NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Meczety w Stalowej Woli,
Posty: 66
Dołączył: 7 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2013r. 21:47  
Cytuj
Witam. Znalazłem ciekawy artykuł, chciałbym się nim z wami podzielić. Czy uważacie, że w polsce jest już za poźno żeby pojść w ślady japonii? Jesteśmy najbardziej katolickim krajem w europie i uważam że powinnimśmy to wykorzystać i dać przykład krajom zachodnim że należy bronić tożsamości narodowej, póki jest co bronić. W krajach zachodnich już wszyscy mają niewiele do powiedzenia w tym temacie. Islam jest religią nietolerancyjną i w żadnym wypadku nie powinnuśmy być obojętni na budowanie kolejnych meczetów w polsce. Brońmy się póki mamy coś do powiedzenia.


Cytat:
Japonia jest zdumiewającym krajem, chroniącym swoje tradycje i fundamenty. Dlatego stosują wszelkie możliwe prawne i socjalne formy walki z rozprzestrzenianiem obcych dla nich religii. Nikt i nigdy na pewno nie czytał w Internecie lub gazecie, że jakiś arabski szejch odwiedził Japonię. Spróbujcie sobie przypomnieć. W porządku, nie próbujcie, nie było takiego. A oto dlaczego:

1. Muzułmanin nigdy nie otrzyma w Japonii obywatelstwa. Japonia jest jedynym krajem, który nie przyznaje muzułmanom obywatelstwa. Bezwzględnie. Prawo jest prawem.
2. Muzułmanie nie mają prawa ciągle znajdować się na terytorium Japonii ( prawa do pobytu stałego, tłumaczenie dosłowne )
3. Próba szerzenia islamu jest przestępstwem. Za to można iść do więzienia i to na długo.
4. W Japonii nie znajdziemy ani jednej szkoły, w której uczą arabskiego ( co nie jest do końca prawdą, bowiem są japońscy profesorowie arabiści, więc muszą też być instytuty arabistyki na uniwersytetach ).
5. Koran jest księga zakazaną. Nie można jej importować. Dostępna jest tylko „adaptowana” wersja po japońsku ( jak rozumiem japońskie tłumaczenie ).
6. Wypełnianie obrzędów jest dozwolone tylko w zamkniętych pomieszczeniach. W przypadku, jeśli rytuały zobaczą zwyczajni Japończycy, muzułmaninowi grozi więzienie.
7. Rozmowy po arabsku są surowo zabronione.
8. Japonia praktycznie nie posiada ani jednej ambasady w krajach arabskich.
9. Islam w Japonii wyznaje 0,12% Japończyków.
10. Muzułmanin przyjechawszy do pracy w Japonii ma prawo pracować TYLKO w firmach zagranicznych, tj. japońskie firmy nie przyjmują do pracy osób wyznających islam.
11. Wizy do Japonii przyznają muzułmanom bardzo rzadko. Nawet znamienici lekarze czy naukowcy wyznający islam nie mogą dostać wizy do Japonii.
12. W umowach pracowniczych często jest zaznaczone, że pracodawca ma prawo bez wyjaśnień zwolnić pracownika, jeśli dowie się o jego muzułmańskiej wierze.
13. Muzułmanom zakazuje się wynajmować domy w Japonii, nie mówiąc już o kupnie na własność.
14. Tłumaczeniem technicznej dokumentacji z japońskiego dla arabskich klientów zajmują się NIEjapońskie firmy.
15. Wobec muzułmanów odnoszą się jak wobec wyrzutków. Jeśli ktoś w okolicy jest muzułmaninem, wobec niego całe otoczenie będzie odnosić się jak wobec przestępcy.
16. O otwarciu muzułmańskich szkół nawet nie może być mowy.
17. Japonia nie akceptuje praw szariatu.
18. Japonka będąca w związku z muzułmaninem, zostaje uznana za winną i staje się wyrzutkiem społeczeństwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2013r. 21:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Maja 2013r. 22:03  
Cytuj
Do meczetów w Stalowej to chyba jeszcze długa droga umiech


http://www.youtu(...)pcjA5ugg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Maja 2013r. 22:12  
Cytuj
Oczywiście się zgadzam tylko powiedz w jaki sposób chciałbyś zakazać budowy kościoła, na jakiej podstawie prawnej? W Polce mamy wpisaną w konstytucję tzw. "równość religijną", co uniemożliwia zabronienia budowy jakiegokolwiek kościoła. Możesz nawet zbudować kościół potwora spagetti i to twoja sprawa, w Japonii jest dokładnie odwrotnie. Niestety cały ten Eurobajzel jest w ślepym zaułku. Wszystkie zasady lewicowego sposobu myślenia uległy w gruzach ( socjal, równość pod każdym względem, wolność religijna, tolerancja, regulacja rynku itd) tylko, że temu całemu lewactwu jest teraz głupio przyznać rację konserwatywnemu sposobowi myślenia ( wolny rynek, czyli jak najmniej regulacji, tradycja, rodzina, zasady rzymskie, itd.) i brną dalej w nicość. Powiedzcie mi co będzie z Europą za 10 - 20 lat, byłem ostatnio w Belgii i jestem przerażony!!! w Belgii prawie nie ma Belgów, mało tego Europejczyków. Mało tego, ci wszyscy muzułmanie itd. śmieją się z nas, nie tolerują ani nas, ani naszej kultury. Jak tymczasem my mamy tolerować ich?? Uważam, że tolerancja jest bardzo dobra, ale pod warunkiem, że druga strona toleruje nas, a tak nie jest, oni nas nienawidzą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2013r. 22:19  
Cytuj
Najpierw odniosę się do Twojej pisowni.
Jak to jest,że nawołujesz do do obrony polskości i wiary a o własnym kraju piszesz z małej litery?
CYTAT
4. W Japonii nie znajdziemy ani jednej szkoły, w której uczą arabskiego ( co nie jest do końca prawdą, bowiem są japońscy profesorowie arabiści, więc muszą też być instytuty arabistyki na uniwersytetach ).

Przypuszczam, że studiowali na zagranicznych uniwersytetach.
Nie jest ich zbyt dużo ale za to znawców, może dlatego są takie obostrzenia w stosunku do Islamu i krajów arabskich.
Może zaobserwowali coś, co inni przeoczyli i przestraszyli się.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Maja 2013r. 22:26  
Cytuj
Sprawa jest prosta, miażdżąca większość muzułmanów jedzie do Europy po socjal ( w dzień nic nie robą, a w nocy ciężko pracują czytaj: robą dzieci i ustawiają się w kolejce po socjal). W tej dobrej mniejszości są profesorowie, normalni ludzie którzy wszędzie dadzą sobie radę, tylko szkoda, ze jest ich 0,0000000000000000000000001 %

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Maja 2013r. 22:30  
Cytuj
Meczety w Polsce już są.

Nasz kraj ma swoje tradycje od setek lat, teraz w imię tolerancji narzuconej z zachodu próbuję się dokonać pewnych zmian. Jak wygląda zachód ze swymi wartościami większość z nas widzi - "gnój, mydło i powidło"

Jestem za poszanowaniem kultur religijnych, poglądów itp. ale nie na zasadzie zdominowania naszej kultury przez obce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 00:26  
Cytuj
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=x0ehhTJg344

http://www.youtu(...)CT9KHvkA

tak sie konczy tolerancja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 01:00  
Cytuj
Dla zainteresowanych polecam stronke na facebooku NIE DLA ISLAMIZACJI EUROPY.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pir
pir
Posty: 238
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 01:12  
Cytuj
Jeb... to ścier... Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 08:15  
Cytuj
Nie badzcie naiwni. Dajecie sie manipulowac wielkim koncernom i elitom rzadowym - to im wlasnie zalezy na tym, zeby zasiac strach i nienawisc do bliznich w zwyklych ludziach. Wtedy bardzo latwo jest malutkimi manipulowac. Czy ktos z was zna maksyme \"Divide et Impera\"? Wiecie jak stara jest strategia?

To nie muzulmanie sa zagrozeniem. Ludzie mieszali sie od zawsze; kultury sie scieraja, walcza, ewoluuja. Tak bedzie tez z muzulmanami w Europie. Nie ma nic na zawsze - nawet wszechmocny Kosciol Katolicki zmieni sie w cos zupelnie innego lub upadnie i odejdzie w zapomnienie. W historii zawsze rzadzacy probowali wzmocnic swoja wladze szczujac jednych na drugich. Przykladow jest mnostwo, jednym z nich jest wypowiedz Hermanna Goeringa zawarta w Dzienniku Norymberskim: \"The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.\"
http://en.wi(...)3%B6ring

Prawdziwym zagrozeniem sa rzadne wladzy korporacje, ktore probuja zrobic z nas wszystkich niewolnikow i ich sprzymierzency, podajacy sie za \"przedstawicieli narodu\". Zagrozeniem jest realna mozliwosc takiego zdewastowania naszej planety, ze nie bedzie nadawac sie do zamieszkania. Zagrozeniem jest upadek gospodarczy spowodowany przez krotkowzrocznych chciwcow wyznajacych zasade \"po nas chocby potop!\".
TO SA realne problemy a nie muzulmanie, ktorzy sa tylko pretekstem, jednym z wielu.

W wielu z was ta podstepna propaganda zasiala juz nieufnosc i nienawisc wobec muzulmanow; marzy sie wam wojenka, ogien i miecz. Poki mozecie, leccie do kosciolow i modlcie sie o rozum, i sprowadzenie z tej drogi szalenstwa. Ci, ktorzy juz swoj rozum maja, nauczcie sie go uzywac a zobaczycie ze muzulmanie sa takimi samymi ludzmi jak my.

BTW te informacje o islamie w Japonii to ZWYKLE KLAMSTWO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 08:22  
Cytuj
Arab czy inny murzyn(upss...afroamerykanin)ma swoją "kulturę"w genach.
Z takiego"kebaba" nigdy nie zrobi się tzw.Człowieka Zachodu.Oni zawsze pozostaną poganiaczami wielbłądów.Jak się do tego doda ich wiarę,to najprostsza droga do kłopotów.
W imię debilnej poprawności ustępujmy im na każdym kroku.
Tylko dzięki temu że byliśmy odcięci "żelazną kurtyna", a teraz jesteśmy krajem biednym,wyjadacze kebabów jeszcze nas nie opanowali.
Na początek w zupełności wystarczy im Zachód Europy,a potem to już będą mieli z górki.
Angole już robią w gacie ze strachu.W Belgii,w miastach są całe dzielnice "dzieciorobów"żyjących z socjalu.Płacą im i dlatego jeszcze mają względny spokój.
O ile biali mają 1-2 dzieci,tamci majstrują i po 10 darmozjadów.
Najczęściej nie zgadzam się z Ziemkiewiczem,to teraz przyznaję mu rację.
http://fakty(...)d,972475

"Kupując kebaby-wspierasz islam."sciana

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 09:11  
Cytuj
CYTAT
Arab czy inny murzyn(upss...afroamerykanin)ma swoją \"kulturę\"w genach.
Z takiego\"kebaba\" nigdy nie zrobi się tzw.Człowieka Zachodu.


Chlopie co ty opowiadasz to sa jakies piramidalne bzdury. Wiesz, ze Szwajcarzy TO SAMO mawiali o Polakach? A nawet gorzej (o Anglikach zreszta tez)? Nie daj sie manipulowac roznym cwaniaczkom. Chca cie napuscic na jakis Bogu ducha winnych czarnuchow, zeby mogli krasc i rzadzic w spokoju!

A Ziemkiewicz to zwykly farmazoniarz i klamca jakich malo. Na dodatek taki z niego patriota a Panstwo Polskie szmaciarz okrada bo sie cwaniaczek w KRUS wkrecil! Tacy to ludzie napuszczaja Was na muzulmanow, tluste swinie i cwaniaki, ktorzy kreuja sztuczne konflikty W IMIE SWOJEGO INTERESU.

Nie mowie ze macie sie bratac z czarnuchami i bambusami ale nie dajcie sie napuszczac na ludzi, ktorzy sa tacy sami jak my i chca tylko zyc w spokoju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 09:16  
Cytuj
CYTAT
Jeb... to ścier...


Podobało ci sie jak Niemcy tez tak mowili?
I z Polakami przeszli od slow do czynow? Naprawde chcesz powtorki?
Tak cie to kreci? Przyznaj sie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pir
pir
Posty: 238
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 09:23  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Jeb... to ścier...
Podobało ci sie jak Niemcy tez tak mowili?
I z Polakami przeszli od slow do czynow? Naprawde chcesz powtorki?
Tak cie to kreci? Przyznaj sie.


Nie mam się do czego przyznawać. Co ty kur.. na komendzie robisz ? potluczony
Niemcy to Niemcy, chcieli zawładnąć światem. Tego samego teraz chcą brudasy. Popatrz co się dzieje we Francji czy Anglii. Nie będę z tobą dyskutował, dla Ciebie może to normalne że wjeżdżają do danego kraju i żądają, meczetów, swoich praw, przyznawania miast(wraz z prawami).
Nie mówię o pojedynczych jednostkach, mowie o fali która już zalała Francję i Anglię. Masz prawo to lubić lub być obojętny, ja mam prawo być po drugiej stronie. Nie chcę tego u siebie i tyle. Europa powinna być wolna, mają swoje tereny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 09:34  
Cytuj
CYTAT

Nie mam się do czego przyznawać. Co ty kur.. na komendzie robisz ? potluczony
Niemcy to Niemcy, chcieli zawładnąć światem. Tego samego teraz chcą brudasy. Popatrz co się dzieje we Francji czy Anglii. Nie będę z tobą dyskutował, dla Ciebie może to normalne że wjeżdżają do danego kraju i żądają, meczetów, swoich praw, przyznawania miast(wraz z prawami). Masz prawo to lubić lub być obojętny, ja mam prawo być po drugiej stronie. Nie chcę tego u siebie i tyle. Europa powinna być wolna, mają swoje tereny.


Takiego steku bzdur dawno nie czytalem. I nie, nie robie na komendzie... jestem inzynierem a ty czym sie zajmujesz?
Chlopie, jezeli wchodzisz na FORUM i piszesz "nie bede z Toba dyskutowal" to czy ty masz rowno pod sufitem? Przeciez po to jest forum, zeby DYSKUTOWAC.

Nic w Anglii ani Francji sie nie dzieje. Nie ma zadnego "stanu wyjatkowego". To wszystko jest propaganda strachu. Nikt niczego nie zada ani nie stawia ultimatow.

Skad ty w ogole wiesz takie rzeczy? Kiedy byles ostatnio w Anglii lub Francji? Widziales to "zagrozenie" na wlasne oczy? Jakie sa zrodla tych poglosek ktore tu sprzedajesz?

Ja bylem w ciagu ostatniego miesiaca w Szwajcarii, Francji i Niemczech. Nie widzialem wojny domowej ani agresywnych muzulmanow. Owszem muzulmanow i ich baby w chustach widzialem. Spokojnie robili zakupy w drogich spozywczakach.

I lepiej unikaj mowienia o innych ludziach brudasy. Podoba Ci sie, ze tak samo moga powiedziec o tobie ludzie z Prawdziwego Zachodu, jak pojedziesz tam na "roboty"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 09:41  
Cytuj
CYTAT

TO SA realne problemy a nie muzulmanie, ktorzy sa tylko pretekstem, jednym z wielu.

W wielu z was ta podstepna propaganda zasiala juz nieufnosc i nienawisc wobec muzulmanow(.....) ze muzulmanie sa takimi samymi ludzmi jak my.

BTW te informacje o islamie w Japonii to ZWYKLE KLAMSTWO.


Muzułmanie są problemem który nas zaczyna coraz bardziej dotykać.
Propaganda propagandą,ale fakty są takie jakie widać.
Muzułmanie nie są takimi samymi ludźmi jak my(nie wiem jak TY).Która inna religia nakazuje zabijać w imię Boga?

Właśnie tacy ja Ty,którzy w imię poprawności wymuszają na większości społeczeństwa ustępstwa wobec islamistów,doprowadzili do tego co się stało w Londynie.sciana
Max Kolonko pokazał jak media manipulują faktami,aby tylko nie obrażać muzułmanów i aby ukryć prawdziwy motyw działania tych sqrwys2ynów.
Nieformalny zakaz chodzenia w umundurowaniu dla żołnierzy po służbie,aby arabców islamistów nie prowokować,to szczyt obłudy i zachęta do dalszych napadów.
A co się dzieje w Sztokholmie czy Malme?Szósta noc z rzędu,kiedy swołocz pali samochody i wszczyna burdy.
Jak jesteś taki cwaniak,to jedź tam i poproś ich,aby się uspokoili,bo w Stalowej Woli jest Jusek który nie lubi wszelkiej maści bydła.Nie zapomnij zabrać krzyża ze sobą.I czarnego worka z suwakiem,aby nie dokładano się finansowo do Twojej głupoty.
Ciekaw jestem z ilu kawałków zrobią z Ciebie kebaba?Broń ich,aby potem Twoje dzieci bały się z domu wyjść.Chyba że jesteś jednym z nich,to nie dziwi mnie Twoja obrona.zaklopotany

Czy wyobrażasz sobie,aby to co ci dwaj sqr@wiele islamiści,zrobiło dwóch katolików w Londynie?

I ostatnia sprawa-Co do których spraw opisujących podejście Japonii do muzułmanów,Gregstar kłamie?


A Z BYDŁEM NALEŻY POSTĘPOWAĆ TAK JAK gen.PERSHING:
http://demot(...)Pershing

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 10:16  
Cytuj
CYTAT

Muzułmanie nie są takimi samymi ludźmi jak my(nie wiem jak TY).


Oszalales. Takie myslenie doprowadzi do kolejnej wojny w europie i powtorki Holokaustu. I zgadnij, jezeli kolejna wojna miala by wybuchnac, komu oberwie sie najbardziej? Jak zwykle, pewnemu malemu krajowi w Centrum Europy. Nie wiem jak ty, ale ja juz mam tego dosc.

CYTAT

Która inna religia nakazuje zabijać w imię Boga?


Kazda, np. religia katolicka. Nie mam pod reka cytatu po polsku, ale na pewno znasz ENG:

Deuteronomy 13: 13 (dla niekumatych: Ksiega Powtorzonego Prawa)

Certain men, the children of Belial, are gone out from among you, and have withdrawn the inhabitants of their city, saying, Let us go and serve other gods, which ye have not known; Then shalt thou enquire, and make search, and ask diligently; and, behold, if it be truth, and the thing certain, that such abomination is wrought among you; Thou shalt surely smite the inhabitants of that city with the edge of the sword, destroying it utterly, and all that is therein, and the cattle thereof, with the edge of the sword.

Dla Niekumatych: Tu pisze zeby niewiernych niszczyc mieczem, miasta burzyc, bydlo zarzynac.

CYTAT

Właśnie tacy ja Ty,którzy w imię poprawności wymuszają na większości społeczeństwa ustępstwa wobec islamistów,doprowadzili do tego co się stało w Londynie.sciana
Max Kolonko pokazał jak media manipulują faktami,aby tylko nie obrażać muzułmanów i aby ukryć prawdziwy motyw działania tych sqrw2ynów.
Nieformalny zakaz chodzenia w umundurowaniu dla żołnierzy po służbie,aby arabców islamistów nie prowokować,to szczyt obłudy i zachęta do dalszych napadów.
A co się dzieje w Sztokholmie czy Malme?Szósta noc z rzędu,kiedy swołocz pali samochody i wszczyna burdy.
Jak jesteś taki cwaniak,to jedź tam i poproś ich,aby się uspokoili,bo w Stalowej Woli jest Jusek który nie lubi wszelkiej maści bydła.Nie zapomnij zabrać krzyża ze sobą.
Ciekaw jestem z ilu kawałków zrobią z Ciebie kebaba?Broń ich,aby potem Twoje dzieci bały się z domu wyjść.Chyba że jesteś jednym z nich,to nie dziwi mnie Twoja obrona.zaklopotany


Bzdura - powtarzasz fakty medialne, media sluza nie do INFORMOWANIA, lecz do DEZINFORMACJI w imie korporacyjnych interesow, podzialu spoleczenstwa, niezagrozonej wladzy absolutnej. Zyjesz w swiecie syntetycznym, pol-rzeczywistym Medialnym Matrixie, ktory zaslania ci prawdziwy obraz rzeczy, w zamian przedstawiajac przefiltrowany obraz rzeczywistosci. Obraz, ktory sluzy Twoim wladcom. Jestes manipulowany i szczuty na innych ludzi, wszystko w imie niezagrozonego dobrobytu i wladzy Elit.

Ludzie czytajcie ksiazki, dowiedzcie sie o co chodzi na swiecie:
http://books(...)ir_esc=y
Ta ksiazka byla jeszcze niedawno dostepna za darmo w Google Books - teraz juz niestety nie jest. Ciekawe, nie?

CYTAT

Czy wyobrażasz sobie,aby to co ci dwaj sqr@iele islamiści,zrobiło dwóch katolików w Londynie?


Oczywiscie, ze tak. Katolicy zaatakowali cywilna ludnosc w Londynie w ciagu ostatnich 40 lat 4 RAZY.

http://en.wi(...)erground

Chrzescijanie zaatakowali Chrzescijan. I co to ma znaczyc?

CYTAT

I ostatnia sprawa-Co do których spraw opisujących podejście Japonii do muzułmanów,Gregstar kłamie?


Co do wszystkich. Artykul (do ktorego w ogole nie podal linku, i ktory pewnie w OGOLE NIE ISTNIEJE) mowi kompletne bzdury wyssane z palca. Niech Gregstar poda link do artykulu to sprawdzimy jego wiarygodnosc.
http://en.wi(...)in_Japan
Nawet glupia Wikipedia mowi ze Japonczycy i muzulmanie zyja w pokoju.

Na koniec Jusek, chcialem Ci powiedziec jeszcze raz, nie daj sie manipulowac. Zrozum, ze otacza cie propaganda, ale mozna przebic sie przez te sciane klamstw. Ja nie moge kazac ci kochac czarnuchow i bambusow (jezeli jestes chrzescijaninem, to i tak powinienes), ale nie daj sie szczuc na ludzi. Muzulmanskie zagrozenie w Europie to najwieksza propagandowa sciema od ponad 100 lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 10:38  
Cytuj
CYTAT



Na koniec Jusek, chcialem Ci powiedziec jeszcze raz, nie daj sie manipulowac. Zrozum, ze otacza cie propaganda, ale mozna przebic sie przez te sciane klamstw. Ja nie moge kazac ci kochac czarnuchow i bambusow (jezeli jestes chrzescijaninem, to i tak powinienes), ale nie daj sie szczuc na ludzi. Muzulmanskie zagrozenie w Europie to najwieksza propagandowa sciema od ponad 100 lat.


Nie daję się manipulować.
Widzę co się dzieje i wyciągam wnioski.Staram się mieć własne zdanie.Nikogo do niczego nie namawiam,ale po prostu mówię co myślę.
Będę kochał kogo będę chciał kochać,ale nie mam zamiaru żyć w strachu.
Najskuteczniejszą metodą jest zapobieganie,a nie leczenie.Brytyjczykom już bokiem wyłazi teoria,że mogą stworzyć państwo wielokulturowe.
Też byłem za granicą,chociaż nie stać mnie na zakupy w drogich sklepach.
Może dlatego widzimy muzułmanów z innej perspektywy.Wielu arabów czy murzynów tworzy swoje enklawy.Mieszkają w nich,rodzą stadami i czerpią garściami tamtejszy socjal.
Niektórzy nie potrafią powiedzieć słowa w języku kraju w którym się urodzili i nie maja zamiaru się uczyć.
Kościół katolicki łatwo wybudować i zburzyć.Można sprzedać i zamienić na meczet.Jeśli jednak powstanie meczet,ta ziemia jest"uświęcona"i nigdy niczego innego tam się nie wybuduje.
Teraz na Zachodzie już to wiedzą i np.odmówili w N.Y.zgody na budowę meczetu w pobliżu miejsca gdzie były wieże WTC.

Mówienie,że nie ma zagrożenia dla kultury europejskiej ze strony islamistów,to największa ściema odkąd stało się to faktem.sciana

Nie odpisałeś mi @Nothern o "kłamstwach"Gregera.
Podobno wszystko co podał jest nieprawdziwe.
W takim razie kłamstwem jest,że Japonia nie uznaje szariatu jako obowiązującego prawa(pkt 17)?

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 11:01  
Cytuj
CYTAT
Nie daję się manipulować.
Widzę co się dzieje i wyciągam wnioski.Staram się mieć własne zdanie.Nikogo do niczego nie namawiam,ale po prostu mówię co myślę.
Będę kochał kogo będę chciał kochać,ale nie mam zamiaru żyć w strachu.


Bedziesz zyl w strachu. Media beda straszyc Cie coraz bardziej. Zagrozeniem, ktorego NIE MA. Niemcow tez Hitler Zydami przerazil, i to SMIERTELNIE. Ale wcale nie musisz sluchac tych klamstw, tej propagandy.

CYTAT

Najskuteczniejszą metodą jest zapobieganie,a nie leczenie.Brytyjczykom już bokiem wyłazi teoria,że mogą stworzyć państwo wielokulturowe.


To jak chcesz zapobiegac? Zagazowac tych muzulmanow, ktorzy juz na Zachodzie mieszkaja? Zgromadzic ich w obozach i zaglodzic na smierc? Moze wszystkich przymusowo wysterylizowac, dzieci zabrac i poddac praniu mozgow/reedukacji a potem oddac? Ale komu, kto jest wg Ciebie prawowitym obywatelem? Ile pokolen wstecz musisz udowodnic?
A moze oglosic igrzyska i kazac muzulmanom walczyc na smierc az nie zostanie zadny? Mozna tez by ich rzucic na pozarcie lwom, ku uciesze gawiedzi. Neron tak ze Chrzescijanami zrobil.

BTW brytyjczykom panstwo wielokulturowe nie wychodzi wcale bokiem. Zyskali na tym, OGROMNE pieniadze i zbudowali NIEWYOBRAZALNY dla Polaka dobrobyt. W ogole "panstwo wielokulturowe" to belkot bezsensowny, to jest naturalne ze ludzie sie przemieszczaja i mieszaja. Chcesz zamknac ludzi w klatkach, zaminowac granice?

CYTAT

Też byłem za granicą,chociaż nie stać mnie na zakupy w drogich sklepach.
Może dlatego widzimy muzułmanów z innej perspektywy.Wielu arabów czy murzynów tworzy swoje enklawy.Mieszkają w nich,rodzą stadami i czerpią garściami tamtejszy socjal.


Bzdura, nic takiego nie ma, tylko w Polsce sie rozprzestrzenia taka glupia plotke, zeby sie ludzie cieszyli "bo bieda jest ale przynajmniej nie mamy imigrantow zyjacych z socjalu".
Poza tym, panstwa zachodu sa tak potezne, ze stac ich na pomaganie biedocie. A getta to sa, byly od zawsze i BEDA zawsze i zadne proby "posprzatania" tego nie zmienia! Na jakim swiecie ty chlopie zyjesz!

CYTAT

Niektórzy nie potrafią powiedzieć słowa w języku kraju w którym się urodzili i nie maja zamiaru się uczyć.


Bzdura, kazdy jest objety powszechnym obowiazkiem szkolnym, a to ze analfabeci funkcjonalni sa, to co z tego? W Polsce jest ich tez duzo, co widac w niektorych postach tego watku. Ofiary systemu edukacji.

CYTAT

Kościół katolicki łatwo zamienić na meczet.Jeśli jednak powstanie meczet,ta ziemia jest\"uświęcona\"i nigdy niczego innego tam się nie wybuduje.


Ciekawe, gdzie takie prawo jest zapisane i kiedy ostatnio na niego sie powolano? Czy znowu powtarzasz jakies plotki i bzdury zaslyszane pod blokiem?

CYTAT

Teraz na Zachodzie już to wiedzą i np.odmówili w N.Y.zgody na budowę meczetu w pobliżu miejsca gdzie były wieże WTC.


Link do zrodla, albo uznamy to za plotke i wymysl.

CYTAT

Mówienie,że nie ma zagrożenia dla kultury europejskiej ze strony islamistów,to największa ściema odkąd stało się to faktem.sciana


Chlopie, mozesz sie bac muzulmanow, bo Ci telewizja i glupie portale tak mowia, ale nie zmienia to faktu, ze jest to propagandowa bzdura, zebys tylko nie burzyl sie na prawdziwe problemy i zagrozenia, jak np. robienie z Polakow niewolniczej sily roboczej. Slyszal o modyfikacji kodeksu pracy? Czy wolisz sie bac muzulmanow?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 11:06  
Cytuj
CYTAT

Widzę co się dzieje i wyciągam wnioski.Staram się mieć własne zdanie.Nikogo do niczego nie namawiam,ale po prostu mówię co myślę.


No i bardzo dobrze, ale na jakich zrodlach sie opierasz? Na tym wlasnie polega propaganda. Dostarczyc Ci takich informacji, zebys wyciagnal takie wnioski, jakie pasuja dostarczycielom informacji. Myslisz, ze nasze media rzetelnie Cie informuja?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 11:07  
Cytuj
DO northern_petrol moim zdaniem tylko wariat lubi szariat....


Muzułmanie cieszą się wolnością wyznania wśród chrześcijańskich narodów Europy. Chrześcijaństwo w krajach islamu jest religią katakumb i męczenników.

a tu parę faktów :

AFGANISTAN stoi tu 48 tys. meczetów i ani jednego budynku kościelnego. Wojna domowa spowodowała, że 7 milionów uchodźców opuściło kraj. Afganistan jest jednym z najmniej zewangelizowanych krajów świata. Niemuzułmanie nie mają prawa zgromadzania się, a publiczne wyznanie wiary w Chrystusa często karane jest śmiercią.
ARABIA SAUDYJSKA zajmuje większą część Półwyspu Arabskiego; pokryta jest prawie w całości pustynią, posiada jednak 25% znanych światowych zasobów ropy naftowej. Obecnie jest to jeden z najmniej zewangelizowanych krajów świata. Kiedy 1300 lat temu islam objął panowanie w Arabii Saudyjskiej, wszyscy chrześcijanie zostali stamtąd wypędzeni. Dziś wierzący nie są traktowani lepiej; bywają aresztowani, więzieni, a także karani śmiercią z powodu swojej wiary. Nawet zagraniczni chrześcijanie odwiedzający Arabię Saudyjską nie mają prawa zgromadzać się razem i modlić. Obowiązuje zakaz wznoszenia kościołów, posiadania Biblii, krzyżyków czy różańców. Od 1992 roku zostało udokumentowanych ponad 360 przypadków, w których wierzący cudzoziemcy zostali aresztowani z powodu udziału w prywatnych nabożeństwach.
BANGLADESZ jest to jeden z najuboższych krajów świata. W 1988 roku islam stał się religią urzędową. Chrześcijanie często są pozbawiani przez muzułmanów dostępu do publicznych studni. Ekstremiści zniszczyli również chrześcijanom wiele ryksz, które były dla nich jedynym źródłem utrzymania.
BRUNEI jest to jeden z najbogatszych krajów świata, całkowicie uzależniony od wydobycia ropy. Konstytucyjne gwarancje wolności religijnej są podważane; nie wolno prowadzić ewangelizacji wśród muzułmanów. Rząd nie pozwala na przyjazd pracowników chrześcijańskich, zabronione jest czytanie Biblii i literatury chrześcijańskiej. W szkołach naucza się wyłącznie islamu.
EGIPT (Sytuacja po obaleniu Mubaraka pogorszyła się) Egipt ma największą społeczność chrześcijańską spośród krajów Bliskiego Wschodu. Każdemu ekonomicznemu kryzysowi towarzyszy wzrost wpływów bojówek muzułmańskich. Konstytucja daje preferencje muzułmanom. Rząd używa ustawy z 1856 roku (!), by uniemożliwić budowę, remont, a nawet odmalowanie ścian budynków kościelnych bez zezwolenia gubernatora prowincji. W Górnym Egipcie bojówki muzułmańskie atakują chrześcijan, mordują, torturują, okradają lub niszczą ich dobytek. London Telegraph doniosła o atakach muzułmanów na egipskich chrześcijan. Gazeta stwierdziła, że policjanci albo stali i przyglądali się, albo nawet brali udział w biciu i torturowaniu mężczyzn, kobiet i dzieci.
INDONEZJA 13500 wysp (3000 zamieszkanych), w tym Jawa, Sumatra, Bali, Irian Jaya (połowa tej wyspy należy do Nowej Gwinei). Pod względem ludności czwarty naród świata (195 milionów). Suharto doprowadził do władzy swego muzułmańskiego następcę Jusufa Habibie. Podczas rozruchów domy i sklepy chrześcijan zostały splądrowane i spalone; wiele osób zostało pobitych, zgwałconych i zamordowanych. W ciągu ostatniej dekady tłumy muzułmanów spaliły lub zniszczyły ponad 500 budynków kościelnych i zabiły wielu chrześcijan.
IRAK położony na terenie starożytnych imperiów: Asyrii i Babilonu. Od czasu obalenia reżimu Saddama Husseina sytuacja chrześcijan w warunkach działań wojennych i terrorystycznych oraz polityki nowych władz irackich systematycznie się pogarsza. Sunnici i szyici oraz Kurdowie dążą do ujednolicenia wyznaniowego administrowanych przez siebie terenów. Prowadzi to do masowego uchodźctwa z Iraku. Liczba chrześcijan w ciągu ostatnich pięciu lat zmniejszyła się tam o połowę.
IRAN republika islamska, jedno z państw-protektorów fundamentalizmu muzułmańskiego eksportowanego na Bliski Wschód i dalej. Islam szyicki jest religią państwową. Praca wśród muzułmanów jest zabroniona, szpiedzy infiltrują grupy chrześcijańskie.
JEMEN południowozachodni narożnik Półwyspu Arabskiego; ojczyzna królowej Saby. Obecnie religią państwową jest islam. Część północna pragnie pełnego zastosowania prawa islamskiego, część południowa opowiada się za większym stonowaniem. Jemen pozostaje jednym z najmniej zewangelizowanych krajów świata; większość wierzących to cudzoziemcy.
KATAR forma wahabijska islamu sunnickiego jest religią oficjalną. Składanie świadectwa muzułmanom jest surowo wzbronione,
Chrześcijanie z Kataru wiele wycierpieli z powodu swojej wiary.
KOMORY cztery wulkaniczne wyspy pomiędzy Madagaskarem a Mozambikiem. Republika ogłosiła niezależność od Francji w 1975 roku. Wyspiarze nie byli ewangelizowani do roku 1973. W tym muzułmańskim kraju zabronione jest jakiekolwiek świadectwo chrześcijańskie. Chrześcijańscy misjonarze pracują w lokalnych szpitalach, ale nie mają prawa dzielić się swoją wiarą. Mniej niż jeden procent zna Chrystusa, a ci, którzy spotykają się otwarcie, są prześladowani.
KUWEJT pasmo pustyni pomiędzy Irakiem a Arabią Saudyjską. Podczas Wojny w Zatoce w 1991 roku poniósł dotkliwe straty. Religią państwową jest islam sunnicki. Chrześcijanie są społecznie dyskryminowani
LIBIA Bogactwo ropy naftowej pomogło sfinansować ruchy rewolucyjne i rozpowszechnienie islamu w wielu krajach. Chrześcijanie (3% ludności) mają do czynienia z agresywnym ruchem sekularyzacji; obowiązuje ich zakaz składania świadectwa. Społeczność chrześcijańską stanowią praktycznie sami cudzoziemcy; wierzących libijskiego pochodzenia jest tylko garstka.
MALEDIWY 1200 wysp koralowych na południowy zachód od Cejlonu (Sri Lanki). Mieszkańcy należą do najmniej zewangelizowanych narodów świata. W kraju tym nigdy nie było mieszkającego na stałe misjonarza. Rząd prowadzi akcję islamizacji w celu zachowania jedności narodowej. Wszyscy obywatele muszą być muzułmanami. Nie wolno budować budynków dla zgromadzeń chrześcijańskich; otwarte wyznawanie wiary prowadzi do bardzo surowych kar.
MAROKO północnozachodni narożnik Afryki. Rząd stara się zachować islam jako religię całego narodu. Chrześcijanie mogą działać tylko wśród uchodźców, gdyż próba nawrócenia muzułmanina może ściągnąć surowe reperkusje ze strony władz.
MAURETANIA Tylko sunniccy muzułmanie mogą otrzymać obywatelstwo. Nabożeństwa chrześcijańskie są dozwolone tylko dla cudzoziemców. Konstytucyjna gwarancja wolności i wyznania nie obejmuje chrześcijaństwa. Mauretańczycy, który wyznają wiarę w Chrystusa, stają w obliczu kary śmierci.
OMAN południowowschodni kraniec Półwyspu Arabskiego. Religią państwową jest Ibadi islam. Z powodu przepisów państwowych lokalni wierzący musieli opuścić kraj. Wiadomo tylko o jednej istniejącej grupce chrześcijan, którzy pozostali (ok. 20 osób).
PAKISTAN republika islamska . Rząd próbuje islamizować życie publiczne przez system ustaw i podatków. Podważa to konstytucyjne prawa chrześcijan i innych mniejszości. Ustawa o bluźnierstwie skazuje na dożywocie lub karę śmierci każdego, kto obraziłby proroka Mahometa. Kilkunastu chrześcijan poniosło z tego powodu męczeńską śmierć, niektórzy zostali skazani na karę więzienia.
REPUBLIKI ŚRODKOWOAZJATYCKIE wyzwolone spod władzy Związku Radzieckiego w latach dziewięćdziesiątych: Uzbekistan, Turkmenistan, Czeczenia, Kazachstan, Kirgistan i Azerbejdżan. W 1998 roku wprowadzono surowe ustawy religijne, zabraniające jakiemukolwiek duchownemu nie zatwierdzonemu przez władze Uzbekistanu mówić na tematy religijne; Przywódcy kościelni, którzy nie podporządkowują się ustawie, podlegają surowym grzywnom, pracy przymusowej w obozach i konfiskacie majątku kościelnego. Chrześcijanie w Uzbekistanie i Turkmenistanie zostali ostrzeżeni, że utracą rejestrację, jeśli będą ewangelizować muzułmanów.
SOMALIA po zrujnowaniu gospodarki przez reżim marksistowski w latach 70., państwo praktycznie nie istnieje. Jednak zwalczający się wzajemnie kacykowie zgodni są w jednym dominacji: islamu. Somalijscy chrześcijanie cierpią okrutne prześladowanie i są zmuszeni praktykować swoją wiarę w tajemnicy.
SUDAN (Aktualnie kraj podzielony na 2 części) jeden z największych krajów Afryki, zamieszkały przez ok. 30 milionów ludzi. Sudan jest prawdopodobnie najgorszym przykładem religijnych prześladowań na świecie. Muzułmański rząd wypowiedział dżihad - świętą wojnę przeciwko chrześcijańskiemu południu. Omar Hassan al-Turabi, przywódca islamski, ogłosił, że każdy, kto sprzeciwia się islamowi, nie ma przyszłości. Studenci islamskiego uniwersytetu są pouczani, że mogą zachować wszystko, co tylko będą w stanie zrabować, jeśli przyłączą się do wojny przeciwko niemuzułmanom. Rodziny na południu są terroryzowane, ojcowie zabijani, matki gwałcone, dzieci i kobiety sprzedawane jako niewolnicy. Oddziały rządowe, wspierane przez grupy paramilitarne i bojówki muzułmańskie, dewastują całe wsie, rabują bydło, niszczą plony na polach, mordują losowo wybrane osoby. Blokuje się dostęp do pomocy humanitarnej przysyłanej z całego świata. Żywność oferowana jest tym, którzy nawrócą się na islam.
TUNEZJA Ojczyzna Tertuliana; kiedyś pod silnym wpływem chrześcijańskim. W tym muzułmańskim kraju cudzoziemscy chrześcijanie mają wolność i tolerancję, ale nie wolno im ewangelizować. Lokalni wierzący są izolowani; wielu wyemigrowało, nieliczni pozostali.
TURCJA historycznie jeden z najważniejszych krajów szerzących islam; obecnie państwo świeckie. Jednakże niemuzułmanie mają surowe ograniczenia. Pomimo konstytucyjnych gwarancji wolności wyznania, wierzący w Turcji mają problemy z praktykowaniem swojej wiary.
ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE siedem emiratów rządzonych przez monarchów. Religią państwową jest islam sunnicki. Wolność zgromadzania się i świadczenia dozwolona jest wyłącznie w społecznościach cudzoziemskich: w grupach o języku angielskim, filipińskim i językach indyjskich.
Chrześcijaństwo jest obecnie najbardziej prześladowaną religią. Co roku na świecie ginie ok. 180 tys. wyznawców Chrystusa. W porównaniu z poprzednimi latami, prześladowania przybierają na sile. Dane pochodzą z raportów organizacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

nie jestem szalonym mocherem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 11:11  
Cytuj
CYTAT

Nie odpisałeś mi @Nothern o \"kłamstwach\"Gregera.
Podobno wszystko co podał jest nieprawdziwe.
W takim razie kłamstwem jest,że Japonia nie uznaje szariatu jako obowiązującego prawa(pkt 17)?



Sorry przegapilem ten fragmet Twojej wypowiedzi.
Co do szariatu w panstwach nie wyznaniowych... to gdzie poza panstwami wyznaniowymi panuje szariat? Wiem ze jakies elementy planowali w UK wprowadzic, ale w koncu co w tym zlego?

Przeciez wiele mniejszosci religijnych ma swoje wyjatkowe prawa, jak np Zydzi w Niemczech. Niedawno byla dyskusja o obrzezaniu. Przeciez jest to rytualne okaleczenie - cos, czego muzulmanom zabroniono we Francji (i bardzo dobrze, takie rzeczy trzeba tepic).

Co do Japonii... sorry ludzie ale Japonia, mimo ze jest to wspaniala kultura i technika na najwyzszym poziomie, to ich spoleczenstwo to straszny rasistowski beton. Nie zaden powod do dumy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 11:18  
Cytuj
CYTAT
DO northern_petrol moim zdaniem tylko wariat lubi szariat....



To wszystko niestety prawda ale Europa to nie to samo, dynamika wzrostu mniejszosci muzulmanskiej jest o wiele za mala zeby kiedykolwiek ci ludzie mieli szanse na przewage liczebna. Nie ma szans, matematyka jest bezwzgledna, potwierdzaja to symulacje demograficzne.

Muzulmanie Europejscy w ciagu kilku pokolen zostana zasymilowani, ich kultura wchlonieta a religia przeobrazona.
My jako Europa jestemy na wyzszym poziomie rozwoju cywilizacyjnego i to na nas spoczywa obowiazek krzewienia wspolpracy i tolerancji. Bo alternatywa jest wojna swiatowa albo swiat podzielony na wrogie obozy a to jest niefajna sytuacja nierownowagowa. Juz tak kiedys bylo, malo zesmy planety nie wysadzili w powietrze. Chcesz powtorki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 12 Gru 2010r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 11:21  
Cytuj
E...E....EDL

Jesli ktos mysli ze to przez media jest nagonka na muzulmanow, to sobie poszukajcie na necie nieucietej wersji , kiedy to murzyn wypowiada sie dlaczego zabil zolnierza w woolwich w londynie. Kazda telewizja wiekszosc ocenzurowala.
Sa tez na necie filmiki w ktorych muzulmanie wypowiadaja sie ze nigdy nie beda przestrzegac prawa w kraju w ktorym sie znajduja chyba ze bedzie to kraj islamski. Dlatego jest wiele manifestacji w europie pdzeciwko rzadowi i przeciwko policji. Takie muzulmanskie JP
Nawet w koranie maja napisane zeby obcinac glowy niewierzacym.

Najgorsze jest jeszcze to ze Polki daja sie lapac na te muzulmanskie ryje i przechodza do allaha mlotek
Niestety mam znajoma ktora po trzech miesiacach z muzulmanem oswiadczyla na facebooku ze jest wierna tylko allahowi....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 11:34  
Cytuj
CYTAT
.

Muzulmanie Europejscy w ciagu kilku pokolen zostana zasymilowani, ich kultura wchlonieta a religia przeobrazona.

Ty na prawdę wierzysz w to co piszesz?chytry
Tu masz przykład z debilnego UK.sciana
http://www.bibula.com/?p=21589
I takie tam...
http://www.bibula.com/?p=36850

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »