NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
jakiego mechanika polecacie do VW,
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2013r. 10:30  
Cytuj

Ifl a nie wydaje Ci sie dziwne to, ze eRNI chwali sie tym ze ma dowody na to, zeby zngoic autorud i nic z nimi nie zrobil. Przeciez pisal juz o falszowaniu podpisow, falszowaniu dokumentow, o innych machlojkach i nic. Nie dziwi Cie to , ze jak on sam pisal, stracil przez nich kase i nie poszedl o nia walczyc do sadu? Skoro siedzi we francji i tam pracuje, to znaczy ze nie nalezy do bogaczy, a tak latwo oddal kase autorudowi. To skoro jest taki szczodry to ja chetnie przyjme od niego jakies 20 000 zl przydadza mi sie. Zarowno falszowanie podpisow jak i dokumentow to przestepstwa. Dlaczego nie zglosil tego, zeby te osoby stanely przed sadem? Majac takie dowody jakie ma eRNI, walczylbym o swoje przed sadem a nie wylewal zale na SM.
Ja wcale nie bronie autorudu bo nigdy tam nie pracowalem, nigdy tam nie serwisowalem samochod. Nawet nie znam nikogo, kto tam pracuje. Przeciez Autorud byl juz np w Turbo Kamerze. Gosc mial problem, zglosil sie do nich. Mozna bylo to naglosnic, mozna bylo. A sprawa ktora byla w turbo kamrze to byl pikus w porownaniu do tego co opisuje eRNI.
eRNI nie raz mi zazucil, ze dla nich pracuje. A moze to on dla nich pracowal, ale byl taki kiepski ze go wywalili a teraz sie tak msci.
Dla mnie to co on pisze nie ma sensu.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2013r. 10:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2013r. 10:47  
Cytuj
najlatwiej jest powiedziec podam Cie do sadu, ale rni przekalkulowal ze o wiele wiele taniej i efektywniej bedzie jak pozwie go autorud :] nie oddal jej latwo, ale widocznie tak jak w tej chwili bilans lepiej wychodzi.

sluchaj co bys zrobil jabkby ktos na forum nazywal Cie zlodziejem, rzucal na lewo i prawo i tracilbys z tego powodu 10tki tysiecy zlotych :]? po tylu wylanych pomyjach autorud wciaz sie przysluchuje :] dlaczego? powinni go tak gnoic zeby nie mial na internet

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »