NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Datacontact- opinie, Czy coś się zmieniło?
Posty: 1
Dołączył: 20 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2013r. 19:51  
Cytuj
Widzę że temat wrócił umiech
Pracowałam tam prawie od samego początku, i całkiem niedawno odeszłam.
Powiem tak, jak nie ma ktoś pracy to warto tam przeczekać. Aczkolwiek potwierdzam, że wszystkie negatywne opinie to niestety prawda. Personel zarządzający za grosz nie ma honoru. Często bywało tak, że pracownicy sami uczyli produktu i sprzedaży swoich przełożonych. Premia może kiedyś była dobra a potem jak zobaczyli, że ludzie starają się bo się im to po prostu opłaca to ciągle system motywacyjny był zmieniany lub premia za jakieś tam wymyślone bzdury była zabierana.
Najlepiej samemu się przekonać...

Aha sprawa w sądzie trwa, strona przeciwna odwleka jak najdalej terminy rozprawy... sprawa w mediach ucichła bo tak jak szefowie się chwalili załatwili to sobie z mediami.... jak jest naprawdę to nie wiem.
Natomiast wiem, że teraz po zakończeniu tej sprawy sporo pracowników jest zdecydowanych złożyć pozwy w swoich sprawach. Mają mocne dowody, których ciągle przybywa. Ja też zamierzam się z nimi rozliczyć z tych wszystkich bzdur, które obiecywali. Pozwy napisane wiec czeka ich jeszcze nie jedna potyczka w sądzie, mam nadzieje, że sprawiedliwie przegrana dla nich umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »