NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Zablokowany zamek drzwi kierowcy (pomocy),
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 12:18  
Cytuj
Witam
Problem jak w temacie. Zamknalem kilka dni temu drzwi i wszystko ładnie pięknie. Na następny dzień za cholere owe drzwi nie chcą się otworzyć (od strony kierowcy). Nie wiele myśląc wziąłem się za odlodzenie, odśnieżenie i potraktowanie odmrażaczem uszczelek. Niestety na marne. Otworzyłem wszystkie drzwi, lecz nie te od kierowcy. Próbowałem na wszelakie sposoby i kluczykiem i z pilota... od wewnątrz poprzez odchylenie tapicerki i pociągnięcie za cięgna. No kurcze i nic ! Najprawdopodobniejsze jest to, że zatrzasnął (zablokował) się mechanizm zamykający i dostęp do niego ghraniczy z cudem. Może ktoś mi pomoże albo doradzi jakiegoś człowieka, który poradzi sobie z moim problemem oczywiscie na terenie Stalówki ??

Z góry dzięki za pomoc !

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 12:18  
Cytuj

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 12:19  
Cytuj
podjedz do lok-u zrobia to chlopaki

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 12:23  
Cytuj
CYTAT
podjedz do lok-u zrobia to chlopaki


Właśnie myslalem o loku ale nie bylem w 100 % pewny czy podołają smiech2

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 12:35  
Cytuj
zacznij od wstawienia auta do ciepłego pomieszczenia, może tylko przymarzło coś czego odmrażaczem nie dosięgasz, nic na siłę , jak faktycznie uszkodził się zamek (nie wiem jakie auto z) to łatwo nie będzie zwłaszcza od strony kierowcy gdzie są osłony antywłamaniowe, inwazja siłowa to ostateczność umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 12:46  
Cytuj
DO MODERATORA > TEMAT MOŻNA USUNĄĆ !!!


Moderowano przez: SM
A dlaczego usunąć ? Może inni będą mięc podobny problem i skorzystają.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 13:38  
Cytuj
Ajj Rafał w dupe cie uszczypnął ostatni post ?umiech grrrr tygrysie nadal jestes taki ostry jak kiedys oj ty oj ty adminie nie dobry smiech2smiech2smiech2

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »