NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Zdjęcia z Rossmanna,
Posty: 153
Dołączył: 31 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2013r. 23:12  
Cytuj
Witam,odebrałam wczoraj zdjęcia z Rossmanna,miały być matowe,a zrobili błyszczące,jestem tak zła bo to już drugi raz tak zrobili,tamte podarowałam,ale teraz na pewno nie i złożyłam reklamację.Mojej mamie też kiedyś zrobili nie takie jak trzeba...Czy tylko ja mam takiego pecha?Wyraźnie było zaznaczone,że mają być matowe.Czy Wam też kiedyś zrobili nie takie jakie chcieliście?Chyba to mój ostatni raz kiedy korzystam z ich usług.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2013r. 23:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2013r. 00:18  
Cytuj
Nie robiłem w rosmanie. Kiedyś robiłem w różnych miejscach i nie widziałem żadnej lepszej różnicy niż z własnej taniej drukarki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Lut 2013r. 10:12  
Cytuj
Szczerze nie rozumiem Cie, 3 raz robią Ci zle a ty dalej do tego wspaniałego rossmana ganiasz i zostawiasz tam pieniadze, podczas gdy zakładow gdzie to robią na miejscu jest pewnie conajmniej kilkanascie.... Nie pojmuje takich ludzi ...
Ponadto nie wpadlbym na posmysl zeby latac do drogerii wywolywac zdjecia, widac jacy specjalisci od zdjec...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lut 2013r. 10:31  
Cytuj
Witam.

W Stalowej nie robi sie odbitek (przynajmniej wiekszej ilosci) bo:
1. ceny z kosmosu
2. jakosc i kolorystyka slaba w porownaniu z labu w ktorym robie.

Kiedys na forum ktos polecil fotolab z Rzeszowa i teraz tam robie.
Zdjecia 10x15 kosztuja 0,39 na pieknym jedwabistym papierze, a 15x21 tylko 0,79 gr (i nie wazne czy robimy 1 czy 100 zdjec).
Oczywiscie zdjecia mozna zamowic tez przez internet.
Mozna tez wyslac przez internet pliki i przy okazji pobytu w Rzeszowie odebrac w kilku ich punktach i tym samym nie palcic kosztow wysylki.

sunset0402 - nie skalda sie reklamacji tylko nie przyjmuje sie produktu nie zgodnego z umowa !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2013r. 10:58  
Cytuj
CYTAT
Szczerze nie rozumiem Cie, 3 raz robią Ci zle a ty dalej do tego wspaniałego rossmana ganiasz i zostawiasz tam pieniadze, podczas gdy zakładow gdzie to robią na miejscu jest pewnie conajmniej kilkanascie.... Nie pojmuje takich ludzi ...
Ponadto nie wpadlbym na posmysl zeby latac do drogerii wywolywac zdjecia, widac jacy specjalisci od zdjec...


Zdjecia z Rossmanna sa tanie jak barszcz. Jaka cena taka usluga. nikt nigdy nie da czegos porzadnego za marne pieniadze. Tu masz odpowiedz po co kolezanka lata tam az 3 razy i jest niezadowolona. Dobra usluga musi kosztować. To tak jak z zabiegami kosmetycznymi na grouponie. Normalny zabieg kosztuje 80 zł, a na groupon 50... skad taka roznica? Ten za 50 jest wykonywany na tanszych kosmetykach. Tak samo jest ze zdjeciami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2013r. 12:50  
Cytuj
CYTAT


Zdjecia z Rossmanna sa tanie jak barszcz. Jaka cena taka usluga. nikt nigdy nie da czegos porzadnego za marne pieniadze. Tu masz odpowiedz po co kolezanka lata tam az 3 razy i jest niezadowolona. Dobra usluga musi kosztować.


Nie do końca prawda - kilka razy robiłem zdjęcia przez internet chyba w empiku i jakość była bardzo dobra. Porównując z fotografami ze Stalowej dużo taniej. Mowa o ilościach 500-1000 szt.
Kiedyś próbowałem zapytać lokalnego fotografa mówiąc że chce wywołać 500 zdjęć, to zaproponował mi rabat 1 gr na zdjęciu - śmiech.
Później się dziwią, że ludzie zamawiają wszystko przez internet.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Lut 2013r. 21:21  
Cytuj
ja już dawno nie wywoływałam zdjęć, więc za bardzo nie wiem jak to cenowo wygląda, ale na pewno reklamację powinni uznać...to ejst duży błąd..matowe a błyszczące

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 29 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2013r. 17:27  
Cytuj
wywoluje zdjecia w rossmanie i zauwazylam ze wszystkie te pomyslki zwiazane sa z tym ze stoisko foto jest samoobslugowe i ludzie nie potrafia obslugiwac tej maszyny. a potem jest narzekanie ze dostaja co innego niz zamawiali, a moze wystarczyloby tylko przeczytac dokladniej instrukcje? moim zdanie, zdjecia z rossmana sa swietnej jakosci za niewielkie pieniadzeumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2013r. 17:56  
Cytuj
CYTAT
wywoluje zdjecia w rossmanie i zauwazylam ze wszystkie te pomyslki zwiazane sa z tym ze stoisko foto jest samoobslugowe i ludzie nie potrafia obslugiwac tej maszyny. a potem jest narzekanie ze dostaja co innego niz zamawiali, a moze wystarczyloby tylko przeczytac dokladniej instrukcje? moim zdanie, zdjecia z rossmana sa swietnej jakosci za niewielkie pieniadzeumiech


Lubie to! Nic dodac nic ujac... najpierw trzeba umiec obslugiwac maszyne a dopiero potem skladac reklamacje.good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »