NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
LEVI\'S-4F - SEKRET, Nie kupujcie butów w tym sklepie !!!
Posty: 12
Dołączył: 20 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2013r. 18:34  
Cytuj
W dniu 13 kwietnia zakupiłem buty Mustang w sklepie LEVI'S-4F - SEKRET w Galerii handlowej ,,Centrum,, Buty miałem na nodze 4 razy po tak krótkim uzytkowaniu zauwazyłem przetarcia materialu i i odkleiła sie podeszwa, buty oddałem do reklamacji dn.25 04- podobno mają okres gwarancji 2 lata (śmiech)Do dzisiaj tzn 15 05 nie rozpatrzono reklamacji, gdy dzwonie do sklepu sprzedawca najzwyczajniej mnie zbywa obiecuje ze moze jutro , ze na pewno juz jutro , a butów jak nie było tak nie ma . Buty w tym sklepie sa naprawde marnej jakości !!!! Ostrzegam przed zakupami w tym sklepie !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2013r. 18:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2013r. 18:50  
Cytuj
CYTAT
Buty w tym sklepie sa naprawde marnej jakości !!!! Ostrzegam przed zakupami w tym sklepie !!!


Co ma miejsce zakupu do jakości butów? Może lepiej napisać że buty Mustang są do kitu?

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 20 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2013r. 18:58  
Cytuj
a no ma !!! okres reklamacji wynosi 14 dni max !!!! a dzisiaj mamy 15 maja !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2013r. 21:53  
Cytuj
Jeżeli to "Sekret" to prawdopodobnie sklep Pyzary.
Miałem trzy razy podobne przejścia z reklamcjami butów w jego sklepach. Zasadą jest tam nie uznawać reklamacji przy pierwszym podejściu. Sprawa zostawała za każdym razem załatwiana pozytywnie dla mnie po interwencji Rzecznika Konsumentów.
Zrezygnowałem z kupowania butów w sklpach Pyzary w St.W. Za każdym razem dziwnie słaba jakość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 6 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2013r. 22:48  
Cytuj
Gwarancja gwarancją ale każdy sklep musi Ci udzielić tzw. "rękojmni" czy coś takiego. Nie ważne ile producent daję gwarancji to sklep musi Ci uwzględniać reklamacje przez okres 2 lat. W skrócie Ty nie kupowałeś u producenta tylko w danym sklepie i Ciebie nie interesuję co z nimi teraz robi producent. Idź do sklepu i powiedz że jeśli Ci natychmiast nie uwzględnia reklamacji (bo czas już dawno minął, 14 dni roboczych) to sprawa trafia do rzecznika praw konsumenta a następnie do sądu. Ale żeby nie było tak pięknie sprzedawca ma prawo nie oddawać Ci pieniedzy tylko dać Ci nową parę butów (które moga Ci sie znowu popsuć jak są jakieś felerne czego Ci nie zycze).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 16 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2013r. 08:40  
Cytuj
Reklamacja powinna nastąpić nie później niż 2 miesiące po wykryciu niezgodności z umowa (wady),u Ciebie wada została wykryta juz po 12 dniach wiec masz prawo domagac sie zwrotu gotówki. Sklep ma 14 dni na rozpatrzenie Twojej reklamacji. Jeżeli sprobują uznać Twoja reklamacje za bezpodstawną to juz popłyneli bo maja obowiązek Cie o tym poinformowac przed upływem owych 14 dni. Jeżeli nie chca to nie wychodz ze sklepu tylko domagaj sie na miejscu załatwienia sprawy. I nie poddawaj sie jeśli odeśla Cie do rzecznika, tylko tam idz ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Maja 2013r. 08:45  
Cytuj
"Jeśli konsument zgłosi sprzedawcy któreś z wymienionych żądań (zareklamuje towar, który nabył), sprzedawca powinien w ciągu 14 dni odpowiedzieć na reklamację, w przeciwnym razie uważa się, że uznał reklamację zawierającą jedno z tych żądań za uzasadnioną."

źródło: http://bizne(...)789,4141

Ach 1988, cóż za refleks, gratuluję i pozdrawiam smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2013r. 10:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Buty w tym sklepie sa naprawde marnej jakości !!!! Ostrzegam przed zakupami w tym sklepie !!!


Co ma miejsce zakupu do jakości butów? Może lepiej napisać że buty Mustang są do kitu?


Buty Mustang są do kitu jezyk

Kupiłem takie kiedyś na Staszica i już po dwóch miesiącach wierzchnia powierzchnia złaziła z nich płatami neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2013r. 10:50  
Cytuj
Sporo butów teoretycznie dobrych firm rozlatuje się po pewnym czasie. Jednak po to jest 2 lata gwarancji, żeby jej uzywać. Tak też dwukrotnie zrobiłem i oba przypadki zakończyły się sukcesem - zwrot pieniędzy, bo poszczególne modele nie były już dostępne.

A jeżeli Pan w sklepie coś płacze, że nie chce przyjąć buta czy coś w ten deseń, to jedyne co można mu powiedzieć, to że jest to jego psi obowiązek, żeby reklamację przyjąć.

Pozdrawiam

HALA MADRID !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 28 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2013r. 10:25  
Cytuj
Kupilam Pumki w UK 5 lat temu...do tej pory w idealnym stanie.
A co do Pyzary...to pamietam swojego czasu sytuacje na Staszica...bo buty jezdzili na stadion do Warszawy.
Teraz jest to samo, podroby tam pchaja. Lepiej jechac do Rzeszowa, ja tak ostatnio zrobilam. Lub kupic w Primie w 50 style bo tam jest outlet rzeczy pochodzacych z Anglii. Wada taka, ze nie ma tam nowych modeli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2013r. 13:35  
Cytuj
To i ja dodam conieco. Kupiłem buty w sklepie należącym do Pana Pyzary. Nie nosiłem, po zimie wyciągnąłem z pudełka i były rozklejone. Naprawa z łaską bo źle używałem nieużywane buty..
Po naprawie wylądowały w szafie. Dzisiaj je wyciągam i co - one są poklejone jakimś butaprenem który puścił przez zimę.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 315
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2013r. 17:30  
Cytuj
A tak przy okazji,jest człowiek u Pana P. co jeździ po sklepach i zbiera buty z reklamacji a następnie głowi się jak opisać nie korzystnie daną reklamację bo w przeciwnym razie jak uzna dostaje zjebe i mniejszą premieok
Oczywiście dany Pan nie jest rzeczoznawcą tylko zwłykłym pracownikiem, który posiada księgę z ściemami dla klientów od reklamowanych butówpotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »