NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Jak planujecie spędzić święta?,
Posty: 280
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 20:56  
Cytuj
Jak planujecie spędzić święta?

Zobaczymy, kto będzie miał najciekawszy pomysłumiech

Zobaczymy czy w ogóle ktoś będzie miał niespotykany pomysł, jeżeli chodzi o spędzanie świąt. Typowe siedzenie przy stole i wyjazd do rodziny na obiad czy śniadanie po prostu się przez lata przejadłoumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 20:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 823
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 21:01  
Cytuj
Mnie się marzy jakiś wyjazd świąteczny, bo rzeczywiście mam powoli dość tego siedzenia przy stole (choć nawiasem mówiąc jest fajnie). Jednak, gdy pomyślę o tym, ile musiałabym się natłumaczyć rodzicom z innych planów, to mi się odechciewa zmian.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 20 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 21:10  
Cytuj
oj strasznie mi się marzy wyjazd świąteczny od tego całego zgiełku, biegu, krzątaniny, " cudownych " rodzinnych spotkań ze sztucznymi uśmiechami i całą ta reszta - daj mi Panie choć jedne takie święta !!!!!! Tylko własnie jak to wytłumaczyć tradycyjnym rodzicom ? Także wszystkim tym którzy mają podobne marzenia o spędzeniu świąt życzę udanych argumentów, wypoczynku i promyka wiosny. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 21:35  
Cytuj
Wydaje mi się, że czasem potrzeba Wam tych sztucznych uśmiechów, raz do roku się Wam nic nie stanie, a przynajmniej nie zdziczejecie całkiem od tego komputera. Ciocia wie więcej niż onety.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 21 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 22:02  
Cytuj
przecież nikt Was nie zmusi do siedzenia przy stole, wystarczy po prostu oznajmić że wyjeżdżacie i z głowy,a nie jakieś biadolenie bo rodzice tradycyjni, też mam tradycyjną rodzine, ale święta to również czas wolny dla mnie i zrobie z nim co chce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 22:26  
Cytuj
nessie: święta prawda smiech2good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 26 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2013r. 00:08  
Cytuj
A ja święta będę spędzał w pracy :( na szczęście tylko 8 h.umiech Wpisujcie kto będzie świętować w pracy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »