NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
tesco nisko - uwaga na ceny!,
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2013r. 15:07  
Cytuj
Ten post to istna masakra. Zacznimy od tego jestes ON czy ONA?
Po 2. czlowiek pracujacy nie ma czasu lazic po tesco kauflandzie i biedronce codziennie aby oszczedzać bo musialby sie zwolnic z roboty tylko po to zeby szukać cen. Twoje wyliczenia tez nie do konca są prawdziwe. Szczegolnie mam tu na mysli ten przecier. Nie mozesz prownywac dwoch produktow dopoki nie są to identyczne produkty. Mnie tam wystarcza cena za litr/kilogram itd. Oczyiscie sprawdzam ceny i promocje, ale do takiego stopnia jak Ty to mi dalekosmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2013r. 15:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 25 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2013r. 08:51  
Cytuj
Tak tak uwaga na inne ceny na półce a innne na paragonie
ot pomyłka hahahah

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2013r. 09:04  
Cytuj
Czy te problemy nadal istnieją? Miało się to skończyć wraz z wprowadzeniem tych elektronicznych winietek z cenami czy jakoś tak to się zwie. Bo problem z cenami był tam nagminny, non-stop coś kosztowało inaczej niż powinno. Miałem nadzieję, że problem zostanie rozwiązany :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Wrz 2013r. 11:27  
Cytuj
Masakra to jest dopiero we fresh markecie przy rondku przy wylocie na pysznice. Moze kupuje nieczesto ale prawie zawsze cos sie nie zgadza. Tam jest z tym masakra ale z tego co widzialem to chyba celowe walenie w h**ja wlascicielki bo to nie mozliwe zeby sie tak "mylic". Po prostu licza na to ze sie nikt nie zorientuje a jak juz zorientuje to oddadza kase i tyle. Pomylki dotycza praktycznie kazdej "promocji" ...

Do dodaonline - nie ma sera za 13 zl (chyba ze szukasz czegos najtanszego zoltego w postaci stałej w tych swoich biedronkach), co tutaj porownywac golabki do golabkow z roznych firm ?!? Przeciez to moga byc zuepnie inne produkty. A jak wybierasz "z glowa" golabki za 5,40 za kg no to zycze smacznego ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 31 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2013r. 12:03  
Cytuj
Moderowano przez: Jacek
+20 za prowokowanie kłótni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 16 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2013r. 14:24  
Cytuj
tanio niezgodne z tym co na półce a wychodzi przy kasie ceny tylko w Tesco ale niestety taka prawda

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 25 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2013r. 14:49  
Cytuj
tesco w nisku to jakiś żart

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2013r. 10:43  
Cytuj
CYTAT
Żona wysłała mnie dzisiaj na małe zakupy do tesco w nisku.
Kupiłem m.in. 3 zestawy obiadków dla dzieci: opakowanie zbiorcze dwa słoiczki obwinięte folią - na każdym zestawie widniała duża cena PEWNIAK TESCO 5 zł, przy kasie okazało się, że akcja pewniak nabrała nowego znaczenia - PEWNIAK TESCO - BĄDŹ PEWIEN, ŻE ZAPŁACISZ WIĘCEJ!, po wbicu na kasę okazało się, że jeden zestaw kosztuje 6 zł, więc pytam Panią przy kasie dlaczego na towarze jest 5 a przy kasie 6zł? Odpowiedź: ktoś musiał źle nakleić, i cena z systemu musi zostać! Nie miałem czasu na kłótnie a obiadki były mi potrzebne więc zapłaciłem i zniesmaczony wyszedłem. Po południu odwiedziliśmy znajomych - od słowa do słowa i wyszło że koleżanka wczoraj wydała 1,5 zł więcej na zestaw dwupak pepsi (na półce 7,99zł/zestaw przy kasie 4,75zł/szt.), kawa rozpuszczalna nescafe 3zł więcej od ceny na półce, i jakiś płyn do kąpieli 2zł drożej przy kasie!
Może w tesco przy wejściu klienci powinni dostawać jakieś sprawdzarki cen - nie chodzi o wydanie złotówki czy dwóch złotych więcej ale o to, że wprowadza się nas klientów w błąd, a chyba nikt nie ma zamiaru biegać z każdym produktem do czytników kodów zamontowanych w sklepie, i sprawdzać cenę na pojedyńcze produkty.
Poniżej zdjęcie towaru i skan paragonu z zaznaczonymi cenami.
Obrazek

A jakie są wasze doświadczenia w tym temacie?


Skoro nie masz czasu to nie rozumiem o co masz pretensje? A masz czas tu pisać ? Na kasie cena musi zostać bo nie ma jak cofnąć produktu więc płacisz więcej i idziesz na informacje i składasz reklamacje, od ręki oddają Ci pieniądze i nie robią z tym problemu, a czasami można jeszcze jakiś gratis dostać umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »