NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
lecznica weterynaryjna w stalowej woli, ktora najlepsza?
Posty: 15
Dołączył: 16 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2013r. 14:44  
Cytuj
co powiecie o Pani Annie Krępie, przyjmuje w Rozwadowie
ja jestem bardzo zadowolona,ale chciałabym też poznać opinie innych włascicieli zwierzaczków smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2013r. 14:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 22 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2013r. 22:03  
Cytuj
Potwierdzam super babeczka...tez chodze do niej ze swoim czworonogiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 11 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2013r. 22:09  
Cytuj
Od wielu lat z moimi pieskami chodzę do pani Anny Krępy.Zawsze profesjonalna,z sercem dla zwierzaków.Próbowałem u innych wet ale w Rozwadowie jest najlepiej.Moja springerka uwielbia panią doktor.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 2 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2013r. 23:07  
Cytuj
Co do Pani Doktor z Rozwadowa, mogę się wypowiedzieć w samych dobrych słowach. Jest konkretna, miło nastawiona do klienta i przede wszystkim pacjenta. Posiada spory staż pracy i dużą wiedzę nie tylko z zakresu chorób i pomocy u psów i kotów, ale również innych gatunków zwierząt.

co do postów w stylu, kto jest lepszy i najlepszy. Drodzy Państwo każdy ma swoje wady i zalety. Przed wydaniem osądu na daną lecznicę lub lekarza warto znać podstawy pracy w tym zawodzie, ilość godzin spędzonych na nauce i doskonaleniu swoich umiejętności. Pieniądzach włożonych w wyjazdy specjalizacje itd. Na cenę i jakość usługi składa się tak ogromna ilość czynników, że w każdym zakładzie świadczącym usługi tego typu za daną czynność zapłacimy inną kwotę. Dla jednego usługodawcy( lekarza) liczy się jedynie zimny stosunek do zawartości portfela klienta, a dla innych liczy się choćby radość z fachowo udzielonej pomocy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 16 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2013r. 12:18  
Cytuj
czyli potwierdziła się moja dobra opinia na temat Pani Anny Krępy smiech2
według mnie nie jest łapczywa na kasę, wiele razy udzieliła pomocy za dziękuję umiech
teraz mam bliżej zamieszkania młodą panią wetkę( Zielińską) też z sercem do zwierzaczków

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 29 Marz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2013r. 21:22  
Cytuj
Ja również korzystam z usług p. Ani od lat i ani razu się nie zawiodłam -leczyła jak mogła najlepiej, wysłuchała i pocieszała, gdy już nie mogła więcej pomóc mojemu kochanemu jamniorkowi i jestem Jej za wszystko wdzięczna. Jest prawdziwym, tj z powołania weterynarzem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »