NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Buty markowe,
Posty: 128
Dołączył: 16 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2013r. 07:21  
Cytuj
Witam doradzcie gdzie kupic sportowe markowe buty najlepiej w Rzeszowie bo Stalowa to kosmos cenowy i niż numerowy{brak rozmiarow}.Dzięki za pomoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2013r. 07:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 21 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2013r. 20:53  
Cytuj
jeśli chodzi o markowe obuwie to polecam zakupy w internecie, zwykle jest dużo taniej
jeśli tylko znasz swój rozmiar w danej firmie to tylko necik umiech

kiedyś kupiłem buty za 200 zł, podczas gdy w Stalowej kosztowały 100 zł drożej umiech

pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2013r. 22:45  
Cytuj
Tylko Rzeszow u nas nie kupiszumiech albo sporo drozej i mniejszy wybor umiech Sporo tam galerii a kazdej markowe sklepy polecamumiech

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Maja 2013r. 23:56  
Cytuj
Markowe buty w Polsce to jeden wielki szajs, kupisz za 200-300 zł a po 3-4 miesiącach się rozlecą.Nigdy więcej nie kupie butów w Polsce.Kupiłem dwa razy buty za granicą (Irlandia) można było w nich chodzić dwa lata... zero oznak jakiegokolwiek zniszczenia.Co innego te kupione w Polsce a model praktycznie identyczny, po 2 miesiącach się rozleciały, reklamacja nie przyjęta ze względu na uszkodzenia wywołane przez użytkownika (lol).Kupiłem kolejne za granicą, chodze w nich 13 miesiąc i naprawde wyglądają jak nowe.Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale od znajomych słyszało się już nie raz jaki to szajs mamy w sklepach... przykro to mówić ale u Nas czego by się nie kupiło to jest jakby "drugiego gatunku".Takie moje zdanie ;)

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2013r. 07:32  
Cytuj
te z Irlandii i te z POlski produkowane są w Taiwanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 11 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2013r. 08:51  
Cytuj
CYTAT
te z Irlandii i te z POlski produkowane są w Taiwanie
a ty jestes tam kierownikiem produkcji i wiesz na pewno ze buty sportowe z Irlandi sa produkowane w Taiwanie ?puknij sie w leb czleku jak nie wiesz to nie gadaj moze z Polski tak ale w Irlandi?????????????????????????? buty sportowe mam po prawie poltora roku i mi koles nie gadaj glupot moze kupujesz podrub sportowego buta w Irlandi?
wlasnie ze ja tutaj kupuje buty (Irlandia)i smialo moge powiedziec ze bity rok dzien w dzien lazenia nie zrobi im nic oproc zdarcia troche podeszwy ale to norma jak sie chodzi w butach ze w Polsce jest szajs to nie trzeba o tym pisac(nie tylko chodzi o buty)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2013r. 11:03  
Cytuj
IH8U ma rację. Nie ważne czy kupujesz buty w Irlandii czy w Polsce i tak w 99% to produkcja chińska, tajwańska etc. Robią nie tylko szajs.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2013r. 22:45  
Cytuj
zelda - trochę szacunku dla forumowiczów.
Irlandia to nie kraina idealna, nie jest istotne czy to Francja, Irlandia czy inny kraj. Producenci obuwia i zresztą większości innych artykułów mają fabryki głównie w Azji (Chiny, Taiwan itp) i tam się wytwarza 90% ich produktów. To, że trafiają się buty w PL gorszego gatunku, to i owszem, może tak być, ale to nie znaczy, że w Irlandii sprzedają niemieckie Pumy potluczony Chińczyk też potrafi zrobić dobry produkt, ale ten produkt będzie odpowiednio też kosztował.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2013r. 07:07  
Cytuj
jakie ogromne oburzenie,że buty z Irlandii produkowane są w Taiwanie, obczaj sobie dzieciaku metkę na języku i zobacz! Kolejny typowy Polaczek, który pojechał za granicę i uważa,że wszystko jest tam lepsze, nie idealizuje Polski bo tu wszystko też nie jest świetne ale miałem okazję być w IRL 4 lata i powiem Ci,że oprócz wyższych zarobków w niczym nie są lepsi od nas.Kolejny gość la którego Irlandzie buty i niemieckie proszki do prania są najważniejsze;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2013r. 12:57  
Cytuj
Dokładnie, buty są robione tam, gdzie jest napisane - Taiwan, Chiny.
Nieudane, bądź gorsze serie pakują do Polski, Słowacji, Rumunii, itp. I nie ma się tu co podniecać gdzie to się tych butów nie kupiło, bo to jest co najmniej dziwne.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2013r. 13:56  
Cytuj
A może chodzi o to, że buty takie same tylko Irlandia taka super, że chodząc po irlandzkiej ziemi nic się nie psuje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2013r. 14:24  
Cytuj
Ninja wątpliwe. Buty adidasa kupione w Usa wytrzymują więcej niż ten sam model kupiony w Pl. To jest chore ale prawdziwe.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2013r. 14:50  
Cytuj
No niestety. Mnie się wydaje, że to zależy od mentalności społeczeństwa. Pchają do nas rzeczy gorsze jakościowo, bo i tak Polak wszystko kupi (często ważniejsza "firma" niż jakość).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2013r. 17:33  
Cytuj
moje chodaki reeboka pękły po 3 tyg chodzenia na łączeniu z podeszwą, odwiedziłem już szewca gdyż nie chciałem sobie nerwów psuć składając reklamację !! ogólnie markowe badziewie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 140%
ff
Wysłany: 5 Maja 2013r. 18:34  
Cytuj
Brawo Fankore,słusznie.Takich jak Ty nie brakuje.Tylko wiesz co,nie lepiej było wyrzucić te buty i kupić inne?Właśnie dzięki takim jak Ty dalej szajs będą sprowadzać do Polski,bo Polaczek wstydzi się upomniec o swoje.Naprawde myślicie że Chińczycy potrafią tylko szajs produkować?Dla takich jak Fankore szkoda się wysilać na cos lepszego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2013r. 19:26  
Cytuj
Moryc ale co mu da reklamacja.
Trzy lata temu kupiłem buty nike w pudełku i położyłem na szafę. Po 7 mcach wyciągnąłem je z szafy i kuku puścił klej z przodu. Poszedłem z reklamacją, czekałem 3 tygodnie i mi odpisali że źle użytkowane ( jakie użytkowanie ) ale mi grzecznościowo skleili. I tyle w temacie buty za 3 stówki ani razu nie ubrane poza przymierzeniem.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 140%
ff
Wysłany: 5 Maja 2013r. 19:45  
Cytuj
Jacek,buty reeboka,kupione w deichmann,podeszwa odklejona po krótkim okresie chodzenia.Reklamacja uznana,od tamtej pory żadnego markowego gówna.Nie wiem czy wiecie ale są wspaniałe buty polskie,trwałe-żaden Lasocki.Mam kilka par-na zime i lato-buty nie do zajechania.Wiem stawiacie na markowe,stawiajcie dalej,oni muszą na Was zarabiać.Pretensje nie do Chińczyka czy Wietnamczyka ale wylącznie do samych siebie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Maja 2013r. 20:53  
Cytuj
Jacek,300zl.wywalic na buty i palnąć je na szafe?No ja nie moge

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Maja 2013r. 22:37  
Cytuj
W 2005r we fr kupilem buty adidasa za 100euro w promocji. w polsce pojawily sie takie same rok pozniej jako nowosc, a we fr juz byly po przecenie.

W tych butach przechodzilem 5lat.

Kupowalem buty w pl to max rok i sie rozklejaly.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2013r. 01:05  
Cytuj
Ci co nie wierzą, że do PL idą gorsze jakościowo produkty, a tak jest faktycznie - zwróćcie uwagę też na jaki rynek idą produkty. Często jest to Słowacja, Ukraina, Rumunia, Białoruś i oczywiście Polska. Na niektórych markowych produktach takie właśnie widzę kraje docelowe. Produkt na rynek zachodni nie jest jakościowo taki sam, jak na rynek wschodni. Jesteśmy traktowani jako gorszy kraj, ale nic w tym dziwnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 128
Dołączył: 16 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Maja 2013r. 07:50  
Cytuj
Jeśli ja mam jechać za granice za butami to wybaczcie ale nie wchodzę w ten interes.Te komentarze są ok ale mnie interesuje konkret gdzie? Ostatecznie mogą być krajowe nie drogie ale dobre.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 146
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Maja 2013r. 08:29  
Cytuj
Kup buty na tej stronce z uk dostawe do Polski masz w ciągu 6dni. Jakość butów jest o niebo lepsza jak tego co idzie na Polske.
Wiem że za wysyłke czterech par cena dostawy to 9.99funta (za jedną tyle samo) na więcej nie chce mi się sprawdzać.
http://www.sportsdirect.com/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2013r. 08:52  
Cytuj
CYTAT
Jacek,300zl.wywalic na buty i palnąć je na szafe?No ja nie moge


W szpitalu leżałem 2 mce i tak jakoś wyszło, potem długa zima i okazji nie było

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Maja 2013r. 09:19  
Cytuj
Jacek,zwracam honor

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2013r. 13:18  
Cytuj
CYTAT
Brawo Fankore,słusznie.Takich jak Ty nie brakuje.Tylko wiesz co,nie lepiej było wyrzucić te buty i kupić inne?Właśnie dzięki takim jak Ty dalej szajs będą sprowadzać do Polski,bo Polaczek wstydzi się upomniec o swoje.Naprawde myślicie że Chińczycy potrafią tylko szajs produkować?Dla takich jak Fankore szkoda się wysilać na cos lepszego


mój brat byl kierownikiem jednej z galerii na podkarpaciu i wiem jakie są realia reklamacji..... po pierwsze buty nie są nigdzie wysyłane, po drugie oni po przyjęciu butów odrazu piszą że reklamacja odrzucona pisząc że butem w moim przypadku byłaby pewnie kopana piłka, a tak szewc za 10 zł załatwił sprawę porządnie!! nie pieniądze a człowiek się nie owkur....ia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »