NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
anty nc+,
Posty: 100
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 07:58  
Cytuj
witam

jeśli jeszcze ktoś nie polubił, zapraszam:
https://www.facebook.com/antyncplus

czy abonenci N i C+ w naszych stronach dostali już pisemka o migracji od 1 maja?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 07:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 11:22  
Cytuj
tak dokladnie, ja dostalem, probowalem do nich pisac na stronie , zostawilem namiary na kontakt z ich strony, pozniej dzwonilem na infolinie znowu zostawilem namiar, nadal brak kontaktu z ich strony. TOTALNA olewka. Skladam wypowiedzenie umowy i spadam do cyfrowego polstu , "NIE CHCEM ALE MUSZEM":( , a u Ciebie jak wyglada sytuacja?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 11:26  
Cytuj
CYTAT
tak dokladnie, ja dostalem, probowalem do nich pisac na stronie , zostawilem namiary na kontakt z ich strony, pozniej dzwonilem na infolinie znowu zostawilem namiar, nadal brak kontaktu z ich strony. TOTALNA olewka. Skladam wypowiedzenie umowy i spadam do cyfrowego polstu , \"NIE CHCEM ALE MUSZEM\":( , a u Ciebie jak wyglada sytuacja?


Wstrzymaj się z wypowiedzeniem jeszcze trochę. Sprawą zajął się UOKiK i niezły smród z tego będzie smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 11:56  
Cytuj
Jestem w Cyfrze, umowa do końca marca 2014 r.
Nikt do mnie nie dzwonił, pisma nie dostałem. Do tej pory nic się u mnie nie zmieniło po połączeniu N z C+.
Mi to pasuje, bo pakiet dobry i cena też mi odpowiada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 11:58  
Cytuj
Polsat to gówno.
Ofertę z NC+ dostałem ale była nie do przyjęcia z 99 zł na 129 zł. Po telefonicznej rozmowie gość zaproponował 10 zł taniej czyli 119 zł. A w biurze na Okulickiego Pani zaproponowała 109 zł i ta wydaje mi się ok.
Tak naprawdę rezygnacja nie rozwiązuje sprawy. Zostaje Polsat z mniejszym pakietem za ta sama cenę i Multimedia bez dekoderów z dyskiem.
Kaszana.

CYTAT
Wstrzymaj się z wypowiedzeniem jeszcze trochę. Sprawą zajął się UOKiK i niezły smród z tego będzie


No niezła rada, jak nie podejmiesz decyzji do 19 kwietnia to przepadło, jesteś na nowym wyższym abonamencie. Oczywiście możesz iść do sądu ale to tak jak byś się z koniem kopał.
k-bix, zajebiście radzisz.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 12:28  
Cytuj
Z tego co sie orientuje przedluzanie umow, ktore jakby co trzeba wypowiedziec do 19 kwietnia tyczy sie tylko abonentow posiadajacych pakiety premium, pozostali beda otzymywali propozycje przedluzenia pozniej lub znacznie pozniej bo chyba do 2014r.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 12:30  
Cytuj
no nie wiem, ja mam czas do 19 kwietnia.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 12:43  
Cytuj
CYTAT


No niezła rada, jak nie podejmiesz decyzji do 19 kwietnia to przepadło, jesteś na nowym wyższym abonamencie. Oczywiście możesz iść do sądu ale to tak jak byś się z koniem kopał.
k-bix, zajebiście radzisz.


Nie jest tak beznadziejnie jak się wydaje. To że wysłali dokumenty informacyjne zwykłym listem a nie poleconym stawia abonenta w dobrej sytuacji. Adwokaci się wypowiadali że w razie złożenia sprawy do sądu, NC+ musi udowodnić że abonent pismo otrzymał. W sytuacji wysłania pisma listem zwykłym nie jest to do udowodnienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 12:44  
Cytuj
CYTAT


No niezła rada, jak nie podejmiesz decyzji do 19 kwietnia to przepadło, jesteś na nowym wyższym abonamencie. Oczywiście możesz iść do sądu ale to tak jak byś się z koniem kopał.
k-bix, zajebiście radzisz.


Nie jest tak beznadziejnie jak się wydaje. To że wysłali dokumenty informacyjne zwykłym listem a nie poleconym stawia abonenta w dobrej sytuacji. Adwokaci się wypowiadali w tej sprawie i mówili że, w razie złożenia sprawy do sądu NC+ musi udowodnić że abonent pismo otrzymał. W sytuacji wysłania pisma listem zwykłym nie jest to do udowodnienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 13:05  
Cytuj
CYTAT
Polsat to gówno.


Andrzejek możesz rozwinąć tą myśl? Jakieś argumenty?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 13:21  
Cytuj
CYTAT


Andrzejek możesz rozwinąć tą myśl? Jakieś argumenty?


Rozszerzyłem w moim poście wyżej, ta sama cena za mniejszy pakiet kanałów. Dodatkowo muszę zapłacić aktywację. Wybór Polsatu to żaden wybór. Dlatego Polsat to gówno.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 13:23  
Cytuj
WITAM
jak najlepiej rozwiazac umowę zeby bylo pewne tv N.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 3 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 14:40  
Cytuj
http://pieniadze.gazeta.pl/Kupujemy/1,124630,13643672,Coraz_powazniejsze_klopoty_nc___Skargi_klientow_juz.html

abra-kadabra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 15:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
tak dokladnie, ja dostalem, probowalem do nich pisac na stronie , zostawilem namiary na kontakt z ich strony, pozniej dzwonilem na infolinie znowu zostawilem namiar, nadal brak kontaktu z ich strony. TOTALNA olewka. Skladam wypowiedzenie umowy i spadam do cyfrowego polstu , \\\"NIE CHCEM ALE MUSZEM\\\":( , a u Ciebie jak wyglada sytuacja?


Wstrzymaj się z wypowiedzeniem jeszcze trochę. Sprawą zajął się UOKiK i niezły smród z tego będzie smiech2


wiem ze UOKiK sie tym zajal ale co z tego , po sadach nie mam zamiaru z nimi walczyc. I tak to co dla mnie najwazniejsze czyli liga mistrzow bedzie na canal+ a najnizszy pakiet z liga mistrzow na canal + to 119 to sorry. Placilem 59zl za wszystko wiec zadna dla mnie strata. Co prawda nsport zostaje ale pewnie beda tam jakies gowniane mecze odpadowe bo co lepsze dadza na kanalach z wyzszych pakietow. Nie mam zamiaru sie z nimi bawic w kotka i myszke. Oczywiscie jestem mega niezadowolony ze bede mial gorzej ale to jak oni postepuja i co proponuja to jest jakas katastrofa. W totalnego balona nie bede sie dawal robic, przeboleje rok z polsatem a pozniej sie zobaczy co bedzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 7 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 18:50  
Cytuj
paulus. jak jesteś w N-ce,to musisz się śpieszyć. Jeśli stwierdzasz, że po połączeniu z cyfrą brakuje Ci programów, które do tej pory miałeś w pakiecie, w okresie do 14 dni piszesz rezygnację, ale dekodera jeszcze nie zdajesz, bo jest 30 dniowy tarmin wypowiedzenia. Po dacie wygaśnięcia wypowiedzenia masz znowu 14 dni na zdanie sprzętu w siedzibie N-ki. Jeśli przekroczysz ten termin będzie naliczona kara. Klienci C+ raczej są na straconej pozycji, bo przypuszczalnie nie tracą w nowych zaproponowanych im pakietach programów, które oglądali dotychczas.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 19:28  
Cytuj
te oferty to wszystkie sa z dupy, najlepsze rozwiazanie to chyba podstawowy pakiet, szybki internet i telewizor z pelna przegladarka ;] z takim zestawem mozna cuda robic, czy to korzystac z serwisow ktore gromadza linki, wykupic na jednym konto premium i za 10 zeta miesiecznie miec pod jednym przyciskiem tysiace filmow i seriali, czy korzystac ze streamow i za dodatkowe 20 zeta miesiecznie miec live dostep do canalow, + hbo i wszystkiego co kodowane ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 10:37  
Cytuj
ja dostalam list, ale byly w nim tylko ogolne informacje, bez jakichkolwiek propozycji zmiany pakietu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 11:03  
Cytuj
Sprawdź dokładnie bo w tym liście jest sporo reklamówek i mało ważnych informacji ale jedna strona jest ważna, ta z tabelką na dole.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 15:38  
Cytuj
Sęk w tym, że nie ma żadnej tabelki, tylko rozpisuja sie jak to bedzie wspaniale po polaczeniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 15:54  
Cytuj
No ja dostałem piękny kolorowy folder, 2 kartki jakiegoś bala bala bal wychwalającego nc+, i nowy regulamin z cennikiem tylko tego pakietu, który mi proponują.
I to chyba był ostatni list jaki od nich otrzymałempotluczony

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 20:37  
Cytuj
CYTAT
No ja dostałem piękny kolorowy folder, 2 kartki jakiegoś bala bala bal wychwalającego nc+, i nowy regulamin z cennikiem tylko tego pakietu, który mi proponują.
I to chyba był ostatni list jaki od nich otrzymałempotluczony


Wypowiedziales im umowe, jaki pakiet ci zaproponowali?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 21:39  
Cytuj
na jednym deko, za który płaciłem 58zł ( razem z Npremium i History HD), "zaproponowali mi pakiet za 89 zł.

Natomiast drugi deko kupiłem w grudniu za 149zł (deko na własność). Był to w opcji pre paid. Po miesiącu przeszedłem na abonament w umowie na czas nieokreślony. Abonament 33zł i 6 miesięcy Npremium gratis. Zaproponowali mi abonament za 59zł.

Jaja sobie zrobili z ludzi. Przerabiałem już wszystkie platformy cyfrowe w Polsce. Wizja TV, Polsaty, Cyfre + a skończyłem na Nce, którą uważałem za najlepszą i najkorzystniejszą cenowo biorąc pod uwagę ofertę.
Teraz mam na nich wyebane, kupuje DVB-T.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 5 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 22:15  
Cytuj
Ja zadzwonlem do cyfry, porozmawiałem z panią i zmieniła mi warunki umowy, w efekcie obniżyła mi abonament o 4 zł od dotychczasowego. Proponuję dzwonić i negocjować. Ja rozmawiałem 50 min i zawarłem nową umowę na 18 m-cy. Jedyne co to straciłem kilka programów których i tak nie oglądałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 22:16  
Cytuj
CYTAT
Ja zadzwonlem do cyfry, porozmawiałem z panią i zmieniła mi warunki umowy, w efekcie obniżyła mi abonament o 4 zł od dotychczasowego. Proponuję dzwonić i negocjować. Ja rozmawiałem 50 min i zawarłem nową umowę na 18 m-cy. Jedyne co to straciłem kilka programów których i tak nie oglądałem.


Mi w biurze na Okulickiego obniżyli o 20 zł. umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 5 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 22:18  
Cytuj
Czyli nie ma co narzekać. Da się ? Da się. Ja już nie walczyłem dłużej bo nie miałem czasu. Powiedziałem pani od razu, że dalszą współpracą jestem zainteresowany tylko wtedy gdy nie będę płacił więcej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »