NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Dyktator w SPOŁEM,
Posty: 42
Dołączył: 3 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 120%
ff
Wysłany: 12 Lut 2013r. 08:57  
Cytuj
Prezes PSS SPOŁEM ze spółdzielni stworzył sobie prywatny folwark. Bardzo dobrze układsa mu się współpraca z hurtownią żony od której bierze towar po zawyżonych cenach o 20% na czym traci spółdzielnia , ale on w bdżecie domowym księguje to na zysk. Chcąć zrekompensować tą strate spółdzielni w sieci sklepów Społem podwyższa ceny, wskutek czego nawet starzy klienci Społem kierują się do innych sklepów gdzie jest taniej. Czy Jan Nowicki dba tylko o własną kieszeń i swojej żony, co w tym temacie sądzi jego przyjaciel preses rady nadzorczej Pan Jaśkowski, czy ma z tego jakies profity, a może czas rozpier***ić ten burdel PSS SPOŁEM STALOWA WOLA.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2013r. 08:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 3 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 120%
ff
Wysłany: 12 Lut 2013r. 09:54  
Cytuj
Prezes PSS SPOŁEM ze spółdzielni stworzył sobie prywatny folwark. Bardzo dobrze układsa mu się współpraca z hurtownią żony od której bierze towar po zawyżonych cenach o 20% na czym traci spółdzielnia , ale on w bdżecie domowym księguje to na zysk. Chcąć zrekompensować tą strate spółdzielni w sieci sklepów Społem podwyższa ceny, wskutek czego nawet starzy klienci Społem kierują się do innych sklepów gdzie jest taniej. Czy Jan Nowicki dba tylko o własną kieszeń i swojej żony obniżają jej czynsz za dzierżawione obiekty o 20% , niech żyje wspaniałomyślny prezes Jan Nowicki, któremu wskutek obniżki czynszu zostanie kolejne 20 %
20% tu 20 % tam daje to nam 40% ma gość łeb do interesu.
co w tym temacie sądzi jego przyjaciel preses rady nadzorczej Pan Jaśkowski, czy ma z tego jakies profity, a może czas rozpier***ić ten burdel PSS SPOŁEM STALOWA WOLA.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lut 2013r. 10:05  
Cytuj
A Ty nie masz gdzie się uzewnętrzniać tylko tutaj?Są chyba odpowiednie organa zajmujące się takimi sprawmi.Więc napisz-"uprzejmie donoszę"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »