NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
Meczety w Stalowej Woli,
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Cze 2013r. 07:00  
Cytuj
Tak z czystej ciekawości zapytam, czy w Stalowej Woli mieszkają już jacyś wyznawcy islamu ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2013r. 07:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 4 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2013r. 10:47  
Cytuj
CYTAT
Tak z czystej ciekawości zapytam, czy w Stalowej Woli mieszkają już jacyś wyznawcy islamu ?


Ciężko powiedzieć, myślę, że jeśli nawet to nie afiszują się z tym. W kebabach pracuje paru turków więc to na pewno nie chrześcijanie. Myślę jednak, że bliżej im do ateistów niż rzeczywistych wyznawców allaha.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2013r. 12:50  
Cytuj
Islamska pochwała kłamstwa - taqiyya i kitman . Zrozumienie tej muzułmańskiej metody oszukiwania niewiernych, usankcjonowanej przez Koran, jest niezbędne dla zrozumienia prawdziwych dążeń i celów islamu na Zachodzie. Zgodnie z prawem szariatu, które określa właściwe zachowania muzułmanina we wszystkich sytuacjach – oszustwo w niektórych okolicznościach jest wręcz obowiązkiem. W przeciwieństwie do wczesnych chrześcijan na przykład, muzułmanom, którzy musieli wybierać pomiędzy zachowaniem swej wiary a prześladowaniem i cierpieniem, dozwolone było udawanie nawrócenia. Islamscy juryści deklarowali wręcz, że muzułmanin powinien kłamać dla własnej ochrony – zgodnie z wersetami Koranu, które zabraniają wyznawcom przyczynienia się do własnej śmierci, „Uśmiechajmy się w twarz niektórym ludziom, podczas gdy w naszych sercach ich przeklinamy”. Islamscy uczeni zezwalają na taqiję również w takich uczynkach, jak zachowywanie się jak niewierni, oddawanie czci bożkom albo krzyżowi, dawanie fałszywego świadectwa, a nawet ujawnianie słabości innych muzułmanów wrogowi; dozwolone jest wszystko poza zabiciem współwiernego. „Taqija, nawet jeżeli popełniona bez przymusu, nie prowadzi do stanu niewierności, nawet gdyby obejmowała czyny zagrożone ogniem piekielnym”.
„Wojna to podstęp, a więc najbardziej pełna i doskonała walka prowadzona przez świętego wojownika, to wojna oszustwa, a nie konfrontacji, jako że w tej ostatniej zawarte jest niebezpieczeństwo, a zwycięstwo można osiągnąć poprzez podstęp, bez szkody dla siebie ”. Warto przy tym zauważyć, że ekspansjonistyczny dżihad widziany jest w islamie jako przedsięwzięcie altruistyczne. Świat bowiem, czy to demokratyczny, czy komunistyczny, czy pod jakąkolwiek inną formą rządów, żyje w niewoli, w wielkim grzechu, albowiem dobro ludzkości zasadza się na życiu zgodnie z prawem bożym. W tym kontekście muzułmańskie oszustwo może być postrzegane jako szlachetna metoda prowadząca do chwalebnego zakończenia – hegemonii islamu i prawa szariatu, co jest dobre tak dla muzułmanów jak i dla niemuzułmanów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Cze 2013r. 19:28  
Cytuj
CYTAT


To jest wlasnie opinia prostego czlowieka, wyedukowanego na TV. Internete tez Ci niezle berecik zryl


Kolejny cytat swiadczacy o twoim poziome wiedzy i kultury.
Arabowie uratowali ogromna czesc dobytku kultury antycznej, pisma uczonych greckich i rzymskich. Wniesli wielki wklad w matematyke i astronomie. Ale po co wiedziec takie rzeczy? Przeciez mozna budowac swoje zrozumienie swiata o glupawe obrazki z demotywatorow i oszolomskie filmiki z jutuba. Takie sa wlasnie zrodla wiedzy JUSKA.


Jak widzę Northern,poddałeś mnie analizie psychologicznej.zaklopotany
Masz rację.Jestem prostym człowiekiem,a nie jak Ty,z garbem od doopy do głowy.
O ratowaniu kultury przez islamistów świadczy np.burzenie pomników w Afganistanie.Nawet nie pytam co robiliby,gdyby im na dorobku innych cywilizacji nie zależało.sciana
Mogę przymykać oko na zachowanie islamistów,lecz tylko dlatego że drugim lepiej będę ich widział w celowniku karabinu...ok
To dla Ciebie i Twoich kolegów w onucach na łbach.

http://demot(...)aign=rss

A to jakbyś sobie z nimi chciał porozmawiać.No chyba że wcześniej się zechcesz z nimi trochę... rozerwać i mieć bombową zabawę.

http://demotywatory.pl/4146793

I pamiętaj-Islamiści nie docenią Twojego zaangażowania w ich obronę.Po prostu będziesz kolejnym niewiernym któremu utną łeb.potluczony
To dodaję na pocieszenie:

http://hardc(...)awa.html

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Cze 2013r. 22:16  
Cytuj
CYTAT


HA HA HA, to jest naprawde dobre! Nie uratowal cywilizowanego swiata, tylko uratowal Habsburgow, pozniejszych hegemonow Europy srodkowej, wielkich wrogow Polski i naszych zaborcow! Tak sie nam ten interes oplacil. Doucz sie ciemniaku!


Northern
Wg Ciebie Sobieski popełnił błąd walcząc pod Wiedniem.Dzięki niemu Habsburgowie mogli zostać przy władzy i stać się naszymi zaborcami.
Tak się składa,że gdyby nie Sobieski(i inni),Europa wyglądałaby inaczej.W utratę niepodległości doskonale wkomponowała się nasz głupota narodowa i odpowiedni sąsiedzi.
http://demot(...)ziec-jak
Niestety,ale wszystko wskazuje na to,że islam znalazł inny sposób opanowania Starego Kontynentu.sciana
A Ty jesteś komandosem z V Kolumny,3 Hordy Janczarów stalowowolskich.zaklopotany
PS.Daj głos,że żyjesz(zamerdaj ogonkiem,pokiwaj łapką...),bo myślę ,że jesteś jeszcze na szkoleniu w Afganistanie.sciana
A to wywiad z Tobą po jego zakończeniu:potluczony
http://www.youtu(...)Hd4y-ql0
Stare,ale dobre...good
http://www.wioch(...)-smierci

Nowe porządki.A z czym jest Twoja kanapka?
http://www.wioch(...)z-szynka

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2013r. 09:36  
Cytuj
CYTAT

A Ty jesteś komandosem z V Kolumny,3 Hordy Janczarów stalowowolskich.


No i cala moja konspiracje diabli wzieli.

CYTAT
PS.Daj głos,że żyjesz(zamerdaj ogonkiem,pokiwaj łapką...),bo myślę ,że jesteś jeszcze na szkoleniu w Afganistanie.


Jeszcze jestem, ale dali mi laptopa sluzbowego zebym mogl propagande uprawiac i slowo Proroka szerzyc.

Jusek, najlepiej walcz z islamizacja przez wypicie piwa i zjedzenie kanapki z szynka. To Ci wyjdzie na zdrowie, w przeciwienstwie do babrania sie w historii i polityce, bo to za trudne tematy dla Ciebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2013r. 09:45  
Cytuj
CYTAT
Świat bowiem, czy to demokratyczny, czy komunistyczny, czy pod jakąkolwiek inną formą rządów, żyje w niewoli, w wielkim grzechu, albowiem dobro ludzkości zasadza się na życiu zgodnie z prawem bożym.


Przeciez to samo mowia wszystkie religie swiata. Nie wylaczajac Chrzescijanstwa.

CYTAT
W tym kontekście muzułmańskie oszustwo może być postrzegane jako szlachetna metoda prowadząca do chwalebnego zakończenia – hegemonii islamu i prawa szariatu, co jest dobre tak dla muzułmanów jak i dla niemuzułmanów.


Nic dziwnego, klamstwo zawsze bylo, jest i bedzie metoda dzialan wladzy i kaplanow... A metod uswiecania klamstwa bylo zawsze w brod. Nawet nasi narodowi wieszcze glosili pochwale klamstwa i oszustwa, jako skutecznych narzedzi prowadzenia wojny (Adam Mickiewicz - "Konrad Wallenrod").

Takze w sumie NIHIL NOVI SUB SOLE.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Cze 2013r. 19:07  
Cytuj
CYTAT


Jusek, najlepiej walcz z islamizacja przez wypicie piwa i zjedzenie kanapki z szynka. To Ci wyjdzie na zdrowie, w przeciwienstwie do babrania sie w historii i polityce, bo to za trudne tematy dla Ciebie.


Stara zasada-Kto rzadzi w teraźniejszości ,ustala jaka była przeszłość.Kto ustala przeszłość,może kreować przyszłość.

My,jako Polacy, nie potrafimy wyciągać wniosków z historii.Zawsze powielamy te same błędy.Jednoczymy się na krótką chwilę,kiedy strach zagląda nam do dupy.sciana

Uczmy się też na głupocie innych.Abyśmy nie musieli mieć problemów z islamistami,pederastami czy inną hołotą.Historia jest dla wszystkich.Jedni szukają pokrętnych ścieżek do jej poznania,inni te ścieżki prostują.

PS.Po każdym posiłku wypijam słuszną porcję okowity,co aby moja flora bakteryjna,nie przeszła przypadkiem na islam.potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2013r. 12:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Świat bowiem, czy to demokratyczny, czy komunistyczny, czy pod jakąkolwiek inną formą rządów, żyje w niewoli, w wielkim grzechu, albowiem dobro ludzkości zasadza się na życiu zgodnie z prawem bożym.


Przeciez to samo mowia wszystkie religie swiata. Nie wylaczajac Chrzescijanstwa.

CYTAT
W tym kontekście muzułmańskie oszustwo może być postrzegane jako szlachetna metoda prowadząca do chwalebnego zakończenia – hegemonii islamu i prawa szariatu, co jest dobre tak dla muzułmanów jak i dla niemuzułmanów.


Nic dziwnego, klamstwo zawsze bylo, jest i bedzie metoda dzialan wladzy i kaplanow... A metod uswiecania klamstwa bylo zawsze w brod. Nawet nasi narodowi wieszcze glosili pochwale klamstwa i oszustwa, jako skutecznych narzedzi prowadzenia wojny (Adam Mickiewicz - \"Konrad Wallenrod\").

Takze w sumie NIHIL NOVI SUB SOLE.



northern_petrol Ty nie widzisz różnicy między muslinami i chrześcijanami? Nie widzisz co musliny teraz wyprawiaja na świecie , jak zabijają ludzi którzy nie chca przyjąć ich wiary ... jak możesz to porównywać ?

i jeszcze to , dziwne bo mnie uczono że :
Choćbym też chodził w dolinie cienia śmierci,
nie będę się bał złego,
albowiemeś ty ze mną;
laska twoja, i kij twój, te mię cieszą.


Nie pisz że Mickiewicz pochwala wyprzeć się własnej wiary aby przypodobac się swojemu wrogowi i zyskać jego zaufanie a potem mu poderżnąć gardło. Ta dyskusja dotyczy ogólnie tematu innej wiary a czytająć Twoje wpisy wydajesz sie być osobą ,, neutralną '' w tym temacie. Pamiętaj że w państwach islamskich, nawet jeśli ateizm jako taki nie jest karany, kodeks zakłada odmienne traktowanie muzułmanów i przedstawicieli nielicznych innych religii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Lip 2013r. 15:26  
Cytuj
Religia miłości i strach polityków.

http://www.youtu(...)SSgXv4fQ

http://www.youtu(...)mvXbuo-I

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 26 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2013r. 09:27  
Cytuj
CYTAT
Ciężko powiedzieć, myślę, że jeśli nawet to nie afiszują się z tym. W kebabach pracuje paru turków więc to na pewno nie chrześcijanie. Myślę jednak, że bliżej im do ateistów niż rzeczywistych wyznawców allaha.

Ludziom sie wydaje że jak kabab to od razu Turek. Bzdura, nie wiem czy chociaz jeden jest tej narodowosci w St.Woli , ja o takim nie słyszałem. To rózni Syryjczycy i tamte okolice.
Ci co są dłuzej mają nawet czasem zony Polki jak ten z Kleopatry.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2015r. 11:01  
Cytuj
"Zanim miałem 9 lat, nauczyłem się podstawowego kanonu życia Araba. Ja przeciwko mojemu bratu; ja i mój brat przeciwko naszemu ojcu; moje rodzina przeciwko naszym kuzynom i klanowi; klan przeciwko plemieniu; plemię przeciwko światu, i wszyscy spośród nas przeciwko niewiernym "

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 10:48  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »