NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Nowy Weterynarz. Gabinet ,
ff
Wysłany: 5 Sty 2013r. 20:16  
Cytuj
Witam. Wie ktoś coś o nowym gabinecie weterynaryjnym który otwiera się w poniedziałek 7 stycznia obok apteki na Hutniczej? zależałoby mi na opini kto tam pracuję, jakieś informację na temat weterynarza który tam bedzie urzędował, poniewał weterynarze w Stalowej Woli średnio dobrą opinią się cieszą moim zdaniem.

Pani Montusiewicz - niezbyt. Sposób bycia i podejścię do psów jest nie zbyt.
Kama ( P. Żrodłowska ) - uśmierciła moje 2 świnki morskie oraz suczkę.
Anvet - niby dobra, wszystko wie a gdy chciałbym zlecić jej jakieś badania to ona twierdzi że nie ma takiej potrzeby lub jednemu pieskowi daje pakiet jeśli chodzi o wściekliznę a drugiemu zaledwie tylko szczepionkę a różnica w ich wieku to 2 miesiące.
P. Oręziak - szuka tylko kasy i robi z igły widły.

Pytam o tego nowego Weta ponieważ może wkońcu to ktoś konkretny będzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Sty 2013r. 20:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Sty 2013r. 22:05  
Cytuj
Polecam Anvent umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Sty 2013r. 23:03  
Cytuj
piknik 1938,
zamiast reklamować to idź w poniedziałek i dowiedz się wszystkiego osobiście
widzę, że masz dużą łatwość w ocenianiu innych, szkoda tylko, że jest to ocena dość powierzchowna, no i oczywiście wszyscy są "be"
życzę Ci abyś Ty nigdy nie zostawał poddany takiej ocenie

mój ranking jest trochę inny, wedłg mnie Montusiewicz, Krępa, Oręziakowie (kolejność alfabetyczna) to jedyni weyterynarze w Stalowej, którzy mają wiedzę w temacie

a co do robienia wideł z igły, to ostatnio syn mojego znajomego był pod opieką pediatry, a jak pani doktor po tygodniu zdecydowała się zrobić widły z igły i wykonała badania krwi, to chłopak wylądował w klinice w Warszawie z ciężkimi powikłaniami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 6 Sty 2013r. 07:55  
Cytuj
Dobry weterynarz to taki, który wyleczy naszego psa, kota czy świnkę morską.Podejście do zwierzęcia i opiekuna też się liczy i tutaj na pewno polecać trzeba p.K.Oręziak.
Każdy weterynarz zarabia na zwierzętach, prowadzą działalność gospodarczą, są sklepy.Najlepiej zaopatrzony i najtańszy jest ten w Kamie.Gdzie najdrożej? Sprawdźcie.Podobnie jak ceny za usługi weterynaryjne.Wystarczy zadzwonić i zapytać o cenę szczepionek,badań krwi...itd.Koleżanka dzwoniła, najtaniej wyszło u...Oręziaków.Albo więc doszli do wniosku, że było u nich za drogo, albo inni podnieśli ceny.
Jest też Katarzyna Dziura, ma gabinet tam, gdzie kiedyś przyjmował Popowicz.Ktoś tam był?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 6 Sty 2013r. 10:39  
Cytuj
CYTAT
Jest też Katarzyna Dziura, ma gabinet tam, gdzie kiedyś przyjmował Popowicz.Ktoś tam był?
Ten "gabinet" to mówi sam za siebie:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 6 Sty 2013r. 11:03  
Cytuj
Mam łatwość w ocenie ludzi ponieważ miałem już 3 psy przed tymi dwoma, 2 świnki morskie, 2 myszy i jednego szczura.

Ostatnią moją suczkę uśmiercili w kamie podając lek wywołujący cukrzycę, potem kroplówki co tydzień, zastrzyki codziennie więc jakieś tam jednek pojęcie mam i to nie jest roczne doświadczenie moje z weterynarzami ze Stalowej. W przypadku jednej świnki pani w kamie powiedziała że nic jej nie jest a nie zdąrzyłem wrocić wieczorem do domu z pracy a ona już leżała sztywna. Znam przypadek też mojej drugiej suczki ktora była sterylizowana i nie do końca wszystko jej usuneli, potem urojona ciążą, pilnowanie maskotek zwykłych bo pomyślałą że to jej i spora agresja przy tym, następnie guzy na "piersiach' i śmierć. Więc wiem coś o tym. Anvet jest w miarę dobry ale traktujmy wszystkie psy tak samo. Lisek jeśli Ty porównujesz chłopaka do zwierzęcie to chyba nie ma o czym rozmawiać.... Pies Ci nie powie co go boli a człowiek jednak tak. To nie jest żadna reklama nowego gabinetu tylko zapytanie oraz ocena już istniejących kilka lat w Stalowej Weterynarzy.

A co do sklepów to jednak prowadziłem sklep dla zwierząt i wiem co ile kosztuje. Nie ważne gdzie on był ale jeśli u mnie Spaniel mogł kosztować 18zł za kg a gdzie indziej 20zł Albo Mini adult z Royala 20.50zł a gdzie indziej 26zł no to chyba mówimy tu o nabijaniu kabzy bo i tak ja na tym zarabiałem a inni? chcieli się tylko nachapać. Nie bede pisał co u kogo za ile bo już dość tych ocen i nie na tym to polega.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 6 Sty 2013r. 17:44  
Cytuj
Piknik fascynujące. Mimo to ja polecam panią Oręziak, dzięki robieniu z igły widły piesek jest zdrowy i w porę zapobiegliśmy powikłaniom.
USg i reszta pierwsza klasa polecam

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 6 Sty 2013r. 18:01  
Cytuj
Piknik1938 teraz na jakim zwięrzęciu będziesz testował nowego weta z hutniczej, zamiast od razu mu wybrać to co najlepsze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 6 Sty 2013r. 22:20  
Cytuj
Nie fascynujące tylko prawda w oczy kole. Ja szukam specjalisty któremu będę mogł powierzyć zdrowie moich 2 psów. Znam kupe ludzi którzy przenieśli się z Kamy do Anvetu a Ci ludzie mieszkają na Zatorzu więc jednak na białe trochę jest dalej więc coś w tym musi być.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 6 Sty 2013r. 23:46  
Cytuj
Kama i Anvet to ten sam marny poziom.
Moja rodzina błędy obu tych lecznic naprawiała u Oręziaka. A poszli do tych tańszych bo u Oręziaka za drogo. Wyszło tak, że musieli zapłacić i tu i tam, a i nerwów więcej. Ale tak to jest jak w anvecie USG robią dłonią, a w kamie pani doktor śmieje się ze starego wieku psa i podaje tylko leki od bólu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 7 Sty 2013r. 08:35  
Cytuj
Mi pani w Kamie tak psa leczyła że potem kopaliśmy dołek... Dlatego kama odpada całkowicie.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 7 Sty 2013r. 08:53  
Cytuj
Kama na Anvet ???mlotek

zamienił stryjek siekierkę na kijek

albo mówiąc jeszcze inaczej : z deszczu pod rynnę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 7 Sty 2013r. 20:46  
Cytuj
Wybacz Jacek w sumie, trochę się uniosłem ale jeśli sobie przypominam o moich poprzednich zwierzakach to mnie po prostu krew zalewa. U Oręziaka nigdy nie byłem ale słyszałem tylko opinie. No nie wiem pożyjemy zobaczymy. Wczesniej mieszkałem na Zatorzu to chodziłem i tak do Anvetu a teraz mam zdecydowanie bliżej bo jakieś 2-3 minuty drogi. Będzie widać i może przejdę się sam na Hutniczą sprawdzić nowy Gabinet. I potwierdzam słowa Dedka bo i tak było w moim przypadku z przed kilku lat. Piesek już jest starszy, kiedyś musi "umrzeć" mogę podać zastrzyk przecibolowy i tak wyszło na to że dostałem dla niej tabletki Rimadyl. Więc podejście trochę koszmarne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 7 Sty 2013r. 21:21  
Cytuj
słuchaj kama jest dobra by zaszczepić, powiem ci uczestniczyłem w usg szczeniaka niedawno u oręziaków i byłem w szoku. Cena relatywnie mała a pies przebadany gruntownie i wiemy że jest z nim wsio ok. Można zaczipować za friko, odrobaczyli, zaszczepili

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 8 Sty 2013r. 10:08  
Cytuj
CYTAT

P. Oręziak - szuka tylko kasy i robi z igły widły.


U Oręziaka nigdy nie byłem ale słyszałem tylko opinie.



myślałem, że jestes poważnym gościem, a tu...

tak jak pisałem, nie życzę Ci, aby ktoś kiedykolwiek wystawiał Ci taką opinię, na podstawie takich argumentów

zresztą, szkoda klawiatury na Ciebie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 9 Sty 2013r. 11:23  
Cytuj
Nie szkoda klawiatury tylko miałem 2 znajomych akurat krórzy mieszkają na Centralnym i bywali u w/w Pana więc rok temu na pewno tam było drogo a z tymi widłami nie będę już pisał bo nie będę kogoś oczerniał. Jest demokracja i każdy ma prawo wyrazić swoją opinie na forum publicznym. Więc oszczędź tego wszystkim... Nie mam w tym przypadku doświadczenia ale raczej opinie wiarygodnych świadków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 11 Sty 2013r. 19:30  
Cytuj
Miałam do czynienia z Oręziakiem,zapłaciłam kupę kasy za badania-miała mieć na drugi dzień operację na ropomacicze-pojechałam do Lublina na Akademię Weterynaryjną-diagnoza-rak trzustki-i po co było kroić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 11 Sty 2013r. 19:39  
Cytuj
warto !

on przynajmniej szuka,

a to ,że sie pomylił...

rozumiem, że Ty jesteś nieomylna

moi sąsiedzi ostatnio wrócili z psem z kliniki w lublinie, bo chcieli skonsultować leczenie i dowiedzieli się, że niepotzrebnie sie fatygowali bo ich lekarz (Oręziak) wykonał bardzo dobrą robotę

jak widzisz bywa różnie

pirania,

nie majstruj przy postach, bo ciężko na nie odpowiadać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 12 Sty 2013r. 15:15  
Cytuj
to p.Oręziakowi się można pomylić a innym nie....zdecydowanie nie polecam Montusiewicz do pobierania krwi.Kota staruszka garbatego pakowała do worka,mnie wyprosiła z gabinetu-a pan który go trzymał mówił że jak tyle lat żyje nie widział takiego traktowania zwierząt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 12 Sty 2013r. 15:53  
Cytuj
Ja z moim pieskiem chodze do Oreziakow i jestem zadowolona, nie uwazam zeby bylo tam jakos bardzo drogo. Piesek byl tam kastrowany, pozatym przeszedl kilka innych zabiegow i zawsze bylam zadowolona, zawsze mial dobra opieke i w ogole. Chociaz moj piesek nie nalezy do najgrzecznieszcyh;) zarowno Pani jak i Pan Oreziak zawsze wykazywali sie cierpliwosciaumiech Moim zdaniem nikt tam nie robi z igly widly tylko robia co do nich nalezy i juz. Uwazam, ze jak ma sie psa to trzeba sie liczyc z pewnymi wydatkami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 12 Sty 2013r. 19:39  
Cytuj
Też tak uważam-za te same badania u p Oreziaków zapłaciłabym dużo mniej-sprawdziłam telefonicznie.Na leczenie nigdy nie żałowałam pieniędzy.Nie lubię tylko złych diagnoz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 16:38  
Cytuj
Wystarczy wejść do tematu Dr. Greta Skrzypek i poczytać trochę. Tam jest parę opini na temat. P. Oręziaka. I nikt mi ni będzie cisnął tutaj za wyrażanie swoich opini. Widać nie tylko Moi znajomi mieli ekscesy z w/w panem. Zapraszam do lektury

Nie mogłem już edytować. Więc zapraszam: http://stalo(...)d=712404

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 17:08  
Cytuj
Piknik1938, co chcesz ludziom udowodnić? Oręziaki to też zwykli ludzie, którzy popełniają błędy i pomyłki. Jako lekarze mają swoje wady i zalety. Prawda jest jednak taka, że na tle innych lekarzy w St.Woli wypadają nie źle. A to dlatego, że inni weterynarze w naszym mieście są poniżej dna. I dlatego tak łatwo się wybili. Gorzej by im było gdyby przed ich debiutem był w stalowej, choć jeden dobrze wyposażony gabinet z lekarzem, który chce leczyć.
Cena u Oręziaków zawsze będzie wysoka, choćby z tego powodu, że jako małżeństwo pracują tam razem, inaczej by było gdyby jedno z nich miało inny zawód i osobny dochód. Zatrudniają kilku pracowników. W lecznicy cały dzień świeci się światło nawet w lipcu w upał. Sama lecznica: jej wyposażenie i budowa to na pewno ładna suma, która została zainwestowana. I teraz trzeba to nazbierać od ludzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Sty 2013r. 20:10  
Cytuj
Piknik,


dziwny jesteś,

nie byłeś, nie widziałeś, ale wiesz najlepiej

powiedz, co Ci Oręziak zrobił, że tak na niego siadłeś

mie nie raz uratował zwierzaka, a Tobie ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 28 Marz 2013r. 11:08  
Cytuj
Piknik1938 jak tam z tym gabinetem na hutniczej,byłeś,sprawdzałeś?Jakie podejście ma do zwierzaków?

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »