prowokacji i nawołują lud do zamieszek i zabijania niewiernych. Żadne kary nie pomogą. W raju czeka na nich 9 dziewic. Mają zapisane w Koranie - już poprzednicy podali cytaty.

Czy możemy powstrzymać falę imigracji? Zobaczmy:

Socjalizm - będą do nas walić oknami po wysoki socjal
Kapitalizm - potrzebna tania siła robocza

Pozostaje zaostrzyć przepisy imigracyjne. Dlaczego Polacy mają wyjeżdżać za pracą do innych krajów, bo dla nas nie ma pracy, a wszystkim bardziej opłaca się zatrudnić imigrantów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Maja 2013r. 21:37  
Cytuj
Na temat.Warto obejrzeć.
http://www.youtu(...)bedded#!

W Paryżu ugodzony został nożem żołnierz patrolujący ulice.
Sprawca zbiegł.Jego wygląd opisano jako brodatego mężczyznę o afrykańskich rysach twarzy(czyt.mordy).sciana
Zaczęło się?

http://demot(...)acy-sami

I dodam to:
http://demot(...)dyskusje

http://demot(...)nci-mody

http://demot(...)zulmanie

http://demot(...)ie-2-dni

http://demot(...)u@wa-mac

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 27 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2013r. 12:07  
Cytuj
Ta kipiąca nienawiść do inności u większości postmenów, stoi w jawnej sprzeczności do ilości klientów w tzw. "kebabowniach".zaklopotany
Forpocztą meczetów są bary:... może nazw nie będę wymieniał, bo miłośnicy tego czegoś, co ma udawać jedzenie arabskie czy tureckie je znają.

Nie wolno nienawidzić ludzi!air kiss

Ale mamy prawo bronić naszej kultury i naszego stylu, życia.całus
A na kultura to nie tylko język, zwyczaje, religia, ale także jedzenie. Głoszę więc wyższość schabowego z kapustą nad kebabem "baranim" z kapustą pekińską.good

Poza tym czy kebabożercy nie rozumieją, że każdy kebab kupiony - u tej narazie miejszości kulturowej - stanowi swoiste ekonomiczne zaproszenie dla licznych rodzin z Egiptu, Syrii, Libii itd. przyjeżdżajcie zakładajcie następne budki z kebabem.smiech2

Niedługo będziemy tu mieli "kolorowy" świat, tak kolorowy jak np. w Niemczech gdzie na każdej ulicy jest 3-4 kebabodajnie, a większość Niemców mieszka już na przedmieściach.nie wiem

:szok: Wtedy dopiero zacznie się rozmowa o meczetach.sciana
I jak zwykle będzie mądry Polak po szkodzie.mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2013r. 13:11  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2013r. 17:51  
Cytuj
Tak zastanawiam,ze skoro kupując kebaba sponsorujemy rodziny islamistow,to sprawa wygląda adekwatnie do zakupow gorszej jakości ciuchow na stalowowolskim sobotnim rynku,bo czarni chyba wywoza caly utarg do swoich krajów.
Latwo da się zauwazyc ze coraz więcej tej choloty jest w naszym regionie,jezeli rząd nie podejmie jakiś radykalnych krokow,powstrzymania tej fali nierobów,to wkrótce nasze dzieci będą szukaly azylu w japoni,chcac zachować swoja tozsamosc kulturowa i religijna.
Chyba ze tak,to będziemy zmuszeni dawac naszym dzieciom imiona Hasan czy podobne a kobiety będą rodzic po piętnaścioro dzieci,choc z naszym polskim socjalnym,daleko na tym nie zajadagood
Albo w końcu cala europa będzie musiala się zorganizowac i wysylac masowe wyprawy krzyżowe na podobenstwo Aleksandra Wielkiego,nie majac innego wyboru,i ta metoda miecza,ktora tylko oni rozumeja,przytempic tych barbazyncow w sercu islamumlotek
Kiedys trzeba będzie postawić dla nich granice,bo coraz śmielej sobie poczynają.
To oni dokonują na naszym terenie zamachow a nie my u nich,nie myląc tematu z otwarta wojna gdzie eliminuje się za pomocą rakiet najbardziej ekstremistyczne chwasty nawolujace do rozlewu krwi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2013r. 21:16  
Cytuj
" TARGET="_blank">
facet z jajem umiech

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »