NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Sylwester 2012/2013 co sądzicie o lokalach?,
Posty: 3
Dołączył: 1 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 18:35  
Cytuj
CYTAT
Mam pytanie do tych co byli w Olimpie na sylwestrze. Jak jest z podłogą? Na zjeciach wygląda na bardzo śliską. Dobrze się tańczyło? Szczegolnie kobiety w szpilkach jezyk


na początku miałam szpilki i fakt trochę się noga ślizgała, ale potem zmieniłam na baleriny i było już ok.

kafle mają to do siebie że po pastowaniu stają się śliskie, ale te chyba nie były.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 18:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 13 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 19:00  
Cytuj
Dzięki za odpowiedz! Właśnie zastanawiam się nad tym lokalem na wesele.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 2 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 21:44  
Cytuj
w Przedzelu jest zarabista restauracja umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 21:49  
Cytuj
amini - ja wybrałam wlasnie olimpa na swoje wesele i w sumie nie zastanawiałam się nad śliską podłoga, a teraz mnie troche zdenerwowało;/ mam nadzieje że nie będzie tak źle i goście nie będą jeździć jak na lodzie:(

ewcia23 - moze chodzi o rustice tak? TO jest po pierwsze pizzeria a po drugie chyba troche mała jak na wesele, no chyba ze do 50 osób

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 2 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2013r. 11:38  
Cytuj
no pizzeria ale maja wszystkie dania jak restauracja zaczynajac od zup konczac na deserach. no z 50 osob spokojnie sie zmiesci, ja bylam na sylwestra to rewelacja, jedzenie pierwsza klasa, nawet buleczki do barszczu czerwonego byly robione wlasnorecznie a nie poszli na latwizne aby kupic, i bardzo tanio maja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Sty 2013r. 14:02  
Cytuj
Wesele w pizzerni potluczony Można i tak potluczony

A z jedzeniem to pisali na forum, że wcale nie jest tak różowo ...

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 14 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2013r. 14:18  
Cytuj
My bylismy w Olimpie bo tam mamy miec wesele i prawda ze bylo ciasno do tanczenia ale w ktorym lokalu nie jest ciasno na sylwestra. Widac ze ma powodzenie ten lokal. Jedzenie nam bardzo smakowalo, orkiestra rzecz gustu, a o czystosc dbali bardzo. Ja co chwile spotykalam panie czyszczace toalety i bardzo mnie to cieszylo bo wiem ze na weselu tez beda o to dbac. Szatnia moze i mala ale co mnie to obchodzi grunt, ze nasze kutki mialy gdzie wisiec. Co do plytek bo ktos pisal ze sliskie to bzdura, ja w szpileczkach przetanczylam cala noc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 8 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2013r. 14:00  
Cytuj
Dwór Ordynata- właściciel postawił na 'im więcej gości tym lepiej', co nie było dobrym rozwiązaniem, trudno było zatańczyć na parkiecie, jedzenie dobre, czasem trzeba b yło upomnieć kelnerki....ale jak ze pieniądze...ok....Jedyny minus to jednak zbyt dużaaaa liczba gości, brak miejsca... Wygląd sali wedle gustu ...dla mnie ktoś musiał być na dobrej fazie projektując to wszystko...ale to tylko moje zdaniesmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 19 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2013r. 20:35  
Cytuj
Bylam w tym lokalu na Andrzejkach i Sylwku wybieramy sie tez na karnawalgoodLudzi za kazdym razem duzo ale nie bylo tak zle, znajomi byli u ich konkurencji i narzekali bardziej.Lokal rzeczywiscie specyficzny a luki na suficie to i moze robil ktos na fazie ale pasuja do tego stylu w tym lokalu maja klase.
Jesli chodzi o kelnerki to nie widzialam ani jednej na zadnej z imprez natomiast byli kelnerzy do ktorych nie mam zastrzezen.
Kuchnia bardzo dobra.
Polecam na organizowanie wszelakich imprez na wesela to ponac o 2 lata za poznoneutralny

donia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »