NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Zamawiał ktos torta w tunelu koło avanti?, Zamawiał ktos torta w tunelu koło avanti?
Posty: 67
Dołączył: 16 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 18:27  
Cytuj
Jak tak to prosze o opinie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 18:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 21:36  
Cytuj
Jeśli chodzi o tą cukiernię której właścicielką jest babka od avatni to zamawiałam kiedyś, kiedyś. Tort był dobry umiech
Nie wie jak teraz z jakością i smakiem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 15 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 22:45  
Cytuj
pyszne i przepiękne torty
polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 2 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2013r. 07:57  
Cytuj
Nie sądzę, zeby to chodziło o włascicielke avanti tylko o ten tunelik obok, no fajne i dobre torty,ale tro małe czasem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2013r. 15:31  
Cytuj
w tym miesjcu właśnie ma swoją pracownię Pani Ania o której nie raz już pisano na forum.Kobieta robi przepyszne torty,o różnych smakach i przepięknych kształtach.Mi najbardziej smakuje mus czekoladowy z wisienkami,no po prostu bajka.Mimo iż nie jestem fanką tortów,ciężkich mas,tak u Pani Ani jestem stałą klientką i na wszystkie okazje zamawiam torty,które sa przepyszne good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2013r. 20:38  
Cytuj
Oj pyszny tort z wiśniami i nie tylko tj. cukiernia Pączek z Rudnika umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 1 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2013r. 20:57  
Cytuj
Jeżeli chodzi o wygląd torta, to jest to arcydzieło.
Zrobią wszystko co klient sobie wymyśli, gorzej ze smakiem za dużo sztucznych składników.
Wolałbym, żeby te piękne arcydzieła były wykonywane w tej pracowni, ale smak torta wolałbym z cukierni w City Parku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2013r. 21:01  
Cytuj
fdpol a skad takie info o tych sztucznych skladnikach?? zamawiajac tam torta mozesz sobie zazyczyc bardziej sldkiego badz mniej, z alkoholem badz tez nie, warto przy zlozeniu zamowienia jasno wyrazic jaki sie chce. Co do sahera to jak dla mnie placki sa za bardzo przelane, co z tego ze cena niska jak nasaczaja duza iloscia a co za tym idzie robi sie ciezszy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2013r. 21:13  
Cytuj
Fakt Saher też ma wspaniałe pyszności umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 09:05  
Cytuj
Torty owszem, piękne, cudne dekoracja, smak ok. Ale raczej już tam nie zamówię.
Kobita nie ma pojęcia jak oszacować wagę zamawianego tortu. Chciałam tort na 15 porcji - malutki. Miał wegług niej ważyć 2 kg ... czyli 100 zł. A wyszedł jej ciut większy... 4 kg. Kosztował mnie więc dwa razy tyle. A potem połowa tory mi została... No bez przesady. Koleżanka zamawiała tort 3 kg dla 15-25 osób. Wyszedł Pani 5 kg - to 250 zł. Do tej pory zamaiwałam torty w Motyczach i za 2 kg płaciłam max 70-80 zł. Za cudną dekorację taka duża dopłata to lekka przesada.
A dekracja jest ciążka, bardzo dodaje do ogólnej wagi tortu - a poza tym niezjadliwa. Maskarycznie słodka i taka "sztuczna"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 10:35  
Cytuj
Witam!
Bardzo dziękuje za konstruktywną opinię. I słowa krytyki się przydają.Chciałabym najpierw odnieść się do tych ,,sztuczności" w torcie. Głównym składnikiem tortu w stylu angielskim jest masa cukrowa którą obkładany jest tort i z której wykonywane są figurki i inne dekoracje.Jest to dosyć słodka masa wykorzystywana tylko do dekoracji zewnętrznej,w środku tort pozostaje tortem wykonywanym domowymi sposobami,bez sztuczności- domowy biszkopt na świeżych jajach,domowy budyń z którego wykonywany jest krem na maśle czy delikatna śmietanka 30% z którego np.wykonuję tort z musem czekladowym o którym wspomina Pani Kasia.Jeśli ktoś ma do tego zastrzeżenia zapraszam do degustacji.
Do masy cukrowej którą wykonuje sama więc bez chemicznych dodatków zawartych w gotowych masach dodawane są jedynie jadalne barwniki.
Jeśli ktoś nie toleruje masy cukrowej a bardzo zależy mu na wyglądzie zawsze uświadamiam że można ją po prostu pozostawić na talerzyku,choć cieńki pasek razem z kawałkiem tortu nie smakuje tak znowu źle.Co człowiek to opinia.Zawsze można zażyczyć sobie tort bez lukru,w kremie jeśli tylko pozwala na to wybrany wzór.
Masa cukrowa jest ciężka i dodaje wagi,więc gdy ktoś nie chce płacić za coś co będzie musiał i tak wywalić do kosza proponuje zamówić zwykłego torta w innej dowolnej cukiernii lub wybrać taki wzór,którego dekoracje można wykonać z kremu.
I odnośnie Pani Dafi.. umiech
Rzadko mam tak niezadowolonych klientów i przypuszczam że wiem o jaki tort chodzi umiech Szkoda tylko że nie dodała Pani że przy poinformowaniu o większej wadze od razu zaznaczyłam że opuszczam część kwoty.Jeśli ktoś wybiera sobie tort z kształcie i liczy że wyjdzie 2kg to proszę mi wierzyć,ale czasem tyle waży sama dekoracja.Nie jestem cudotwórcą i nie jestem wróżką i nie wiem ile dany tort wyniesie,czasem schodzi z nim godzinę czasem kilkanaście.Dlatego zawsze podawałam przypuszczalną granicę wagową.Ale ma Pani rację-coraz ciężej jest mi określić konkretną wagę,dlatego też teraz wyceniany będzie konkretny wzór za sztukę i za dekorację.
Jest tysiące przeróżnych wzorów-mniej lub bardziej pracochłonnych,jeśli zależy komuś na torcie na 25 porcji za 70zł to niestety odsyłam do cukiernii,bo u mnie tyle wynoszą same składniki.
Myślę,że wyraziłam się wystarczająco jasno.
Dziękuje serdecznie wszystkim za miłe słowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 11:10  
Cytuj
Nie zamawiam tortów ani innych ciast, bo piekę sama i z jednym musze sie zgodzić- tort na 25 porcji za 70 zł. to fikcja.

Dobrze napisała Anna 22,tyle to kosztuja dobre składniki i to w zalezności od tego jaki tort, jaka masa.O dekoracji nie wspomnę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 11:26  
Cytuj
CYTAT
Torty owszem, piękne, cudne dekoracja, smak ok. Ale raczej już tam nie zamówię.
Kobita nie ma pojęcia jak oszacować wagę zamawianego tortu. Chciałam tort na 15 porcji - malutki. Miał wegług niej ważyć 2 kg ... czyli 100 zł. A wyszedł jej ciut większy... 4 kg. Kosztował mnie więc dwa razy tyle. A potem połowa tory mi została... No bez przesady. Koleżanka zamawiała tort 3 kg dla 15-25 osób. Wyszedł Pani 5 kg - to 250 zł. Do tej pory zamaiwałam torty w Motyczach i za 2 kg płaciłam max 70-80 zł. Za cudną dekorację taka duża dopłata to lekka przesada.
A dekracja jest ciążka, bardzo dodaje do ogólnej wagi tortu - a poza tym niezjadliwa. Maskarycznie słodka i taka \"sztuczna\"



Pewnie, moze najlepiej to by bylo, gdyby P. Ania zrobila torta, i jeszcze zaplacila Ci za to ze, mogla Ci torta zrobic. Przeicez jak sie zamawia torta z figurkami, to rzecza normalna jest, ze takie figurki lekkie nie beda.
Ludzie sa poprostu za przeproszeniem tepi i beszczelni.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 12:00  
Cytuj
CYTAT

I odnośnie Pani Dafi.. umiech
Rzadko mam tak niezadowolonych klientów i przypuszczam że wiem o jaki tort chodzi umiech Szkoda tylko że nie dodała Pani że przy poinformowaniu o większej wadze od razu zaznaczyłam że opuszczam część kwoty.


Nie rozumiem, o jakim odpuszczeniu Pani mówi, zapłąciliśmy za tort 200 zł, bo waga wyszła 4 kg. A miałbyć mały torcik na 15 porcji... A masa cukrowa nie do zjedzenia, dzieciaki też nie zjadły, chociaż syn uwielbia słodycze.

Dziękuję, ale rok temu zamawiałm w motyczach biedronkę - też ozdabiamasą cukrowa. I zapłaciłam 70 zł - mała na 15 porcji. A wygladała ślicznie.

Pani dekoracje owszem ładne, ale ja raczej nie zapłacę drugi raz za tort, którego (mówmy prawdę - dość dorga częśc dekoracji) ląduje w koszu, no tej masy cukrowej nikt z gosci nie chciał zjeść....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 12:04  
Cytuj

Pewnie, moze najlepiej to by bylo, gdyby P. Ania zrobila torta, i jeszcze zaplacila Ci za to ze, mogla Ci torta zrobic. Przeicez jak sie zamawia torta z figurkami, to rzecza normalna jest, ze takie figurki lekkie nie beda.
Ludzie sa poprostu za przeproszeniem tepi i beszczelni.

[/cytat]

Sprostowanie - ja nie zamawiałam tortu z wymyśnymi figurkami, tort był w krztałcie szcześcianu obłożony tą cieżką, cukrową, niezjadliwą masą....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 13:48  
Cytuj
RRj dziękuje za zrozumienie.
Pani Duffy jeśli byl to tort w ksztalcie szescianu to bardzo przepraszam ale ja takiego nigdy nie robilam i nie przypominam sobie sytuacji aby tort na 15 osob wazyl u mnie 4kg.
prosze podac date kiedy Pani zamawiala

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 14:01  
Cytuj
no może żle okreśłiłam -- szcześcian, raczej prostopadłościan był... było minęło. Trudno, ale ja więcej u Pani Ani tortu nie zamówię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 14:02  
Cytuj
Daffy daf jak możesz wyjasnij sytuacje bo usunę posty niepotwierdzone, tak trudno podać konkrety, inaczej moderuje.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 15:00  
Cytuj
Jacku, torty Anny22, mi się nie podobają i nie smakują - co w tym złego zapytanie

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 15:03  
Cytuj
Droga Pani Duffy sześcian a prostopadłościan to duża różnica.Tym bardziej ze oferuje jedynie torty okragle,w formie kwadratu czy prostokatu.Ale mniejsza o to.Ja nie kojarze takiej sytuacji.Prosze podac kiedy Pani ten tort zamawiala,jestem bardzo ciekawa jak wygladalo to zamowienie,moze wyciagne wnioski na przyszlosc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 15:08  
Cytuj
Jacku, a co wyjasniać.
Paragonu nie mam - jak udowodnię ile zapłaciłam. Potwierdzenia zapłaty zaliczki też nie mam.
Jak jedziesz na stacje paliw i prosisz o nalanie benzyny za 100 zł, to zapłącisz 200 zł bo "trochę wiecej" się nalało ?
Składając zamwówienie chcesz wiedzieć za co i ile zapłacisz. Jakieś widełki błędu są możliwe, ale żeby płacić 100% więcej bo tak wyszło... no bez przesady. Awantury nie robilismy, ładnie zaplaciliśmy. Ale jak zamawiamy tort dla 15 osób a dostajemy dwa razy wiekszy....
Nic więcej wyjaśniać nie będę, bo szkoda czasu. Ale Pani Ani gratuluję talentu i zycze sukcesów w interesie, lecz należałoby jeszcze rzetelnie informować klientów ile będzie sprzedawana rzecz kosztowała. Od kilku lat zamawiamy torty w róznych cukierniach i pierwszy raz przy zapłacie okazało się że tort był dwa razy cięższy niż zakłądaliśmy przy składaniu zamówienia.

CYTAT
Jacku, torty Anny22, mi się nie podobają i nie smakują - co w tym złego zapytanie


No zaraz i ciebie zmoderują ...
krytyki tutaj nie lubią

CYTAT
Droga Pani Duffy sześcian a prostopadłościan to duża różnica.Tym bardziej ze oferuje jedynie torty okragle,w formie kwadratu czy prostokatu.Ale mniejsza o to.Ja nie kojarze takiej sytuacji.Prosze podac kiedy Pani ten tort zamawiala,jestem bardzo ciekawa jak wygladalo to zamowienie,moze wyciagne wnioski na przyszlosc.


Aż jestem ciekawa jak prostokątny tort wygląda... według mojej znajomości figur przestrzennych nie ma takiej figury przestrzennej jak prostokąt.
Torty klasyczne Pani pracowni są m in. tak to Pani określiła "prostokątne" - czyli w formie prostopadłościoanu, a te "kwadratowe" to forma sześcianu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 15:22  
Cytuj
CYTAT
No zaraz i ciebie zmoderują ...
krytyki tutaj nie lubią


Powiem tak, byłem w tym tunelu na ul.Poniatowskiego 80, aż tak wielkich tłumów, w zakładzie Anny22 nie zauważyłem, a swoją drogą zastanawiam się czy warto było otwierać, i zobaczymy jak dlugo pociagnie ten biznes...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 15:26  
Cytuj
Paragonu Pani nie ma,potwierdzenia zaliczki rowniez ale date chyba Pani pamieta?
nie mam zamiaru wdawac sie w dalsza dystusje bo do niczego to nie prowadzi,szkoda tylko ze nie wspomnieli Panstwo o swoim niezadowoleniu przy odbiorze tortu-na pewno policzylabym mniej.
Dziekuje za mile slowa i rowniez zycze wiecej wyrozumialosci przy tak pracochlonnej i recznej robicie jaka sa torty artystyczne.I radze pozostac przy cukierni Motycze,gdzie wykonaja Pani bez problemu tort za 70zl.
Pozdrawiam serdecznie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 15:29  
Cytuj
Dafy jest opcja edytuj.

Reiker nie chodzi o smak ale ciekaw jestem czy to co pisze daffy to prawda.

Mamy tu anie któa pyta kiedy to było, dafy kupowała to dziecku i raczej data urodzin się nie zmieniła tak ciezko podać kiedy to było.

Takie to naciągane mocno.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2013r. 15:34  
Cytuj
CYTAT
Powiem tak, byłem w tym tunelu na ul.Poniatowskiego 80, aż tak wielkich tłumów, w zakładzie Anny22 nie zauważyłem, a swoją drogą zastanawiam się czy warto było otwierać, i zobaczymy jak dlugo pociagnie ten biznes...:cwaniak:


Reiker uwazam ze sprawa mojej osoby i dzialalnosci to nie Twoja sprawa umiech
jesli zazdroscisz to zaloz wlasna dzialalnosc i nie wylewaj zalow i niecheci do mojej osoby na forum.Gdybym cierpiala na brak pracy to nie widnialoby az tyle zdjec na mojej stronie nie uwazasz?
Nie mam zamiaru z Toba o tym rozmawiac wiec jesli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to radze pokrytykowac w innych watkach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »