NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
Rottweiler,
Posty: 40
Dołączył: 30 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 08:07  
Cytuj
Szukam kogoś, kto ma lub zna kogoś kto ma psy lub psa rasy Rottweiler. Chodzi mi o to, że chciałabym szczeniaka tej rasy (konkretnie suczkę). Hodowle są dosyć daleko, a w okolicy w ogłoszeniach nie ma nic. Nie zależy mi na rodowodzie, tylko żeby oboje rodzice pieska byli rasowi. Za komentarze typu "po co ci pies morderca" na wstępie dziękuję.

Moderowano przez: kamil
Dział ogłoszenia to jest forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 08:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 140%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 08:51  
Cytuj
Niektórym pies potrzebny jest do wiadomych celów.Wcale nierzadkie to przypadki,w końcu trzeba gonić Europe z jej wartościami moralnymi i zapatrywaniem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 30 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 08:55  
Cytuj
Moderowano przez: kamil
Nie na temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pir
pir
Posty: 238
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 09:27  
Cytuj
---------------------------------------------------------------

Jeżeli tyczy się to "pseudo" groźnych ras, tj. Rottweiler, Amstaf, Pitbull to masz jak na dłoni w wiadomościach je****te rasą, po to aby tworzyć takich pó********w jak Ty. Jeżeli nie miałeś styczności z tymi rasami, nie przeczytałeś różnych książek na ich temat, to proszę, zamilcz.

Moderowano przez: kamil
Słownictwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 140%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 09:39  
Cytuj
Jak się komuś mocno nudzi i szuka wrażeń typu że nagle może zostać zaatakowany,to dlaczego nie.Tyle jest przypadków pogryzień,pies to zwierze,we łbie nie siedzisz mu,nie wiesz co za chwile mu odwali.A totalną głupotą jest trzymanie takich potworów z dziećmi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 30 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 09:53  
Cytuj
CYTAT
Jak się komuś mocno nudzi i szuka wrażeń typu że nagle może zostać zaatakowany,to dlaczego nie.Tyle jest przypadków pogryzień,pies to zwierze,we łbie nie siedzisz mu,nie wiesz co za chwile mu odwali.A totalną głupotą jest trzymanie takich potworów z dziećmi


Jesteś totalnym ignorantem i nie masz bladego pojęcia o rasach psów, ich zachowaniu a przede wszystkim o tym, że psa tak samo jak człowieka trzeba wychować. Jak sobie dziecko wychowasz takie masz, to samo się tyczy psa. Tak samo może cię zaatakować źle ułożony Labrador. Nie chcę żeby ta rozmowa zeszła na to jakimi psam są Roittweilery, gówno mnie obchodzi zdanie ludzi na ich temat.


NIE INTERESUJĄ MNIE OPINIE O RASIE. SZUKAM SZCZENIAKA !!!!!!!

Moderowano przez: kamil
Nie piszemy caps lockiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 11:54  
Cytuj
Rottweilery to psy, które po prostu mogą wykazywać silną dominację nad właścicielem, jeżeli nie będzie ona ujarzmiona od lat szczenięcych. Chociaż znam przypadek, że idealnie ułożony pies tej rasy skoczył do gardła dziecku, z którym się wychował (w mieszkaniu).
A propos, jeżeli zamierzasz kupić sukę bez rodowodu, to wysterylizuj ją. Więcej info znajdziesz na www.rasowy-rodowodowy.info, a tutaj, ku przestrodze, cytat ze strony:

"W wypadku psów ras u których wysoki poziom agresji jest cechą pożądaną i opisaną we wzorcu rasy, należy zachować szczególną ostrożność przy zakupie szczeniaka. Konieczne jest dokładne sprawdzenie jego rodowodu i zebranie informacji o zachowaniach jego przodków i zwyczajach panujących w hodowli oferującej szczeniaka. Dla zwykłego użytkownika psa stróżującego najlepszym szczeniakiem jest szczeniak z hodowli domowej, bo tylko taka daje gwarancję dobrej socjalizacji. Odradzamy zakupy w dużych hodowlach, gdzie szczeniaki przebywają w kojcach i rzadko kontaktują się z ludźmi."

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 473
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 12:14  
Cytuj
No i ***** zebrało się towarzystwo kynologiczne............ A o szczeniaku cisza...........

Moderowano przez: kamil
Słownictwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 12:23  
Cytuj
No zebrało się towarzystwo przeklinające...
Moryc i Nessie - w 100% racja.
Amok jednak silniejszy - do pierwszych problemów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 12:26  
Cytuj
Ważne jest poruszenie takiej kwestii, bo osoba chcąca kupić szczeniaka może nie o wszystkim wie, a w dobrej wierze każdy miłośnik kynologii odezwie się w tym temacie.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 30 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 12:49  
Cytuj
A może osoba, która chce takiego psa wie o tej rasie dużo bo już z taką miała do czynienia i chce ją po prostu mieć,a na lokalnym "rynku" cisza, bo modne są Yoreczki do torebki. Powtarzam po raz kolejny SZUKAM SZCZENIAKA, nie cioci i wujka dobrej rady. Zdaję sobie sprawę z różnicy pomiędzy psem z hodowli a takim "od Józka z podwórka", ale odstępstwa w zachowaniu i wyglądzie (psa z hodowli i tego z prywatnego domu) tyczą się każdej rasy.

Znawcom kynologii jeszcze raz serdecznie dziękuję za wypowiedzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy chociaż jedna osoba odpowie na temat ?

GZIE JEST MODERATOR ?????
ps. tak wiem że krzyczę

Moderowano przez: kamil
Nie piszemy capslockiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 30 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 12:52  
Cytuj
CYTAT
No zebrało się towarzystwo przeklinające...
Moryc i Nessie - w 100% racja.
Amok jednak silniejszy - do pierwszych problemów.


Pozwól, że spróbuję zrozumieć twój tok myślenia. Ktoś kto chce psa danej rasy jest w amoku ??? umiech Dobre

Moderowano przez: kamil
Pisanie dwóch postów pod sobą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 13:05  
Cytuj
Skoro szukasz psa to napisz to w dziale ogloszenia a nie wystawiasz temat na forum i liczysz ze kazdy ladnie ci odpowie na tematumiechwiadomo ze wiekszosc odpowiedzi bedzie debilnych jak to na tym "forum"umiech
Ale sa tez tacy uzytkownicy(nessie) ktorzy ci podopowiadaja skad najlepiej skolowac psiakaumiech
A to ze ludzie pisza pies morderva to swiadczy tylko o ich "duzej" wiedzy na temat psow, nawet maly kundelek moze zrobic krzywde jesli bedzie zle traktowany.
A szczeniaka poszukaj wlasnie na stronach zwiazku kynologicznego tam powinni polecac sprawdzone hodowleumiech)

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 13:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
No zebrało się towarzystwo przeklinające...
Moryc i Nessie - w 100% racja.
Amok jednak silniejszy - do pierwszych problemów.


Pozwól, że spróbuję zrozumieć twój tok myślenia. Ktoś kto chce psa danej rasy jest w amoku ??? umiech Dobre


Rotweillera.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 140%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 13:21  
Cytuj
Po co szukać sobie problemów i takiego wariata brać do domu.Pół biedy jeszcze jak pogryzie Ciebie.Niestety,sporo jest fantastów spacerujących po mi3ście z takimi bestiami na smyczy ale bez kagańca.W poniedziałek widziałem z okna jak wpadło takie bydle na plac zabaw i zaczęło ganiać za dziećmi chcąc się bawić.Nie miał kagańca,właściciel przyszedł po jakichś 5-ciu minutach.Tak zszedłem na dół żeby mu coś powiedzieć ale już go nie było.Także załatw sobie szczeniaczka ale nie rób takich głupot jak to indywiduum

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 30 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 13:22  
Cytuj
SpongeBob co racja to racja chyba się przeliczyłam myśląc, że chociaż jedna osoba odpowie na moje pytanie z sensem.

Temat do zamkniecia, szkoda nerwów.

Idę gdzie indziej pogrążać się w moim amoku mlotek bo chyba wyleczyć się już tego nie da.sciana
Każdy Rottweiler to morderca
Każdy polak to złodziej i pijak
Każda blondynka jest głupia
Każdy motocyklista to dawca
...........................
itd. itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 13:48  
Cytuj
Rotka, skoro aż tak denerwują Cię zwykłe wpisy na forum, to nie widzę Cię w roli właścicielki rottweilera umiech
Skoro podejrzewałaś, że nie unikniesz takich odpowiedzi, to mogłaś dać ogłoszenie na różnych portalach, że poszukujesz takiego szczeniaka. neutralny

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 140%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 14:12  
Cytuj
Kupi szczeniaka a potem będzie pytać czy ktoś zna tresera zwierząt.Nóż się otwiera jak widzi się tyle pchlarzy naokoło.Właściciele też przepierony.Dziecko biegnie chodnikiem,właściciel trzyma kundla na smyczy,pies hul w strone dziecka.Właściciel mówi do dziecka-nie biegnij to nie będzie warczał.Na wieś z tymi pchlarzami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 30 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 14:50  
Cytuj
CYTAT
Rotka, skoro aż tak denerwują Cię zwykłe wpisy na forum, to nie widzę Cię w roli właścicielki rottweilera umiech
Skoro podejrzewałaś, że nie unikniesz takich odpowiedzi, to mogłaś dać ogłoszenie na różnych portalach, że poszukujesz takiego szczeniaka. neutralny


Odpowiem Ci, bo widzę, że nie jesteś małoletnim trolem internetowym tylko rozsądną osobą. Nie jestem nerwowa (jakoś przesadnie) ale nie widzę sensu dalej szarpać jakichkolwiek moich komórek nerwowych które posiadam, jak każdy człowiek. Czy bycie właścicielem psa o powiedzmy to trudnym charakterze wymaga bycia człowiekiem którego nic na świecie nie jest w stanie zdenerwować? Mnie zdenerwowało to, że wszyscy uważają kogoś kto chce takiego psa za osobę: nieodpowiedzialną, głupią, chcącą coś pokazać - zaimponować, w amoku sciana, nie mającą pojęcia o rasie i chyba w ogóle o psach. A ja tylko zapytałam o szczeniaki i zrobiłam to na portalu stalowowolskim, żeby odpowiedziały osoby z okolicy, odpowiedziały na temat oczywiście. Napisałam na forum ponieważ większa liczba osób na forum zagląda niż na ogłoszenia.

CYTAT
Kupi szczeniaka a potem będzie pytać czy ktoś zna tresera zwierząt.Nóż się otwiera jak widzi się tyle pchlarzy naokoło.Właściciele też przepierony.Dziecko biegnie chodnikiem,właściciel trzyma kundla na smyczy,pies hul w strone dziecka.Właściciel mówi do dziecka-nie biegnij to nie będzie warczał.Na wieś z tymi pchlarzami


Od razu po poradę zgłoszę się do ciebie. Po podejściu do zwierząt widzę, że jesteś wrednym człowiekiem. I nie oceniaj właścicieli psów na podstawie kilku baranów jakich spotkałeś w swoim życiu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »