NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Slep dla Puszystej Pani , Czy potrzebny sklep dla pan z rozmiarami od 44 do 60 ?
Posty: 2
Dołączył: 28 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 14:34  
Cytuj
Witam chciałam zapytac co myslicie o sklepie dla kobiet Puszystych Sama nie jestem szczupła i powiem szczerze, ze w Stalowe Woli jest dramat z odzierzą dla kobiet w rozmiarze maxi sadzicie że sklep z taka odzierzą miał by racje bytu w naszym miescie pozdrawiam i prosze o opinie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 14:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 15:56  
Cytuj
CYTAT
Witam chciałam zapytac co myslicie o sklepie dla kobiet Puszystych Sama nie jestem szczupła i powiem szczerze, ze w Stalowe Woli jest dramat z odzierzą dla kobiet w rozmiarze maxi sadzicie że sklep z taka odzierzą miał by racje bytu w naszym miescie pozdrawiam i prosze o opinie


Proponuję kupić najpierw słownik, a potem sprzedawać ubrania.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 146
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 17:42  
Cytuj
Nie wiem dlaczego ale na polskich forach jak ktoś nie ma nic ciekawego do powiedzenia w temacie to czepia sie ortografi?
Może osoba która zaczeła temat ma problemy z ortografią -dysleksja i może nie posiada polskiej klawiatury. Ciekawy jstem czy jak nessie jedzie gdzieś poza granice kraju to tak płynnie posługuje się jezykiem. Też mógłby ktoś powiedzieć "najpierw się naucz mówić po naszemu a potem do nas przyjedź"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 2 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 18:09  
Cytuj
Taki sklep może i by się przyjął ale odzież musiała by być w cenach na każdą kieszeń i ciuszki modne a nie ceny z kosmosu za worki. ok

Nie żałuj te­go, cze­go prag­niesz. Żałuj marzeń, których bałeś się spełnić...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 20:11  
Cytuj
OJ TAK PRZYDAŁBY SIE I TO BARDZO
CYTAT
Dziękuje umiech Zapisałam się! 3-5 maja
Oni robią tam obowiązkową czy dobrowolną spowiedź w piątek (1 dzień nauk)? Bo na rozpisce, którą od nich mam tak pisze...

Pozdrawiam umiech

CYTAT
wejdz sobie na strone kapucynow w internecie,,,, my bylismy 3 dni pod rzad piatek sobota niedziela ... po kilka godz swietnej zabawy rozmow itp....do tego daja pyszny obiad i zwiedzanie odziemi kaplicy cos niesamowitego

CYTAT
Witam serdecznie,

Chciałabym spytać o nauki przedmałżeńskie u Kapucynów: ile spotkań obejmują?, ile trwa pojedyncze spotkanie?, ile się w sumie płaci za całość nauk?


Dziękuje za udzieloną na forum odpowiedź.

Pozdrawiam umiech


Moderowano przez: Kamil
Nie piszemy wielkimi literami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 20:11  
Cytuj
OJ TAK PRZYDAŁBY SIE I TO BARDZO

Moderowano przez: Kamil
Nie piszemy wielkimi literami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 11 Wrz 2011r.
Skąd: Madrid 28-024
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 21:25  
Cytuj
placze[cytat]Nie wiem dlaczego ale na polskich forach jak ktoś nie ma nic ciekawego do powiedzenia w temacie to czepia sie ortografi?
Może osoba która zaczeła temat ma problemy z ortografią -dysleksja i może nie posiada polskiej klawiatury. Ciekawy jstem czy jak nessie jedzie gdzieś poza granice kraju to tak płynnie posługuje się jezykiem. Też mógłby ktoś powiedzieć \"najpierw się naucz mówić po naszemu a potem do nas przyjcytat] No właśnie "ortografii"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 21:31  
Cytuj
Kudlaj, szukaj jeszcze mniejszej dziurki w całym umiech
Pani otworzy sklep, a na witrynie ODZIERZ DLA PÓRZYZDYCH uśmiech i wtedy będzie polewa. Tak jak salon kosmetyczny na L smiech2 i będzie beka. A jak Ty byś nie miał polskiej klawiatury, to też Ż zastępowałbyś "RZ"? Może i tak, bo jak widać nie radzisz sobie nawet z podwójnym "i" na końcu słowa.
W dobie dzisiejszych komputerów nie trzeba nawet ruszyć dupy po słownik, wystarczy kilka kliknięć. A jeżeli chodzi o mnie, to jeżeli nie jestem pewna jak dane słowo pisze się na 100% to go nie używam, albo sprawdzam.
Nie ma czegoś takiego jak dysortografia, ale jest za to lenistwo rodziców.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2013r. 21:55  
Cytuj
CYTAT
No i się wydało, Nessie pisze, a na plecach wisi jej mamuśka i koryguje pisownię/ortografię...mlotek


Przyznaję, tak było, dlatego teraz potrafię posługiwać się poprawną polszczyzną w piśmie. Dzięki, Mamuś całus
Jak Wy kochacie mój temat umiech Proponuję powrócić do rozmów o "Slepie dla Puszystej Pani" umiech

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 8 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2013r. 07:24  
Cytuj
Jak najbardziej przydałby się sklep z wiekszymi rozmiarami, tylko oczywiście wszystko w przystępnych cenach i ubrania tez zeby były na osoby w każdym wieku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2013r. 09:11  
Cytuj
Sklep dla puszystych pań od dawna istnieje w tzw. białym domu
JP II 13 od strony wewnętrznej (dziedzińca) niedaleko EKO-PRALNI
Nie bywam tam, bo jeszcze nie mam takiej potrzeby..... umiech
Słyszałam o nim dobre opinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2013r. 20:22  
Cytuj
w sklepie "Indyjskim " na centrum 4 jest duży wybór dla puszystych pań strzalka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 28 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2013r. 00:00  
Cytuj
I w ciucholandzie kolo Maratonu. Ciucholand na poziomie, ceny rozne, ale i w tych innych szmateksach dobre rzeczy to sobie cenia. A tam jest wszystko fajne, , nowe lub prawie nowe. Posiadaja wlasnie tez większe rozmiary. Nowa tunike z Ted Baker kupiłam za. 24zl. Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2013r. 00:06  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem dlaczego ale na polskich forach jak ktoś nie ma nic ciekawego do powiedzenia w temacie to czepia sie ortografi?
Może osoba która zaczeła temat ma problemy z ortografią -dysleksja i może nie posiada polskiej klawiatury.


Kiedyś nie było wszelakich "dysmózgowii"... nazywało się to lenistwo i takim zostać powinno.
Tak... brak polskiej klawiatury w Polsce to też popularna wymówka...

Co do sklepów dla puszystych to wszelakie ciucholandy z UK, tam ponoć wszystkie rozmiary jakieś zdecydowanie większe...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 28 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2013r. 10:19  
Cytuj
bo tych malutkkich nie widac wsrod tylu wiekszych smiech2
Polska rozmiarowka jest bardzo zanizona, o chinskiej juz nie wspomne, spodnie XXL kupila sobie moja 12-sto letnia siostra. Nie mowie oczywiscie, ze jest gruba bo nie odbiega od rowiesnikow, takie poprostu sa rozmiary.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »