NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Chińskie centrum handlowe,
Posty: 2
Dołączył: 20 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 15:25  
Cytuj
Witam wszystkich ,chciałabym się zapytać o chińskie centrum handlowe, mam ochote się wybrać,ale nie wiem czy warto ? Jakie są wasze opinie jest coś fajnego np. dla nastolatki , dla małych dzieci ? air kiss smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 15:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 16:07  
Cytuj
jest swietne..... ubrania niczym sie nie roznia od innychm sa modne na czasie i szalenie tanie....na gorze obówie i zabawki ,,, cos do ubioru, do domu do zabawy ..chodze tam czesto ...polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2013r. 16:41  
Cytuj
ja tam nic nie znalazłam ,wszystko wątpliwej jakości

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 27 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 13:15  
Cytuj
Te wszystkie towary wątpliwej jakości możemy znaleźć w stalowowolskich sklepach za cenę nawet dwa, trzy razy wyższą, a także na rynku, nie tylko u "czarnych", ale i u Polaków, tylko że u tych ostatnich na zasadzie:
chińska jakość - polska cena smiech2

Takie kalosze na przykład widziałam w sklepie obuwniczym. Po uwzględnieniu przeceny do -70% kosztowały 50 zł, a u Chińczyka w stałej cenie 35 zł. Ogólnie buty, spodnie i inne rzeczy to jest to samo co na hali.

"Czarni" i Polacy zaopatrują się w tych samych hurtowniach, niewykluczone, ze Chińczyk też, bo towary te same. Na Allegro też je znajdziemy, tylko że tam się nie opłacają.

Podsumowując - polecam ten sklep.
Jesli kogoś stać na drogie i dobrej jakości ubrania to może wybrzydzac, ale jeśli ktoś chce się ubrć modnie, fajnie, w przystępnej cenie, to jak najbardziej może tam.

Dodam jeszcze, że warto orientować się w cenach, bo czasem trafiają się na rynku okazje lepsze niż te w Chińskim Centrum Handlowym.

Niebawem ma być w dużym centrum, tam gdzie jest FRAC, a kiedyś były Delikatesy Centrum, na Niezłomnych, na pierwszym piętrze, otwarcie nowego Chinskiego Centrum.

PS: Ten temat powinien być utworzony w dziale o zakupach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 15 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2013r. 22:57  
Cytuj
słyszałam że otwarcie za tydzień w sobotę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2014r. 18:28  
Cytuj
Wie ktoś może czy w tych chińskich sklepach dostanę pokrowce na telefony lub tablety?

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2014r. 18:51  
Cytuj
jak bylem ostatnio to były pokrowce ale tragicznej jakości ( chodzi mi o sylikon) i tylko jakieś uniwersalne. Szmaciane dla zbuntowanych małolat albo słodkich księżniczek, nic dla starszych ludzigood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2014r. 19:17  
Cytuj
A w jakiej cenie były? Czy z tych uniwersalnych to nie było w ogóle takich zwykłych w jednym kolorze?

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »