NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Wędliny i obsługa we Fracu,
Posty: 1
Dołączył: 31 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2012r. 22:34  
Cytuj
kupuję w różnych sklepach ale wędliny z fraca tego przy centrum 4 smakują mi najlepiej szczególnie polecam kiełbasę głogowską . chodzę często ale nie zdarzyło mi się aby soś śmierdziało koło stoiska mięsnego , chyba że są świeże ryby ale to się rozumie samo przez się chyba że się nie znasz rybach .I MUSZĘ PRZYZNAĆ ŻE EKSPEDIENTKI MAJĄ ANIELSKĄ CIERPLIWOŚĆ BO JA BYM JUŻ NIE JEDNĄ OSOBĘ ZRYPAŁA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2012r. 22:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2012r. 23:19  
Cytuj
cool, jedyny market do którego nie chodzę to duży frac bo obsługa jest fatalna a te baby bym wszystkie zwolnił. Jedyny market w którym ma sie ochote przepraszac baby za to że sie je zmusza do kasowania towaru.
Co z tego że mięso i wędliny ok skoro czynisz krzywde sprzedawcom

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Sty 2013r. 01:35  
Cytuj
CYTAT
... smakują mi najlepiej szczególnie polecam kiełbasę głogowską . ...

Tak się składa,że pod tą samą nazwą kiełbas (czy innych tworów masarskich),w zależności od producenta, są różne wyroby.
I wszystko jest zgodne z prawem.
To tak jak w przypadku np.pasztetu zajęczo-wołowego.Proporcje:jeden do jednego.Jedna wątróbka z zająca 10 dag. i jedna wątróbsko 10 kg. ze starego byka.potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Sty 2013r. 12:18  
Cytuj
a co wędlinki reklamujesz bo nie masz co zrobic z psujacymi sie koncowkami umiech??
a obsluga potwierdzam - za kare chyba siedza i laske robia ze musza kasowac (mowie o fracu przy c4 bo tego drugiego fraca to nie znam)

swietnie sie koles zareklamowales

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 13 Lip 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2013r. 21:17  
Cytuj
Co jak co ale wędliny we fraku są najlepsze ,przynajmniej w tym na jana pawłagood

Dzień bez ćwiczeń to dzień stracony!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2013r. 23:43  
Cytuj
We wszystkich fracach są te same wędliny.Na kasach siedzą same hrabiny więc nie oczekujcie kultury od hrabiny,która musi siedzieć na kasie.

Sielanka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2013r. 23:53  
Cytuj
CYTAT
I MUSZĘ PRZYZNAĆ ŻE EKSPEDIENTKI MAJĄ ANIELSKĄ CIERPLIWOŚĆ BO JA BYM JUŻ NIE JEDNĄ OSOBĘ ZRYPAŁA


A mozesz jasniej za co bys tych ludzi "rypala".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2013r. 08:00  
Cytuj
Wędliny nawet OK, co do obslugi to znam ta z duzego frac-a i jest jak za komuny. Nie mowie ze wszystkie ale wiekszosc to osoby chyba zmuszane do tego zeby tam byc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2013r. 09:26  
Cytuj
We Fracu kupuję często wędlinkę i pieczywo i jakoś nie mam uwag do obsługi - jak coś chcę to mi podają i tyle - co więcej? Ja tam w celach pogaduszek nie idę i spoufalać się z nimi też nie mam ochoty - robią to co muszą i nie ma co się tam cudów spodziewać (chyba że ktoś musi być obsługiwany przez młode uśmiechnięte laski) - mi mają podać to co mi się podoba i tyle z nimi kontaktu - to mi tam zapewniają i jestem zadowolony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 5 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2013r. 10:22  
Cytuj
CYTAT
We wszystkich fracach są te same wędliny.Na kasach siedzą same hrabiny więc nie oczekujcie kultury od hrabiny,która musi siedzieć na kasie.


A może Ty spróbuj usiąść na kasie.Wtedy dopiero oceniaj tych ludzi. Swoją drogą jakiej kultury oczekujesz?? Dzień dobry, dziękuje, do widzenia to w zupełności wystarczy. A może w Twoim mniemaniu Pani bądź Pan pracujacy na kasie mają Ci zakupy zapakować i do domu zanieść?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2013r. 12:11  
Cytuj
CYTAT
A może Ty spróbuj usiąść na kasie.Wtedy dopiero oceniaj tych ludzi. Swoją drogą jakiej kultury oczekujesz?? Dzień dobry, dziękuje, do widzenia to w zupełności wystarczy. A może w Twoim mniemaniu Pani bądź Pan pracujacy na kasie mają Ci zakupy zapakować i do domu zanieść?


Popieram i dodam tylko że najgorszy to taki klien co na nim w pracy szef jeżdzi jak na burej suce, a do sklepu przychodzi odreagować, dowartościować się i pokazać co to za figura z niego.jezyk

Przez dobrych parę lat prowadziłem sklep, na temat zachowania ludzi w sklepie mogę napisać książkę.3m sie

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd: Stahlwille
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 00:06  
Cytuj
CYTAT
.Na kasach siedzą same hrabiny więc nie oczekujcie kultury od hrabiny,która musi siedzieć na kasie.


... napisała arystokratka krwi błękitnej od piętnastego pokolenia księżna Stalka - aktualnie caryca metropolii Stalowa Wola.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 01:33  
Cytuj
Mowa o obsłudze na kasach we fraku.Przejdźcie się do Kauflandu i tam zobaczycie jak powinna wyglądać kulturalna kasjerka.

Sielanka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 07:51  
Cytuj
Stalka - możesz sprecyzować o co Ci chodzi i jakie widzisz u tych babek problemy? Bo naprawdę wiele razy tam robiłem i robię dalej zakupy i jakoś na kasie nikt mi nie podpadł? Czego ty tam wymagasz, oświeć proszę...No siedzi se babeczka, kasuje co podajesz, mówi do widzenia - co więcej? Ma zagadać do Ciebie i o zdrowie zapytać? Herbatkę zaproponować? No serio, nie czaje...Co też takiego w Kaufl Panie prezentują że je tak pochwaliłaś umiech? Bo ja tam żadnej różnicy nie widzę (tyle że bardzo rzadko tam bywam, więc może nie trafiłem na te TOPOWE kasjerkiumiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 11:13  
Cytuj
Takie jest moje odczucie.Ja robię zakupy częściej w Kauflandzie,Biedronce i tam dziewczyny z kas są naprawdę miłe kulturalne.W takich sklepach jak np.Społem,Frac robię zakupy wtedy gdy muszę.

Sielanka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 12:29  
Cytuj
No ale czym przejawia się ich brak kultury? Bo naprawdę może to ja czegoś nie widzę, albo może komuś podpadłaś jezyk? Nie chodzi Ci chyba o jakieś przymusowe "Dzień dobry" i "Do widzenia i zapraszamy ponownie" bo to do niczego naprawdę nie jest mi potrzebne i nie zwracam na to uwagi - nie uprzyjemnia mi to zakupów czy coś w tym stylu. Ważne jest jakoś wyrobów i tyle - we Fracu wędliny i pieczywo dla mnie bezkonkurencyjne, Kaufland dla mnie to nie ma zalet (bywam od święta przy okazji), Tesco bo wszystko w jednym miejscu, a Biedronka ma...niskie ceny jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 13:30  
Cytuj
Tak zachwalacie te wędliny we Fracu,a sprawdźcie kiedyś ile taka szyneczka za np. 27 zł ma % mięsa? Niestety ale ja sprawdzałem i większość ma poniżej 80%, więc to nie może być dobre. Chyba, że mówicie o wędlinach w cenie grubo pow. 30 zł ale te też nie są lepsze. A w takim Kauflandzie czy nawet Biedronce można spotkać wędliny pakowane, gdzie 100g jest zrobione z 120-130g mięsa i to w cenie poniżej 30 zł/kg. We Fracu jest dobre i zawsze dostępne tylko pieczywo - reszta to straszna drożyzna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 13:50  
Cytuj
Kolego, w sklepach wiadomo że szynki są "wysokowydajne" - nie zmienia to faktu, że jeszcze się tam nie naciąłem na jakieś "przystare" mięsko (a w innych sklepach niestety tak się przytrafiało) - mam tam swoje szynki itp. które mi podchodzą i dlatego mówię że tam kupuje. Nie ma co tu oczywiście co porównać do szynki którą się samemu zrobi (ostatnio mi się poszczęściło i parę szyneczek wpadło wędzonych swojsko - ale tam z 1 kg mięsa wychodzi 0.7 kg szynki, a nie odwrotnie...).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »