NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
1 Marca, Dniem Żołnierzy Wyklętych
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 18:45  
Cytuj
Czy w związku z tym dniem miasto lub organizacja narodowa planuje jakieś uroczystości ?


http://www.zolnierzewykleci.pl/?p=526




http://www.youtu(...)l7koBSII

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 18:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 20:44  
Cytuj
A może sam coś wymyślisz i zorganizujesz?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2013r. 21:24  
Cytuj
planuje zorganizowac wystawe, to tyle co na razie moge napisac

Andrzejka nie czytaj, bo on nic nie potrafi sam z siebie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lut 2013r. 11:43  
Cytuj
CYTAT
planuje zorganizowac wystawe, to tyle co na razie moge napisac

Andrzejka nie czytaj, bo on nic nie potrafi sam z siebie


No nie potrafił bym podszywać się pod Rotmistrza.ok A na poważnie to zadałem pytanie? To chyba nic złego? Nawet dla takiego ciśnieniowca jak Ty.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2013r. 13:08  
Cytuj
Podszywam czy utożsamiam z postacią, której ideały są mi bliskie?
Poważnie odpowiedziałem, tak w jednym jak i w drugim poście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lut 2013r. 13:14  
Cytuj
CYTAT
Podszywam czy utożsamiam z postacią, której ideały są mi bliskie?
Poważnie odpowiedziałem, tak w jednym jak i w drugim poście.


Utożsamianie się to jedno, a przybieranie jego nazwiska to drugie. ok

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2013r. 13:28  
Cytuj
"Andrzejek" to przybranie dziecinnej postawy? Czy chęc powrotu do dzieciństwa, ktorego się świadomie nie przeżyło?

Wybierz sobie, którą opcję wolisz, skoro wg Ciebie używanie nazwiska to podszywanie się.

Wydawałoby się, że inteligentnemu człowiekowi wystarczy wytłumaczyc raz i zrozumie skąd jest nick "Pilecki". Wydawałoby się... Realizując cele przybiera się nazwisko, pseudonim, nazwę, które patronują danym działaniom. Nieświadomych trzeba uświadamiac nawet i 100 razy, ciepliwie.

Ja rozumiem, że jak był sławny zagończyk Jerzy Dąbrowski "Łupaszko", to już nie mógł byc Zygmunt Szendzielarz "Łupaszko", bo to przybieranie, a nie utożsamianie.

Pilecki należał do ż. wyklętych, nawet teraz edukujesz się umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lut 2013r. 14:12  
Cytuj
CYTAT
\"Andrzejek\" to przybranie dziecinnej postawy? Czy chęc powrotu do dzieciństwa, ktorego się świadomie nie przeżyło?

Wybierz sobie, którą opcję wolisz, skoro wg Ciebie używanie nazwiska to podszywanie się.

Wydawałoby się, że inteligentnemu człowiekowi wystarczy wytłumaczyc raz i zrozumie skąd jest nick \"Pilecki\". Wydawałoby się... Realizując cele przybiera się nazwisko, pseudonim, nazwę, które patronują danym działaniom. Nieświadomych trzeba uświadamiac nawet i 100 razy, ciepliwie.

Ja rozumiem, że jak był sławny zagończyk Jerzy Dąbrowski \"Łupaszko\", to już nie mógł byc Zygmunt Szendzielarz \"Łupaszko\", bo to przybieranie, a nie utożsamianie.

Pilecki należał do ż. wyklętych, nawet teraz edukujesz się umiech


Śmieszny jesteś. To moje prawdziwe imię a Pilecki nie jest twoim prawdziwym nazwiskiem. Tylko ślepy nie widzi różnicy. No ale fajnie się tłumaczyszumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2013r. 14:38  
Cytuj
Andrzejek masz w dowodzie? umiech

W mediach występuję pod imienim i nazwiskiem. Uczestniczę w "Projekcie Pilecki" po za tym w kilku innych akcjach, mam tworzyc na kazdą akcję inny nick jak chce coś napisac na forum? Ty pewnie byś tak robił, mnie wystarczy, jeden z którym utożsamiam się po kórym mogę byc kojarzony. Proste i logiczne.

Takim jak ty trzeba tłumaczyc wiele rzeczyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lut 2013r. 14:59  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek masz w dowodzie? umiech

W mediach występuję pod imienim i nazwiskiem. Uczestniczę w \"Projekcie Pilecki\" po za tym w kilku innych akcjach, mam tworzyc na kazdą akcję inny nick jak chce coś napisac na forum? Ty pewnie byś tak robił, mnie wystarczy, jeden z którym utożsamiam się po kórym mogę byc kojarzony. Proste i logiczne.

Takim jak ty trzeba tłumaczyc wiele rzeczyumiech



Ja używam jednego tego samego nicka od samego mojego początku na tym forum. Jak wiemy (przynajmniej Ja i Ty) to nie twój pierwszy nick umiech

W mediach powiadasz, posługujesz się swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem. To takie przemycone chwalenie się? Jestem w mediach umiech

Moderowano przez: Jacek
koniec dziecinady

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »