NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Multimedia Polska- olewanie klienta, Obsługa Klienta
Posty: 404
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 20:10  
Cytuj
CYTAT
czy naprawdę w biurze obsługi klienta siedzą same niekompetentne osoby zwracałem się mailem o sprawdzenie kiedy mi się kończy umowa oraz wyjaśnienie bo za fakturę zapłaciłem dwa razy oczywiście moja pomyłka ale pieniążki na koncie mają i cały czas udają że nic o tym nie wiedzą oraz brak jakiejkolwiek informacji kiedy kończy się umowa bo chcę złożyć wypowiedzenie i podziękować za taką usługę
To nie jest raczej niekompetencja tylko celowa zagrywka ! Popytaj ludzi np. z MZB jak wyglądają krętactwa ze strony Multimediów w trakcie tzw "negocjacji".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 20:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 25 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 21:55  
Cytuj
mam pytanie do tych co mają telewizję cyfrową z multimedii, czy macie kanały canal plus? bo słyszałem coś że do końca maja chyba są za darmo w celu zapoznania się z ofertą?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 19 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2013r. 19:24  
Cytuj
Kanały Canal+ działają, ale już telefon nie działa od dziś rana na modemie nie miga w słuchawce cisza a umowa ważna jeszcze ok. rok na telefon

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 09:46  
Cytuj
wszystko przez tą całą fuzje canal+ z telewizją "n"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2013r. 10:44  
Cytuj
W grudniu poprzedniego roku (tuż przed połączeniem diany z multimedia) popełniłem największy błąd sciana.
Pozostałem w dianie której usługi były i tak bardzo kiepskiej jakości wręcz nie do przyjęcia i zmieniłem pakiet analogowy na cyfrowy (zapewniany byłem super jakością usług).
Teraz jest jeszcze gorzej:
- olewający stosunek do klienta,
- kiepska jakość obrazu jak na cyfrowy sygnał (siostra ma cyfrowy
polsat i słabszy telewizor a obraz u niej super żyleta,
wziąłem do niej swój TV i mało nie padłem z wrażenia jakości)
- co chwilę w dekoderze wyskakuje mi
"znaleziono nowe kanały - przeszukać?" a wcale ich nie ma, a ja
tracę czas na automatyczne wyszukiwanie lub wkurzający komunikat, - chciałem moduł CAM (żeby nie bulić za dekoder) lecz pod koniec
roku ich nie mieli, kazali pytać, do tej pory nie dostałem bo
zarząd od pięciu miesięcy rozważa decyzję o wycofaniu modułów aby
klienci płacili za wynajem dekoderów,
- na weekendach i po burzach są zaniki sygnału lub obraz stoi w
miejscu, nie da się oglądać!!!

Rezygnuję z usług tej śmiesznej firmy i biorę coś z oferty którejś z telewizji satelitarnej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 31 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2013r. 13:01  
Cytuj
Proponuję sprawdzać dobrze rachunki z Multimedia. U mnie zwiększyli opłaty za internet po 9 miesiącach zamiast po 12 (w ramach promocji przez 12 miesięcy miałem mieć niższe opłaty - opcja umowy podpisana w Dianie z e-fakturą). Pierwsza reklamacja rozpatrzona negatywnie. Aktualnie trwa rozpatrzenie ponownej reklamacji. Póki co walczę jeszcze z nimi w sprawie okresu wypowiedzenia umowy. Wg umowy z Dianą okres wypowiedzenia trwa miesiąc, w multimedia trzy miesiące. Dodatkowo jako ciekawostkę przytoczę historię znajomego z firmą Mulimedia. Z powodu przeprowadzki musiał rozwiązać umowę. Zapłacił wszystkie karne opłaty naliczone w puncie obsługi za wcześniejsze zerwanie umowy. Z powodu braku możliwości oddania osobiście sprzętu z BOK Multimedia otrzymał adres na który miał być ów sprzęt odesłany. Znajomy sprzęt wysyłał, a on jako nieodebrana przesyłka wracał. Karne opłaty za brak zwrotu sprzętu rosły umiech I tak kilka miesięcy. Bodajże za trzecim lub czwartym razem przesyłka została podjęta i zaległości umorzono, oczywiście bez zwrotu kasy za poniesione koszty związane z wysyłką.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 14 Lis 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2013r. 11:24  
Cytuj
Dostał może ktoś z Was wyższy rachunek za czerwiec za telewizję cyfrową? Bo mi podnieśli o jakieś 17 zł o tak sobie podnoszą opłaty i maja w dupie klienta, co ta firma robi w tym miesicie????? Najwyższa pora im podziękować niech się bujają z tymi pakietami i z tego miasta najlepiej DNO DNO DNO DNO …..mloteksciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 18 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2013r. 12:05  
Cytuj
CYTAT
Dostał może ktoś z Was wyższy rachunek za czerwiec za telewizję cyfrową? Bo mi podnieśli o jakieś 17 zł o tak sobie podnoszą opłaty i maja w dupie klienta, co ta firma robi w tym miesicie????? Najwyższa pora im podziękować niech się bujają z tymi pakietami i z tego miasta najlepiej DNO DNO DNO DNO …..mloteksciana


Proste. Skończył się okres ochronny na umowy z ówczesnej Diany. Teraz pozostały pakiety z Multimedii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 18 Paź 2010r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2013r. 14:37  
Cytuj
Też mam przeboje z tą firmą, napaliłem się na łącze 120 Mb/s, przed podpisaniem umowy poprosiłem o sprawdzenie czy są możliwości techniczne na instalacje tej prędkości u mnie, były.
Umowa podpisana, przez 1,5 tygodnia od instalacji działało świetnie, ba, nawet lepiej niż powinno.
Od początku czerwca zamiast 120Mb/s mam właściwie max. 60 a ostatnio coraz częściej 30-40Mb/s. I nie mówię tu o jakimś dowolnym serwerze tylko o prędkości na wewn. testowym serwerze multimedii (test.mm.pl).

Mniej więcej 10 razy zgłaszałem już usterkę, za każdym razem twierdzą że jest w porządku !!!!...z tym że w międzyczasie był technik i stwierdził że rzeczywiście nie jest ok. Złożyłem reklamację pisemną....co ciekawe uznana, przyznano rabat za ostatnią fakturę.
Usterka jak była tak jest dalej, kolejne telefony, sprawdzają i twierdzą że czego chce, przecież jest dobrze !!!
KU...A, idioci tam pracują czy jak? Uznają reklamację i jednocześnie twierdzą że jest ok?

W tej chwili jestem na etapie wniosku do UKE z prośbą o interwencję, mam nadzieję że coś to da.

NIE POLECAM usług Multimedii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2013r. 15:09  
Cytuj
Mnie natomiast okropnie internet przerywa z Multimedia Polska a jak kilka razy była zgłaszana usterka to co chwile każą nam wymieniac modem albo router bo u nich sygnal od internetu jest...:/ MA SA KRA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2015r. 15:43  
Cytuj
Witam,
czy ma ktos moze tv analogową z multimedii? od jakiegoś czasu na paru kanałach mam problemy z dźwiękiem (dźwięk spóźnia się do obrazu jakieś 5 sekund, np. na kanale DOMO+), pare kanałów ma źle dopasowany obraz (np. Polonia1, jest tak bardzo rozciągnięte, że ucina sporą część obrazu po prawej jak i po lewej stronie). Ma ktoś podobne problemy?

Poza tym widzę, że zmieniły się kanały- National Geographic znikneło czy przeniosło się na inny kanał? Można gdzieś zobaczyć rozpiskę kanałów jakie obowiązują u nas w Stalowej Woli?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2015r. 16:01  
Cytuj
Od 1 stycznia nastąpiła zmiana w ofercie. Zobacz tutaj: http://www.multi(...)e1b38c77

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 14 Lis 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2015r. 16:47  
Cytuj
A gdzie mają spis kanałów analogowych kiedyś szukałem i nie mogłem znaleźć nigdzie,w Dianie mieli wszystko czarno na białym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2015r. 19:53  
Cytuj
No super zabrali FOXa gdzie były najnowsze seriale i National Geographic, a dali Polsat Romans, gdzie nadawane są stare seriale z Polsatu oraz Motowizja, na której z kolei można sobie pooglądać stare programy z modelami aut z przed dwóch lat. Dziękuję Mulitmedia, umowy nie przedłużę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 8 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2015r. 20:04  
Cytuj
CYTAT
Mnie natomiast okropnie internet przerywa z Multimedia Polska a jak kilka razy była zgłaszana usterka to co chwile każą nam wymieniac modem albo router bo u nich sygnal od internetu jest...:/ MA SA KRA


U nas ten sam problem permanentnie się powtarza. Dzwonię często na infolinię do Multimedia.pl i za każdym razem twierdzą, że to wina routera...

Wystarczy poczytać opinie użytkowników na facebooku:

https://www.faceb(...)PolskaSA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Sty 2015r. 20:19  
Cytuj
9 nowych kanałów, czyli tradycyjne walenie w ch..a

Ja posiadam coś na wzór bodajże MiniBOXa, ciężko stwierdzić, bo na obszarze Stalowej mimo, że płaci się często więcej za pakiet, to lista kanałów jest uboższa niż ta na necie i w reszcie Polski, bo jak twierdzi MM, nie mają na razie możliwości technicznych, by włączyć pełny pakiet, dlatego np. posiadając niby MiniBOX, mam mniej kanałów HD niż w uboższym SartBOXie powinno być.

Ale wracając do meritum. Liczę i liczę i wyliczyłem. Oferta wzbogacona o 9 kanałów? W moim pakiecie pojawiły się 4 kanały, a zniknęło 5 umiech I już nawet nie wspominam jakie gówno weszło zamiast FOXów itd., bo wspomniane jest to wyżej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sty 2015r. 12:30  
Cytuj
9 "nowych programów" owszem i jest, ale policzone zostały również programy które zostały wprowadzone do pakietów Super i Max-Box, tudzież Sport Extra potluczony
Nowych na zasadzie podmiany w miejsce usuniętych starszych, do tego zazwyczaj bardziej wartościowych.
Ogólnie odkąd Multimedia przejęła Dianę to zaczęło się od ciągłego acz regularnego wyprowadzenia co bardziej ciekawych i nadających się do oglądania programów do coraz wyższych pakietów, a ostatnimi czasy nawet w tych najwyższych pakietach ich całkowita likwidacja i w ich miejsce wprowadzanie TV Papki.
Mam pseudo "MiniBox" - pseudo Mini, bo nie dość że okastrowany z programów HD jakie widnieją na stronie Multimedii ("przepraszamy, brak możliwości technicznych we wsi Stalowa Wola"), to do tego droższy a zestaw programów wchodzących w jego skład wygląda następująco:
10 programów typu Polszmat Romans Romans,
10 typu TV Szop,
8 typu Disco Mjusic,
5 typu Gotujemy na ekranie,
10 typu Rolnik szuka żony, Gimbaza atakuje oraz Nastoletnie Matki (w tym MTV - stacja kiedyś muzyczna!).

Jednym słowem: G....O! Przez duże G.
Zaczynam się rozglądać za nowym dostawcą internetu i telewizji bo to co wyprawia Multimedia zaczyna przechodzić ludzkie pojęcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 31 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2015r. 13:04  
Cytuj
trzeba ich cisnac skladac wypowiedzenie a potem negocjowac jak wczesniej placilem za stara diane 41,99 to teraz za super box place 34zeta tylko trzeba pamietac o 3 mc wypowiedzenia zlozyc i czekac na ich ruch jak nie bedziezadowolony zawsze jest jakies wyjscie nc ,polsat,stella ,convert to mi przychodzi do glowy w stalowce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 7 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2015r. 14:40  
Cytuj
Ceny za pakiety i telewizje są te same w Stalowej Woli co podane w internecie. Tylko trzeba ich postraszyć rezygnacją.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 2 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2016r. 12:32  
Cytuj
Zadzwonił do mnie przedstawiciel z Multimediów z ofertą przejścia z telewizji analogowej na cyfrową miałem mieć wszystko w tej samej cenie bez żadnych dopłat dobrałem jeszcze internet 30 mb/s .Co się okazało miałem pakiet Super Box został mi zmniejszony na Mini box tańszy o 10 zł a opłata za dekoder wliczona została w ten pakiet żeby cena się nie zmieniła OSZUSTWO .Jeśli chodzi o internet wziołem 30 mb/s za 25 zł do pierwszych dwóch rachunków zostało mi doliczone po złotówce za bezpieczny internet Emil nieduża to była suma więc nie reagowałem za 3 miesiąc już przyszło mi 9,99 Poszedłem do Multimediów wyjaśnić sprawę gdyż nie będę płacił za coś z czego nie korzystam a ten bezpieczny internet Emil został mi dołożony bez mojej wiedzy .Pani mi powiedziała że to jest usługa dodatkowa z której mogę zrezygnować z miesięcznym wypowiedzeniem więc jescze raz będę musiał zapłacić 9.99 Więc apeluje CZYTAJCIE UWAŻNIE UMOWY bo nie wiadomo jaką usługę dodatkową mogą wam dołożyć.NIE POLECAM.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 13 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2016r. 13:26  
Cytuj
Nie bronię w żadnym wypadku Multimedii wraz z jej śmieszną ofertą TV ale skoro widziałeś wcześniej, że płacisz za jakąś usługę której nie zamawiałeś to trzeba było się od razu zainteresować tematem i nie musiałbyś płacić teraz 10zł za coś czego nie potrzebujesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 18 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2016r. 16:45  
Cytuj
Nie martwcie się tym stanem przejściowym że Multimedia was tak dyma umiech jeszcze trochę i zapomnicie o Multimedia w Stalowej bo jak wszystkim wiadomo ten że operator sprzedaje się UPC umiech i wtedy zobaczycie czy jest lepiej i czy wam robią dobrze ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lis 2016r. 17:35  
Cytuj
Pinokioo to nie jest ważne czy to była "Diana" czy to obecne "Multimedia" czy przyszłe "UPC",tak naprawdę za to co dzieje się w firmie i podejście do klienta zależy od ludzi tam zatrudnionych.W tym przypadku zmienia się właściciel firmy a załoga zostanie ta sama co była jeszcze za "Diany" to nie liczcie na zmiany w podejściu do klienta za co można a nawet trzeba winić nieporadne kierownictwo.Kierowanie ludźmi nie polega na wyżywaniu się na podległych pracownikach a na znalezieniu kompromisów i nauczeniu podwładnych nawyków dobrej komunikacji między sobą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 13 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2016r. 18:01  
Cytuj
TV z multimedii to dno i metr mułu ale za to internet mogę z czystym sumieniem polecić jako wieloletni abonent tej usługi. 60Mb/s praktycznie nie spada poniżej, usterki od dłuższego czasu bardzo rzadkie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 6 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2016r. 19:18  
Cytuj
Nie cierpię Multimedii , brak kontaktu /kiedy nie ma internetu/ kolejki w biurze koszmar .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »