NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
lecznica weterynaryjna w stalowej woli, ktora najlepsza?
Posty: 29
Dołączył: 16 Lut 2013r.
Skąd: okolice stalowej wol
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lut 2013r. 19:34  
Cytuj
witam ktora polecacie lecznice dla pieska .....gdzie opieka jest najlepsza ktory weterynarz jest fachowym lekarzem dla pieskow? i jakie ceny szczepien ?nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2013r. 19:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 21 Paź 2009r.
Skąd: stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2013r. 21:30  
Cytuj
ja proponuje dobra pania weterynarz
Anvet - Gabinet weterynaryjny - Sklep z art. dla zwierząt - Pawliszyn Beata
al. Jana Pawła II 13
jestem z niej zadowolona uwielbia wszystkie zwierzęta i ma do nich dobre podejście polecamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2013r. 21:51  
Cytuj
temat wałowany nie raz, i chyba nic się nie zmieniło.
Także polecam Pawliszyn.

A co sądzicie o Grecie Skrzypek? Ma gabinet na swołach.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 20 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2013r. 22:14  
Cytuj
Także polecam Panią Pawliszyn - chodziłam do niej. Obecnie z uwagi na miejsce zamieszkania jest mi bliżej - mam tylko kilka kroczków do Pani Grety Skrzypek. Byłam na jednej wizycie z moimi czworonogami. Pani Doktor był już mi wcześniej znana własnie z lecznicy Pani Pawliszyn. Do zwierząt ma bardzo dobre podejście, super poradziła sobie z moim przypadkiem ( choroba skóry, czyszczenie kanałów okołoodbytowych) bardzo delikatna, super podejście do naszych mniejszych braci. Także z opieki, porad jak i ceny usługi jestem bardzo zadowolona. Polecam ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2013r. 23:15  
Cytuj
Jeżeli o lecznicach mowa to wtrącę kilka słów o wielce wychwalanym panu z Argosa. U tego pana doktora długo i wielokrotnie leczyłam dwa psy. Całokształt oceniam bardzo słabo. Bardzo dobrze wyposażona lecznica to nie wszystko. Trzeba też mieć podejście do ludzi i zwierząt, a nie tylko do pieniędzy właściciela. Przed każdym zabiegiem operacyjnym słyszałam o dwóch cenach. Tej najniższej i najwyższej. Zawsze po zabiegu kończyło się na najwyższej możliwej cenie. Bardzo źle oceniam też postawę tego weterynarza, całkowity brak zrozumienia dla zrozpaczonego właściciela. Tylko służbowe traktowanie z góry. Wielu ludzi łapie się na bardzo dobrą grę aktorską pana weterynarza. Jego całe wielkie serce do zwierząt to chciwość pieniądza. Dla zwierząt bezdomnych, które nie mają właściciela z portfelem jest bez litosny. Wiele razy, gdy znalazłam jakiegoś bezdomnego psa dzwoniłam, aby go przygarnął do klatki na jedną lub dwie noce zanim znajdę mu dom. Zawsze odmawiał. Odpowiedź była krótka, ja się bez pańskimi zwierzętami nie zajmuje. Gdy w godzinach wieczornych potrzebowałam pomocy, odmówił. A przecież sami deklarowali pełnienie dyżuru nocnego. To samo dziś, znajomy potrzebował pomocy weterynarza, telefon nie odpowiada. Ale w internecie widnieją jako lecznica z dyżurem 24h. Zabiegi operacyjne, które wykonywał udawały się, można powiedzieć, że jest dobrym chirurgiem. Lecz raz podał mojemu psu tabletki na robaki, później się okazało, że nie potrzebnie.
Dobrze wyposażona lecznica to wielki potencjał, który psuje postawa pana doktora i ogromnie zawyżone ceny.
Dodam też, że gdy zaczynał swoją pracę w dużo mniejszym gabinecie pod nazwą „Usługi Weterynaryjne” był innym bardziej „ludzkim” człowiekiem. Ale dorobek robi swoje, przykładów znam wiele. Choćby to, że coraz mniej się chce siedzieć w swojej lecznicy- tak częste zmiany godzin otwarcia, że już nie można się połapać i na pewno nie można tego przypisać lecznicy na wysokim poziomie. Niby otwarte zawsze tak samo, ale albo w sobotę nie czynne- albo tylko otwarte godzinę. Np. już dziś wisiała kartka, że cały tydzień czynne tylko od 10 do 18
I na dodatek te ceny, byle zastrzyk i kilkadziesiąt złotych (chyba złote igły)
Wiele lat temu poradziłam się tam kilku rzeczy (akurat była pani doktor) chwila rozmowy i na koniec usłyszałam. Porada 20zł
Jeżeli są aż tak chytrzy i zachłanni to, po co wysyłają właścicielom zwierząt kartki na Boże Narodzenie?
Psa leczyłam tam tak długo ponieważ nie chciałam w trakcie choroby zmieniać mu lekarza. Ale miałam tej lecznicy serdecznie dość.
Ostatnio sąsiadka z chorym na serce psem była zadowolona z efektów leczenia w Anwet u P. Pawliszyn.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2013r. 00:18  
Cytuj
To ja dorzucę coś od siebię. Ja też leczyłem i leczę psa w Argosie. Jesli nawet płacę więcej, to i tak uważam, że warto. Jak przykład podam sytuację ,która mnie spotkała. Jakiś czas temu mojego psa przejechał samochód. Poejechałem do weta (nie podaje nazwy - nie dyskredytuję na forum), którego miałem nabliżej i który "na oko" stwierdził, że łapa jest złamana. Teraz tak myślę, że na oko to... itd. Ponieważ łapa zaczeła cholernie puchnąć pojechałem do Argosa, gdzie zostało zrobienie prześwietlenie. Łapa od nowa składana itp.
Czyli nic nie oszczędziłem, a psiak się swoje ocierpiał. No bo jak można stwierdzić złamannie bez prześwietlenia (tak wiem dopiero teraz to widzę).
Co do płatnej porady. Takie pytanko - jak idziesz do lekarza (prywatnie) to płacisz za poradę? Ano placisz. Jak jedziesz do mechanika samochodowego to nie płacisz za diagnozę? Płacisz. Itd. itp. Takie zakłady, firmy sa po to by przynosić zysk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lut 2013r. 08:53  
Cytuj
Ja się w sprawach leczenia nie wypowiadam, bo nie leczyłem swoich psów w Stalowej Woli ale kupowałem różne produkty typu: obroże, maści itp.

W Argosie było najdrożej a przy kupowaniu obroży musiałem podać swoje dane i informacje o psie umiech

Mam pytanie czy Panie Pawliszyn i Skrzypek są ze sobą spokrewnione ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2013r. 12:30  
Cytuj
Dla mnie najlepszym weterynarzem jest Pan M. Oręziak
http://argoswet.pl/
ale jeśli chodzi o zakup maści,obroży, misek itd nie polecam jego sklepu gdyż jest bardzo drogi a to samo za mniejsze pieniądze można kupić w innych sklepach dla zwierząt.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd: pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2013r. 19:52  
Cytuj
miałam taki przypadek że potrzebny był weterynarz do konika, który zachorował gdy jego opiekun medyczny wyjechał na kilka dni wypoczynku i co żaden weterynarz z okolicy nie był w stanie pomóc ,kotek ,piesek ,świnka morska i owszem ale koń przecież to w stajni stoi i trzeba się na tym znać a wszyscy lekarze okoliczni tylko małe zwierzęta a moim skromnyn zdaniem pomocy powinien umieć udzielić każdy chociaż takiej na chwilę .cały dzień dzwoniłam aż ulitował się nad zwierzakiem doktor z niska i przyjechał do biednego cierpiącego zwierzęcia .nie pomogą piękne gabinety ani sprzęt wysokiej klasy gdy można pomóc tylko kotkom i pieskom bo to najłatwijsze zwierzaki do leszenia ,i do stajni nie trzeba wchodzić i brzydko nie pachną .moim zdaniem powinno się wybierać takiego weterynarza który potrafi pomóc każdemu zwierzakowi .

beza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 29 Wrz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2013r. 09:45  
Cytuj
Ja również polecam panią Beatę Pawliszyn ! Najlepsza pani jaka może być stworzona dla naszych czworonogów ! smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2013r. 17:02  
Cytuj
CYTAT
miałam taki przypadek że potrzebny był weterynarz do konika, który zachorował gdy jego opiekun medyczny wyjechał na kilka dni wypoczynku i co żaden weterynarz z okolicy nie był w stanie pomóc ,kotek ,piesek ,świnka morska i owszem ale koń przecież to w stajni stoi i trzeba się na tym znać a wszyscy lekarze okoliczni tylko małe zwierzęta a moim skromnyn zdaniem pomocy powinien umieć udzielić każdy chociaż takiej na chwilę .cały dzień dzwoniłam aż ulitował się nad zwierzakiem doktor z niska i przyjechał do biednego cierpiącego zwierzęcia .nie pomogą piękne gabinety ani sprzęt wysokiej klasy gdy można pomóc tylko kotkom i pieskom bo to najłatwijsze zwierzaki do leszenia ,i do stajni nie trzeba wchodzić i brzydko nie pachną .moim zdaniem powinno się wybierać takiego weterynarza który potrafi pomóc każdemu zwierzakowi .

Bo psy i koty to najlepszy biznes dla weterynarza. I źle, że niekturzy weterynarze tak materialnie traktują zwierzęta.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 22 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2013r. 19:29  
Cytuj
Tak jak w medycynie są specjalizacje: ginekolog, chirurg, okulista itp, tak i w weterynarii jest podobnie: specjalista leczenia chorób kotów i psów, specjalista leczenia chorób świń itp. , więc nie wszyscy na wszystkim się znają. A u nas najwięcej jest właśnie specjalistów leczenia chroób kotów i psów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2013r. 19:43  
Cytuj
W mieście raczej nikt nie przychodzi do weterynarza z konikiem, więc lekarze nie mają doświadczenia w ich leczeniu, tym zajmują się weterynarze na wsi. Ze swojego doświadczenia wiem,że najlepszy weterynarz chirurg to Oręziak, jest dobrze przygotowany pod względem technicznym, jak i diagnostycznym. Zaszczepić zwierzątko czy odrobaczyć każdy wet potrafi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd: pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2013r. 20:05  
Cytuj
tak lekarz jak i weterynarz pierwszej pomocy powinien udzielić każdy .a tu na tylu w stalowej woli i okolicy znalazł się tylko jeden który potrafił pomóc zwierzakowi .a studia chyba kończyli takie same chyba że na jednych uczą jak pomóc zwierzęciu a na drugich jak robić kasę .

beza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 22 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2013r. 20:37  
Cytuj
CYTAT
tak lekarz jak i weterynarz pierwszej pomocy powinien udzielić każdy .a tu na tylu w stalowej woli i okolicy znalazł się tylko jeden który potrafił pomóc zwierzakowi .a studia chyba kończyli takie same chyba że na jednych uczą jak pomóc zwierzęciu a na drugich jak robić kasę .

I tu się z toba nie zgodzę. Udzielenie pierwszej pomocy polega na np. zrobieniu sztucznego oddychania, opatrzenia rany, zastrzyku przeciwbólowego, a to przeciez sprawy nie załatwia. Chory zyje, ale nadal jest chory i to specjalista z danej dziedziny ma mu pomóc. Nie wiem co dolegało choremu zwierzęciu, ale to specjalista ma go wyleczyć, a nie tylko dać lek przeciwbólowy, ktory pomoże mu na chwilę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2013r. 21:24  
Cytuj
CYTAT
Bo psy i koty to najlepszy biznes dla weterynarza. I źle, że niekturzy weterynarze tak materialnie traktują zwierzęta.


No ludzie chociaż podstawy ortografii... dramat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2013r. 23:14  
Cytuj
Ja_30 popatrz na swoję błędy. Forum to nie dyktando a miejsce przekazywania informacji, a pomylić każdy się może. A, ta cała ortografia... Sam napisałeś z wieloma błędami i komuś wytykasz.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 16 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2013r. 09:16  
Cytuj
Witam!
To i ja dodam coś od siebie. Na Okulickiego (tam gdzie przyjmował kiedyś wet. Popowicz) przyjmuje teraz młoda, bardzo sympatyczna Pani Weterynarz wraz zmężem. Mają serce do zwierzaków i polecam z czystym sumieniem, w szczególności, jeżeli chodzi o gady. W Stalowej Woli nie bardzo jak dotąd było gdzie się wybrać z żółwiem, czy jaszczurką, a oni naprawdę mają wiedzę w tym temacie. I "nie zdzierają"umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 28 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2013r. 13:18  
Cytuj
Zgadzam się z Magdą. Pani Kasia z Okulickiego uratowała moją sunie której inny wet o mało nie uśmiercił. Bardzo fajna i profesjonalna, do tego co równie istotne nie zdziera pieniędzy i mam nadzieje, że tak zostanie. Jestem jej bardzo wdzięczna. Polecam wszystkim zwierzakomumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2013r. 08:00  
Cytuj
Witam,
Ja również polecam Lecznicę Weter. na Okulickiego i Panią Kasię wraz z mężem..
Mam kota, z kótórym wiecznie mam jakies "przygody zdrowotne" umiech
Mogę na tych Państwa zawsze liczyć, polegać.
Zdarzało się tak, że dzwoniłam wieczorkiem i prosiłam o poradę. Telefon mój nigdy nie został potraktowany jak zło konieczne...wręcz odwrotnie..
Zawsze z wizytą jest miło, profesjonalnie.
Potwierdzam, że ceny są niższe niż w innych lecznicach (koleżanka ma również kota i korzysta z innej placówki, porównujemy ceny).
Polecam !!

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 12:59  
Cytuj
A czy ktoś może wie,czy jakiś weterynarz w okolicy specjalizuje się w dziedzinie koni?dokładnie chodzi o czyszczenie i obcięcie kopyt..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 13:09  
Cytuj
CYTAT
A czy ktoś może wie,czy jakiś weterynarz w okolicy specjalizuje się w dziedzinie koni?dokładnie chodzi o czyszczenie i obcięcie kopyt..


To może spróbuj u p. Janusza Sudoła pracuje on w Inspektoracie Weterynarii.

Mieszka w Pysznicy, można zadzwonić przyjedzie na pewno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 13:15  
Cytuj
A mogę prosić o jakieś namiary? dziękuję umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 13:25  
Cytuj
Znalazłam,spróbuję po weekendzie zadzwonić,zapytam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 18:39  
Cytuj
CYTAT
Znalazłam,spróbuję po weekendzie zadzwonić,zapytam.


to fajnie, że znalazła bo dopiero dorwałam komputer good
Powinien pomóc bo zna się na zwierzętachumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »