NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
zablokowane połączenia wychodzące PLAY,
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2013r. 18:41  
Cytuj
Zablokowano mi połączenia wychodzące z powodu wysłanej zbyt dużej ilości smsów o tej samej treści!!! Jest to nie prawda, smsów nie wysyłam bo nie lubię pisać lecz ich to nie przekonuje;/ Od 24 godzin nie mogę nigdzie zadzwonić. Na infolini nic nie wiedzą, każą mi czekać na telefon od konsultanta. Telefon mam z Play na abonament do kwietnia 2014 ;/ Miał ktoś podobny przypadek? Co mam zrobić w takiej sytuacji?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2013r. 18:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Marz 2013r. 19:35  
Cytuj
A jest taki zapis w umowie o limicie wysyłanych wiadomości tej samej treści?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2013r. 19:47  
Cytuj
W tym tygodniu wysłałam 4 smsy do różnych osób. Nie jestem fanką pisania smsów. Nigdy ich nie powielałam ! Telefon dalej nieczynny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2013r. 20:02  
Cytuj
Właśnie przeczytałam, że play nie ma określonej liczby smsów za które blokuje. Znalazłam nieciekawą stronkę i jestem w szoku. Nie mam co liczyć by szybko wyłączyli mi blokadę. http://forum(...)418.html Ponoć po rozpatrzeniu każą pisać oświadczenie, że we włąściwy sposób będę korzystała z usługi umiech Oczywiście napisać i wysłać listownie. Pierwszy raz się spotkałam z czymś takim. Jutro wybiorę się do rzecznika praw konsumenta bo tak być nie może. Ja nie będę płacić abonamentu jak nie mogę korzystać z telefonu!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Marz 2013r. 20:18  
Cytuj
To są jaja jakieś.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 14 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2013r. 20:45  
Cytuj
play ma pewnie stronę internetową do sprawdzania stanu konta lub wykonywanych połączeń lub wysyłanych sms.Możesz sprawdzić czy tam
nie ma wyszczególnionych tych sms czy połączeń.
Mądry system android potrafi sam wysyłać sms-y.
Kiedyś przypadkowo sprawdzam listę i mam sms do Szwajcarii za 10zł.
Okazało się ze jakąs aplikację z markietu ściągnąłem która sobie sama tego sms-a wysłała.
Może masz jakąś gierkę niby darmową która za połączenie woła kilka zł.
Raz patrzę na listę a tam kilka sms po parę zł.
Okazała się ze gierka opcjonalnie wgrana przez producenta telefonu
ma opcję wysyłania sms.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2013r. 21:17  
Cytuj
Chodzi o jakieś blokowanie smsowych spamerów czy jak?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 16 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 07:52  
Cytuj
moze sprobuj z bilingiem do nich pojsc i na papierze udowodnic ze nie wysyłasz smsów jesli inne argumenty ich nie przekonuja...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 15:15  
Cytuj
Sprawdzałam i mam tylko 12 smsów w całym okresie rozliczeniowym. Dzwoniłam po raz kolejny na infolinię i każą czekać na telefon od konsultanta, który 3 dzień nie dzwoni. Nie potrafią mi powiedzieć jak długo będę miała założoną blokadę. I jeśli okaże się, że złąmałam regulamin to zerwią ze mną umowę i wtedy za zerwanie umowy będę musiała zapłacić 560 zł umiech to jest jakiś czeski film.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 17:41  
Cytuj
tak to jest z umowami abonamentowymi - dałaś się złapać w sidła frajersko - i podpisałaś umowę teraz cię mają i uwierz mi - z nimi ciężko wygrać - niedość że nie możesz korzystać z sieci to mogą ci dopier.. karę umowna 560 zeta za niedotrzymanie warunków - ale coż płącisz za własną głupotę mlotek- kto w tych czasach wybiera abonament gdzie są super oferty na kartę płacisz za minutę tyle samo ale żaden złodziej ci nie wyrwie gotówki a jak zablokuje kartę to ją wyrzucasz do ścieku i kupujesz nową startówkę za 5 zł .. tylko prepaid ! tyle w temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 18:21  
Cytuj
CYTAT
tak to jest z umowami abonamentowymi - dałaś się złapać w sidła frajersko - i podpisałaś umowę teraz cię mają i uwierz mi - z nimi ciężko wygrać - niedość że nie możesz korzystać z sieci to mogą ci dopier.. karę umowna 560 zeta za niedotrzymanie warunków - ale coż płącisz za własną głupotę mlotek- kto w tych czasach wybiera abonament gdzie są super oferty na kartę płacisz za minutę tyle samo ale żaden złodziej ci nie wyrwie gotówki a jak zablokuje kartę to ją wyrzucasz do ścieku i kupujesz nową startówkę za 5 zł .. tylko prepaid ! tyle w temacie.


Ale ty głupoty piszesz. Mam abonament od 5 lat i nie mam takich problemów. Oczywiście nie mam w PLAY.
Oferta na kartę to jest dobra dla małolata, który dzwoni raz na miesiąc a tak to wszystkim "biedę" puszcza.
Moja 9 letnia córka ma telefon na kartę smiech2 ale to tylko ze względu na kontrolę kosztów i brak problemów jak zgubi telefon. Nie znam nikogo poważnego kto normalnie używa telefon i ma na kartę smiech2 To oferta dla małolatów smiech2

PLAY to jak widać oszuści i nie wróżę im dalekiej przyszłości z takim podejściem do klientów.

Dobre, telefon na kartę smiech2smiech2

andy4life, to mnie rozbawiłeś ..... smiech2smiech2 Ile ty masz lat, 14?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 15 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 20:06  
Cytuj
Ja umowe z Play zerwałem po trzech miesiącach i nic nie placilem. Zalatwiłem ich terminami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 20:58  
Cytuj
sponsorujcie dalej aktorzynów którzy przeszli do PLAY hahaha sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 22:04  
Cytuj
Andrzeju, znasz wszystkie szczegóły ofert przedpłatowych i myślisz, że tylko małolaty z nich korzystają. Dla każdego normalne korzystanie z telefonu to, co innego, nie można każdego mierzyć swoją miarą. Dla jednego bardziej opłacalna będzie przedpłata dla innego abonament. Są i tacy, którzy płacą abonament tylko po to, aby trzymać w ręce nowego smartfona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 18:06  
Cytuj
Play - to jedynie opłaca się na kartę ,w każdej chwili można wywalić. i o to cały problem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »