NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
PGNiG - rachunek - problem, problem z naliczaniem rachunków
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 10:46  
Cytuj
Witam, mam taki problem otórz przyszły mi narchunki prognozowane z PGNiG-u w rachunku za luty został doliczony rachunek z grudnia w którym się spóżniłem z płatnością 2 tygodnie. Pytanie brzmi czy mogę się starać o korektę do rachunku czu będę musial ich kredytować aż do kolejnego spisu licznika? Bo nie widzi mi się aby płacić 2x za ten sam rachunek który jest nie maly bo wliczająć to aktualny i poprzedni rachunek wyszło mi prawie 250zł na fakturze.
Proszę nie pisać, że rachunki płaci się terminowo płacę wtegy kiedy mam czas i kiedy mnie stać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 10:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 11:39  
Cytuj
Idź ze stanem faktycznym licznika. Zapłać i poproś o nową prognozę.

CYTAT
Proszę nie pisać, że rachunki płaci się terminowo płacę wtegy kiedy mam czas i kiedy mnie stać.


Masz coś na sprzedaż? Chętnie od ciebie kupię, cokolwiek i nie ważne za jaką cenę. Masz coś na zbyciu?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 12:40  
Cytuj
CYTAT
Masz coś na sprzedaż? Chętnie od ciebie kupię, cokolwiek i nie ważne za jaką cenę. Masz coś na zbyciu?

Coś a'la komornik?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 15 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 13:42  
Cytuj
U mnie źle spisali chyba ostatnim razem licznik bo przyszedł mi rachunek na 480 zl ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 14:22  
Cytuj
Mi przyszedł rachunek na 680zł umiech domu nie ogrzewałam gazem... A wyrównanie światła 740zł umiech Możecie się pocieszyć bo i tak dużo nie macie do zapłaty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
LOP
LOP
Posty: 160
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 14:53  
Cytuj
CYTAT
Idź ze stanem faktycznym licznika. Zapłać i poproś o nową prognozę.

CYTAT
Proszę nie pisać, że rachunki płaci się terminowo płacę wtegy kiedy mam czas i kiedy mnie stać.


Masz coś na sprzedaż? Chętnie od ciebie kupię, cokolwiek i nie ważne za jaką cenę. Masz coś na zbyciu?


Andrzejek czytam regularnie forum i widze ze czesto się udzielasz, do tej pory jakoś to trawiłem ale dzisiaj już nie wytrzymałem . Powiem tak do lekarza nie idż bo już za póżno, ale oszczędż nam wszyskim swoich genialnych wypowiedzi bo czytając je po prostu żygać się chce.

Nigdy nie prowadź dyskusji z debilem... najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 15:15  
Cytuj
dlatego ja sie rozliczam co miesiac i nie mam naciagnietych prognoz, zreszta te prognozy mozna sobie o kant du**jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 15:58  
Cytuj
CYTAT

Andrzejek czytam regularnie forum i widze ze czesto się udzielasz, do tej pory jakoś to trawiłem ale dzisiaj już nie wytrzymałem . Powiem tak do lekarza nie idż bo już za póżno, ale oszczędż nam wszyskim swoich genialnych wypowiedzi bo czytając je po prostu żygać się chce.



A to kolega zwymiotuje, to może się uspokoi, taki autorytet jak Ty nie może chodzić znerwicowany. To jak, coś konkretnego jeszcze masz do powiedzenia czy po wnikliwej analizie mojej obecności na forum ograniczysz się tylko do obrażania mnie?

Złotej rady dla Krugera nie masz?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 17:57  
Cytuj
Najlepiej udać sie osobiście do BOK i tam wyjaśnić.
Sam miałem przypadki źle wystawianych faktur VAT, a na miejscu można wypisać poprawnie i zapłacic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »