NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Szeląg-chirurg-ortopeda,
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 16:41  
Cytuj
Wyczytałam wszystkie wątki na temat tego lekarza. ale pomóżcie czy ma coś wspólnego z chirurgią? Potrzebuje chirurga dla dziecka. Kilka osób mi poleciało wlasnie ze względu na podejście do dzieci. Czy ktoś miał z nim styczność jako chirurg? Pomóżcie. Z góry dziekuje. Gabiński tez jest wpisany na liste chirurgów a zeby go znaleźć trzeba wpisać ortopeda. I w przypadku Szeląga jest tak samo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 16:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 17:04  
Cytuj
A dziecko jak małe???

Nitex69-> jeśli polecali to idź do Szeląga na pewno pomoże i zna się na chirurgii a jeśli nie będzie wstanie to poleci kogoś innego.

Ja z tych pracujących w szpitalu polecam Dariusza Sowę.
Dobre podejście do dzieci ma na pewno Giebułtowicz, tylko nie wiem gdzie obecnie przyjmuje. Obiło mi się o uszy, że w nisku.
Trzeba by zapytać kogoś zorientowanego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 6 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 21:34  
Cytuj
Szeląg i Giebułtowicz pracują w szpitalu w Nisku, Szeląg dodatkowo przyjmuje w przychodni w Nisku, być może,że Giebułtowicz też.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2013r. 00:29  
Cytuj
Szeląg jest ortopedą, a wspólnego z chirurgią ma tyle (chyba), że pracuje na chirurgii, bo tam znajduje się jego pododdział ortopedyczny, krórej jest szefem. Jak dla mnie najlepszy specjalistaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 26 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2013r. 01:16  
Cytuj
Szeląg MISTRZ! dzięki temu Panu mój nadgarstek normalnie działa. Byłem u niego prywatnie ze złamaną ręką w dwóch miejscach. A gdy zobaczył zdjęcie z prześwietlenia i moją rękę w gipsie, zapytał: ''Co za artysta Ci to skłądał i lepił?'' Zajął się mną profesjonalnie i do końca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »