NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Telewizja na kartę - opinie,
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 21:20  
Cytuj
Witam czy ktoś z użytkowiników posiada telewizję na kartę?
Jeżeli tak to proszę mi powiedzieć jakie są koszty, jakie programy za darmo i po doładowaniu, jak często trzeba doładowywać itp umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 21:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 1 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 23:12  
Cytuj
Szczyt lenistwa !!
http://telewizjanakarte.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2013r. 00:12  
Cytuj
w azarcie lub w kablówce za 2.5zł jest 15 kanał cyfrowych a będzie niebawem jeszcze więcej i to wszysko prawie za darmo. tv na kartę to najdroższa opcja choć pozornie wydaje się atrakcyjna .jesli nie ma się dostępu do darmowego azartu lub anteny zewnętrznej to pozostaje ntv za 39zł masa kanałów hd (kablówka za cztery kanały hd 49zł )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
xai
xai
xai
Posty: 19
Dołączył: 8 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2013r. 08:09  
Cytuj
Jest 40 kanałów polskich.Jeśli doładujesz z góry na dwa lata to ksztuje 10 zł na miesiąc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Marz 2013r. 15:15  
Cytuj
CYTAT
Szczyt lenistwa !!
http://telewizjanakarte.pl/


Panie kolego wiem o istnieniu takiej stronu i nie szczyt lenistwa bo teorie już mam dawno zaliczoną interesuje mnie jak to wygląda w praktyce. Potrafię sie posługiwać internetem więć twój post uważam za zbteczny i nic nie wnoszący.

CYTAT
w azarcie lub w kablówce za 2.5zł jest 15 kanał cyfrowych a będzie niebawem jeszcze więcej i to wszysko prawie za darmo. tv na kartę to najdroższa opcja choć pozornie wydaje się atrakcyjna .jesli nie ma się dostępu do darmowego azartu lub anteny zewnętrznej to pozostaje ntv za 39zł masa kanałów hd (kablówka za cztery kanały hd 49zł )


Kablówka jak i azart odpadają gdyż jestem w zasięgi DIANY a z nimi nie chcę mieć nic wspólnego w ogóle to oni łaskę robia zę chcą porozmawiać.
Chodzi ci o n-ke (NTV) czy o co?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2013r. 15:43  
Cytuj
CYTAT

Panie kolego wiem o istnieniu takiej stronu i nie szczyt lenistwa bo teorie już mam dawno zaliczoną interesuje mnie jak to wygląda w praktyce. Potrafię sie posługiwać internetem więć twój post uważam za zbteczny i nic nie wnoszący.



Kolego jak poznałeś teorię to już wszystko na ten temat wiesz. Teoria w tym przypadku = praktyka umiech
Skoro zapoznałeś się o ofertą programową i przeczytałeś regulamin to masz pełną informację.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 1 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2013r. 18:22  
Cytuj
Kruger , mało precyzyjny jesteś w zadawaniu pytań , więc otrzytmujesz mało precyzyjne odpowiedzi.
Powodzenia w zbieraniu wiedzy praktycznej mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »