NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Kupno płytek do łazienki,
Posty: 5
Dołączył: 24 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 11:48  
Cytuj
Poszukuję dobrego sklepu z płytkami do łazienki. Czy możecie coś polecić? Cena nie jest najważniejsza, ale oczywiście nie chcę przepłacać umiech zależy mi na fajnych kolekcjach, modnych. Ostatnio zamówiłam folder z kafelkami Paradyż (tu jest ten katalog płytek gdyby kogoś interesował) i spodobało mi się kilka kolekcji, mniej więcej coś takiego:

Obrazek

Bardzo lubię jasne scenerie ze wstawkami ciemnymi, ale nie za dużo, tak żeby powstał kontras. Tak więc jeśli znacie jakieś sklepy z dobrymi płytkami to dzięki za polecenie. Od niedawna mieszkam w Stalowej i nie za bardzo jestem zorientowana. Tak więc dzięki za konkretne adresy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 11:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 13 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 11:54  
Cytuj
bardzo fajny sklep z płytkami jest na Niezłomnych albo to już jest Handlowa, jadąc główną wzdłuż Centrum to zaraz za myjnią bezdotykową jest taki mały sklep. Tam masz wszystkie płytki, a nawet jak nie mają to wystarczy, że podasz im numer kat. to ci ściągną w ciągu kilku dni. Ja tam zamawiałam na cały dom płytki. Ceny można negocjować, a i tak niższe niż w innych sklepach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 20 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 13:14  
Cytuj
Sprawdz PW

Nie wiem, kto pisze scenariusz mojego życia, ale widzę że ma ogromne poczucie humoru.... :D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 2 Marz 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 13:23  
Cytuj
Czy ja też mogę prosić info na PW?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 24 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 13:39  
Cytuj
tamlin13, dzięki za porady. W przyszłym tygodniu wybieram się do sklepu umiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 20 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 13:46  
Cytuj
ok

Nie wiem, kto pisze scenariusz mojego życia, ale widzę że ma ogromne poczucie humoru.... :D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 19:16  
Cytuj
CYTAT
Poszukuję dobrego sklepu z płytkami do łazienki. Czy możecie coś polecić? Cena nie jest najważniejsza, ale oczywiście nie chcę przepłacać umiech zależy mi na fajnych kolekcjach, modnych. Ostatnio zamówiłam folder z kafelkami Paradyż (tu jest ten katalog płytek gdyby kogoś interesował) i spodobało mi się kilka kolekcji, mniej więcej coś takiego:

Bardzo lubię jasne scenerie ze wstawkami ciemnymi, ale nie za dużo, tak żeby powstał kontras. Tak więc jeśli znacie jakieś sklepy z dobrymi płytkami to dzięki za polecenie. Od niedawna mieszkam w Stalowej i nie za bardzo jestem zorientowana. Tak więc dzięki za konkretne adresy.



Ja plytki kupuje w Mielcu w Merkury Market. Niezla kolekcje plytek maja. Tych tanszych drozszych i bardzo drogich. Z paradyz tez kolekcje maja.

oto adres

http://www.merkurymarket.pl/mielec/

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 10 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 20:32  
Cytuj
to ja też proszę o info o płytkach bo teraz kupuję

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 29 Gru 2006r.
Skąd: znikąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 21:30  
Cytuj
a ja polecam sklep w Rudniku nad Sanem HYDROMIX. Ostatnio robiłam łazienkę i oni robili projekt w cenie płytek. Wyszło idealnie czyli tak jak chciałam a nawet lepiej mimo, że nie byłam przekonana do tych płytekjezykjezyk a jeśli chodzi o projekt łazienki to polecam tam Pana Arturajezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 18:33  
Cytuj
CYTAT
a ja polecam sklep w Rudniku nad Sanem HYDROMIX. Ostatnio robiłam łazienkę i oni robili projekt w cenie płytek. Wyszło idealnie czyli tak jak chciałam a nawet lepiej mimo, że nie byłam przekonana do tych płytekjezykjezyk a jeśli chodzi o projekt łazienki to polecam tam Pana Arturajezyk


Ze HYDROMIX J.Iskry z nowosielca robia hydraulike to wiem, a ze robia plytki w lazienkach to niewiedzialem.

A przeciez HYDROMIX z Rudnika to ta sama firma.:cwaniak:

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 29 Gru 2006r.
Skąd: znikąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 20:48  
Cytuj
hydraulikę robią także a płytki mają w swojej ofercie sprzedażyumiech dodatkowo w ramach zakupu u nich robią projekt łazienkiumiech co ważne za darmo z niezliczoną ilością poprawek i korektumiech w Stalowej taka przyjemność kosztuje ok. 200 zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »