NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Uwaga abonenci T-Mobile na kartę!, czyli kolejny genialny pomysł Das T-Mobile po płatnym sprawdzaniu salda
Posty: 173
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lut 2013r. 22:27  
Cytuj
"Od 19. marca usługa Rok ważności konta po każdej rozmowie staje się płatna. Zmiana dotyczy klientów T-Mobile na kartę oraz Heyah.

Usługa polega na przedłużaniu ważności konta na rok po wykonaniu lub odebraniu połączenia, wysłaniu lub odebraniu wiadomości tekstowej albo multimedialnej oraz połączeniu z Internetem. Od teraz będzie można ją łączyć z wszystkimi promocjami i usługami dostępnymi w T-Mobile na kartę i Heyah, ale stanie się ona płatna.

Od 19. marca usługa kosztować będzie 3 zł miesięcznie. Koszt aktywacji usługi dla nowych klientów to 5 zł (wraz z abonamentem za pierwszy miesiąc). Dotychczasowi klienci będą mogli kontynuować korzystanie z usługi na nowych zasadach bez ponoszenia kosztów opłaty aktywacyjnej.

Usługę Rok ważności konta po każdej rozmowie można aktywować wysyłając SMS-a o treści TAK na numer 568 w Heyah oraz 668 w T-Mobile na kartę. Aktywną usługę będzie można wyłączyć w dowolnym momencie wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści NIE na numer 568 dla Heyah i 668 w T-Mobile na kartę. Wyłączenie usługi nie powoduje skrócenia terminu ważności konta."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2013r. 22:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1263
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lut 2013r. 23:04  
Cytuj
Wygląda na to że najlepsza wedłóg mnie siec też zaczyna robić różne wałki nie świadomym klientom . Zawsze chwaliłem T mobile za to ze nigdy nie przyszedł mi rachunek wyzszy niz ten który miałęm w umowei w przeciwieństwie do moich znajomych ktorzy maja telefony w orange lub plau i notorycznie dostaaj rachunki z kosmosu .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1986
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2013r. 02:37  
Cytuj
Odradzam T-Mobile. Kto ma, niech ucieka po upływie umowy. Coraz więcej haczyków. Niedawno podwyższyli abonament, a w zamian usunęli m.in. dane wymienne za minuty (kiedyś 1 MB = 1 minuta). Sami włączają płatne usługi, które musicie wyłączyć ręcznie (wysyłając SMS) przez upływem okresu testowego (7 dni). Na kartę wcale nie jest lepiej.

Wpisać do wyroczni: Jak T-Mobile naciąga klientów

Cytat z pewnego forum:
CYTAT (nconnor)
Jestem zbulwersowany zachowaniem T-Mobile

Dzwoni do mnie numer +48 608 925 333, odbieram i słyszę jakieś nagranie, od razu się rozłączam. Rozłączyłem się ale nie zbyt dobrze i drugi raz wcisnąłem przerwanie połączenia za jakieś 10 sekund.
Bardzo się zdziwiłem jak po wyłączeniu tego połączenia przyszedł mi sms że zamówiłem granie na czekanie. Ale przecież ja nic nie zamawiałem, ale przecież odebrałem ten telefon.
Do tego niby zamówiłem jakiś weekend czy inne disco polo.
Przecież takie zachowanie T-Mobile jest karygodne!

Jestem ciekaw ilu klientów tak naciągnęli. Wystarczy odebrać telefon żeby zamówić niby jakąś usługę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1531
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Lut 2013r. 18:18  
Cytuj
T-Mobile a wcześniej Era to najgorsza sieć w Polsce.
Np. w Heyah za sprawdzenie kodem konta pobiera 4 grosze.
Albo weźmy ofertę nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci.
Play, Plus i Orange mają faktycznie nielimitowane.
A T -Mobile też się ogłasza jako nielimitowane, ale po przyjrzeniu się wychodzi, że jest to 54640 minut w umowie na 12 miesięcy. Wychodzi 150 minut dziennie. Wg Ery 150 minut dziennie to oferta nielimitowana smiech2smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Maja 2013r. 09:15  
Cytuj
T-Mobile Polska obniża ceny i zrównuje stawki do wszystkich sieci krajowych!
Ale żeby część nieświadomych użytkowników oszwabiać (dosłownie smiech2) jeszcze przez jakiś czas, pewnie w mediach będzie o tym cicho zwłaszcza że usługa nie jest automatycznie włączana dla wszystkich abonentów tylko wyłącznie po wysłaniu stosownego kodu SMS-em - czytaj 90% nieświadomych abonentów dalej będzie bulić więcej.
Jeśli macie znajomych w T-Mobile, dajcie im znać.
Niech sobie Niemiec nie myśli że może nas mieć za idiotów.

"Od 18. maja T-Mobile w prepaidzie, w ramach promocji wprowadza równą stawkę do wszystkich operatorów w kraju.

Stawka w taryfach: Hot i Tak Tak Hot wynosić będzie 0,30 zł za minutę, a w taryfie Nowy Tak Tak wyniesie 0,59 zł (0,57 zł w ramach usługi Nowy Tak Tak po 4 miesiącach);

Promocja dotyczy użytkowników korzystających z oferty na kartę do 18 marca 2013 roku. Użytkownicy, którzy aktywowali karty po tym terminie mają równe stawki włączone automatycznie.

Aby dokonać bezpłatnej aktywacji usługi należy użyć ekspresowego kodu *100*475#. Usługa zostanie włączona w ciągu 72 godzin i zostanie potwierdzona SMS-em. Usługa obowiązuje bezterminowo, chyba że użytkownik zleci jej dezaktywację. Stan usługi można sprawdzić kodem *100*475*1#."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2013r. 10:59  
Cytuj
Najlepsza sieć to Red Bull Mobile, ja płacę w najnowszym abonamencie " No Limit " 29,90 zł miesięczny abonament z umową na czas nieokreślony i rozmawiam zupełnie bez żadnych haczyków do wszystkich sieci za free bez żadnych ograniczeń, oferta dotyczy samych usług czyli sama karta sim bez tel. a płacąc 10 zł więcej dodatkowo sms jak i mms bez limitu do wszystkich. Polecam bo lepszej oferty nie znajdziecie nigdzie.

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2013r. 19:45  
Cytuj
CYTAT
Odradzam T-Mobile. Kto ma, niech ucieka po upływie umowy.

CYTAT
T-Mobile a wcześniej Era to najgorsza sieć w Polsce.

Zgadzam się.
Nic nowego dla przedłużających umowę, czyli aby zatrzymać klienta.
Więc podziękowałam i przeszłam do Play. Obsługa klienta The Best( jak dla mnie). A przynajmniej bardzo się starają zarówno Ci państwo, którzy pracują w salonie (w Tesco) jak i Obsługa Telefoniczna/mailowa.
CYTAT
nigdy nie przyszedł mi rachunek wyzszy niz ten który miałęm w umowei w przeciwieństwie do moich znajomych ktorzy maja telefony w orange lub plau i notorycznie dostaaj rachunki z kosmosu .

Nigdy mi się to nie zdarzyło w PlaY chyba, że użyłam płatny numer - wiedząc o tym oczywiście.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Lip 2013r. 10:47  
Cytuj
Letnia promocja doładowań w T-Mobile i Heyah - czyli bonusy w ofertach na kartę. Po doładowaniu można zyskać do 300 minut w sieci i na numery stacjonarne.

Aby aktywować promocję, wystarczy wysłać w do 22 września 2013r. bezpłatnego SMS-a o treści LATO na numer 80616 w T-Mobile na kartę lub 80816 w Heyah na kartę. Potwierdzeniem aktywacji promocji jest SMS od operatora. Następnie po doładowaniu konta kwotą 10 zł lub więcej przyznany zostanie bonus, również potwierdzony SMS-em.

Bonusy w T-Mobile na kartę w zależności od wysokości doładowania:
10-24 zł - 50 minut do T-Mobile i na stacjonarne,
25-49 zł - 150 minut do T-Mobile i na stacjonarne,
50 zł i więcej - 300 minut do T-Mobile i na stacjonarne.

Bonusy w Heyah na kartę w zależności od wysokości doładowania:
10-24 zł - 50 minut do Heyah i na stacjonarne,
25-49 zł - 150 minut do Heyah i na stacjonarne,
50 zł i więcej - 300 minut do Heyah i na stacjonarne.

Wszystkie bonusowe pakiety minut wykorzystać można w przeciągu 14 dni od chwili ich otrzymania. Promocją objęte zostaną maksymalnie dwa kolejne doładowania po aktywacji promocji, pod warunkiem, że będą one wykonane w okresie jej trwania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »