NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
3 szczeniaczki na pastwe losu,
Posty: 9
Dołączył: 27 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2013r. 19:23  
Cytuj
jakiś czas temu sąsiad powiedział mi że widział w pracy za fabryką szczeniaki bezdomne dzikie malutkie
sąsiad pracuje tam na słowackiego bodajże tam gdzie przerabiają śmieci wtór stal coś takiego
są tam za fabryką z tyłu w dole takim 2 szczeniaczki jeden bodajże zdechł już od półtora miesiąca
proszę niech ktoś tam uderzy i weźmie je ja mam pieska i nie mam już gdzie zabrać
ponoć szczeniaki są śliczne szkoda mi jeden już zdechł nikt się
tym nie interesuje a 2 bidulki nadal tam są :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2013r. 19:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 1 Wrz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2013r. 20:08  
Cytuj
Witam a do futrzaka dzwoniles niech sie nimi zainteresuja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 27 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2013r. 16:15  
Cytuj
nikt fotek ci nie da bo tam zwykły człowiek nie wejdzie stróż cie nie wpuści o tym głośno się nie mówi ale jak ktoś chętny tam pojdzie to stróż da ci szczeniaka kurcze śnieg spadł one zamarzną tam niech ktoś konkretny się tym zajmie:(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 29 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2013r. 16:20  
Cytuj
CYTAT
jakiś czas temu sąsiad powiedział mi że widział w pracy za fabryką szczeniaki bezdomne dzikie malutkie


sąsiad pracuje tam na słowackiego bodajże tam gdzie przerabiają śmieci wtór stal coś takiego


są tam za fabryką z tyłu w dole takim 2 szczeniaczki jeden bodajże zdechł już od półtora miesiąca

proszę niech ktoś tam uderzy i weźmie je ja mam pieska i nie mam już gdzie zabrać

ponoć szczeniaki są śliczne szkoda mi jeden już zdechł nikt się
tym nie interesuje a 2 bidulki nadal tam są :(
mógłby pan wziąć te psiaczki do domu , bardzo proszę , ja bym je wzięła w ostateczności czy mógłby pan znaleźć im nowy dom bardzo prosze , prosze o odpowiedź .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 29 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2013r. 16:52  
Cytuj
zaopiekowałby się nimi pan choć chwilę proszę bardzo , ja bym je wzięła ale czy pan wziąłby je żeby teraz nie zdechły ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2013r. 22:54  
Cytuj
napiszcie dokładnie i jakoś składnie gdzie są te szczeniaki - jutro je zabiorę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 27 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2013r. 20:00  
Cytuj
ulica grabskiego

tam gdize śmiecie niszczą wtór stil czy coś takiego

jak ktoś pojedzie dziś albo jutro z samego rana taki fajny pan jest stróż on wam pomoże i da je weście je kochani bo szkoda zdechna ten fajny pan ma dziś nockę do 7 rano on wie gdzie oni są numer kontaktowy mogę podać dzwonić na 667 250 178

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 27 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2013r. 20:14  
Cytuj
kurcze teraz ponoc dziamaly prz bramie poszczekaly i uciekly bardzo malutkie brązowe ladne wysokie uszka maja ponoc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 27 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2013r. 20:19  
Cytuj
teraz rozmawiałam przez telefon- i co istotne te maluszki bardzo się ze sobą trzymają są ponoć śliczne taka mieszana rasa tyle ze kąpiel od razu konieczna jejciu bidulki pan jest chętny złapać je pomysli nad sposobem jeśli ktoś jest chętny dajcie znać nie zawiedziecie się bo to wierne psinki będą mają ok 4miesiące już swoje przeżyły radzą sobie 3-ci niestety nie dał rady:(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 25 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2013r. 22:12  
Cytuj
napisz do gagi na prywatnych, bo może tu nie odczyta a szkoda psiaków bo zima jeszcze jest.. a może niech ten pan złapie je i zadzwonić do schroniska i oni powinni wziac nakarmic i sie zaopiekowac.. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »